|
De originele recepten van Michel Guerard - La grande cuisine minceur
Auteur: Guerard, Michel
|
Unieboek BV
|
1978, 5e druk, 464pp, hardcover, gebonden, stofomslag met verkleurde rug verder mooi
|
|
€ 8,00
|
|
De overwinning van Dokter Reed
Auteur: Slaughter, Frank G.
|
Nieuwe Wieken Omegaboek, Amsterdam
|
1976, 1e druk, 288pp, hardcover, gebonden, stofomslag, bovenzijde snede gevlekt verder mooi exemplaa...
|
|
€ 7,00
|
|
De philatelist - Een handleiding voor postzegelverzamelaars, eenboek voor allen, die in postzegels belang stellen
Auteur: Vlis, J.A. van der; Bas, W.G. de (voorwoord)
|
Van Holkema Warendorf N.V., Amsterdam
|
1942, 208pp+ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, gebruind door ouderdom verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Practische Huisvrouw
Auteur: Bakker-Enk, E.M.
|
P. van Belkum Az., Zutphen
|
203pp, harcover, gebonden
|
|
€ 40,00
|
|
De Psalmen
Auteur: Kate, J.J.L. ten
|
D.B. Centen, Amsterdam
|
1874, 1e druk, 575+XVI pp, hardcover, gebonden, goud op snede, naam voorin en wat ouderdomssporen ma...
|
|
€ 7,00
|
|
De Pyramide van Austerlitz - En Auguste de Marmont
Auteur: Hosang, Ineke
|
Commissie de Franse Tijd
|
24pp, softcover, geniet, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Quilttechniek
Auteur: Osler, Dorothy
|
Cantecleer bv, De Bilt
|
1992, 126pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De reddingboot komt!
Auteur: Booy, H.Th. de
|
Nutsspaarbank / Joh. Enschedé en Zonen, Haarlem
|
Plaatjesalbum met alle plaatjes aanwezig, softcover met nietjes, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De ritmeester van Waterloo
Auteur: Visser, P.
|
Gebr. Kluitman, Alkmaar
|
2e druk, 184pp, hardcover, gebonden, verbruind verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Romeinen
Auteur: Ramondt, Dr. Sophie
|
Fibula - van Dishoeck, Haarlem / Unieboek, Bussum
|
1979, 127pp, paperback, naam voorin verder erg mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De samaritaan - Gesigneerde gelimiteerde oplage - Rönning Stilton No.7
Auteur: Börjlind, Cilla en Rolf
|
A.W. Bruna Uitgevers, Amsterdam
|
2022, 335pp, paperback, gelezen, gesigneerde Limited Edition no.0697, goed exemplaar
|
|
€ 13,00
|
|
De schaduwlelie - Hoe diep kun je verstrikt raken in je eigen leugens?
Auteur: Mo, Johanna; Cornelissen, Bianca (vert.)
|
HarperCollins Holland, Amsterdam
|
2022, 400pp, paperback met flappen, in gelezen staat, zonder leesvouwen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
De schoonheid van ons land - Deel VII - Polder en Waterland
Auteur: Agtmaal, J.G. van e.a. (foto's); Hana, Kees; Vries, Theun de e.a.
|
Uitgeverij Contact, Amsterdam
|
(1941), 35pp tekst + ZW foto's, hardcover, gebonden
|
|
€ 9,75
|
|
De Sgonste Parel van Brabant - Een kleurrijk mozaïek gevormd door Heeze-Leende-Sterksel
Auteur: Diverse
|
Bureau Erasmus Cultuur Communicatie, Geldrop
|
(1997), 208pp, softcover, ZW geïllustreerd, goed exemplaar
|
|
€ 9,75
|
|
De slag bij Austerlitz - De Driekeizersslag
Auteur: Hanak, Jaromir; Boom, Dick (vert.)
|
Commissie de Franse Tijd
|
32pp, softcover, geniet, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De slag om de residentie - 7e herziene en aangevulde druk
Auteur: Brongers, E.H.
|
Hollandia B.V., Baarn
|
1990, 280pp+2 ZW fotokaternen, paperback, goed exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
De Slag om het Kanaal 1940-1943 - De heroïsche strijd rond Dieppe en Duinkerken
Auteur: Wingate, John
|
Hollandia B.V., Baarn
|
1973, 2e druk, 191pp., hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
De slag van Waterloo - De campagne van Juni 1815
Auteur: Nofi, Albert A.; Kronenberger, Luc (vert. en aanvulling)
|
Uitgeverij De Krijger, Erpe
|
368pp, paperback, ZW illustraties, zonder leesvouwen
|
|
€ 7,75
|
|
De Spaanse koningsdochter
Auteur: Burnham, Charlotte
|
Loeb, Uitgevers, Amsterdam
|
191pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 7,35
|
|
De spirituele verjaardag - Een culturele gids in spelvorm
Auteur: Fischmann, Eddy
|
Uitgeverij Ellessy, Arnhem
|
1998, 83pp, paperback, als nieuw, gesigneerd met boodschap
|
|
€ 7,50
|
|
De sterren in een doosje - Een overzicht van de belangrijkste sterrenbeelden en hun mythologische achtergronden
Auteur: Tennant, Catherine
|
Van Holkema Warendorf, Bussum
|
1994, paperback boekje in kartonnen doosje compleet met 32 kaarten van sterrenbeelden en 2 uitvouwba...
|
|
€ 5,00
|
|
De sterrentuin - Wonderlijke verhalen over onze sterrenhemel, incl. sterrenkaart
Auteur: Cielen, Luc; Beeckman, Iris
|
Uitgeverij Manteau, Antwerpen
|
2009, 213pp, hardcover, gebonden, als nieuw incl. sterrenkaart
|
|
€ 11,50
|
|
De stille strijder
Auteur: Bokhorst, G. van
|
G.F. Callenbach, Nijkerk
|
(1936), 1e druk, 245pp, hardcover, gebonden, stofomslag, de gebruikelijke ouderdomssporen verder zee...
|
|
€ 9,50
|
|
De straat - Oosterbeek-Arnhem, september 1944: zeven kilometer, negen dagen, duizenden slachtoffers
Auteur: Kershaw, Robert; Meyer, Han (vert.)
|
Uitgeverij Balans, Amsterdam
|
2014, 400pp, paperback, enkele leesvouwen verder goed exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
De Strijd om den gulden - Critische beschouwingen over de geldpolitiek onzer regeering
Auteur: Siebesma, Drs. P.
|
T. Wever, Franeker
|
1947,88pp, softcover, ouderdomssporen verder mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
De strijd onzer vaderen tegen Spanje
Auteur: Hofdijk, W.J.
|
H.C.A. Campagne & Zoon, Tiel
|
(1899), 325pp, hardcover, gebonden, los in band en gebruind, verder goed exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
De taal achterna - Het verslag van een ontdekkingstocht
Auteur: Daniëls, Wim
|
Thomas Rap, Amsterdam
|
2014, 202pp, softcover, gesigneerd en gedateerd 14-11-2014 door de schrijver, ongelezen zeer mooi ex...
|
|
€ 5,00
|
|
De taal der romeinen 1 nieuwe versie + werkboek 1 nieuwe versie + grammatica en woordenlijsten
Auteur: Goris, Mannus; Hooff, Anton van; Janner, Elena; Oehlen, Wim; Oude Essink, Hennie; Vester, Elseline
|
Malmberg, Den Bosch
|
6e druk, 304pp, softcover; werkboek 6e druk, 143pp; grammatica 1991, 1e druk, 144pp. Alle mooie onbe...
|
|
€ 15,00
|
|
De Tachtigjarige Oorlog - 2 delen compleet
Auteur: Presser, Prof. Dr. J.
|
Elsevier, Amsterdam/Brussel
|
1963, 4e druk, 384pp in twee delen, ZW-illustraties, ongelezen pockets zonder leesvouwen met bandje
|
|
€ 4,75
|
|
De toegift - LUISTERBOEK
Auteur: Slee, Carry; Slee, Carry (voorlezer)
|
Carry Slee / Pimento BV, Amsterdam
|
2005, Audio met 4 CD's
|
|
€ 14,00
|
|
De Trots van de Plek - Een bijdrage aan de stedelijke vernieuwing - 2 DELEN in OMSLAG
Auteur: Palmen, Connie; Komrij, Gerrit; Giphart, Ronald, Hol, Carol e.a.
|
TRS Ontwikkelingsgroep BV, Rotterdam
|
2000, 48+63pp, oplage 1500+500, hardcover, twee delen in omslag, als nieuw
|
|
€ 15,00
|
|
De Tweede Wereldoorlog in 100 voorwerpen
Auteur: Liempt, Ad van; Verhoeven, Rian; Nationaal Comité 4 en 5 mei
|
Nico de Bruijn
|
2014, 103pp, hardcover, gebonden, leeslint, zeer mooi
|
|
€ 4,75
|
|
De Veldtocht in Rusland - Gedenkschriften van den Generaal Graaf de Ségur - Inleiding door Generaal Wüppermann
Auteur: Ségur, Generaal Graaf de; Noort, Jhr. L. op ten (Vert.)
|
J.G. Broese, Utrecht
|
XII+368pp, hardcover, gebonden, met kaartje van de veldtocht
|
|
€ 32,50
|
|
De verdwijning van Thomas Lumas
Auteur: Thomas, Scarlett
|
Em. Querido's Uitgeverij BV, Amsterdam
|
2007, 384pp, paperback, ongelezen als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
De verrader
Auteur: Horst, Jørn Lier
|
A.W. Bruna Uitgevers, Amsterdam
|
2025, 334pp, paperback, in gelezen staat met een licht leesvouw, verder mooi exemplaar
|
|
€ 8,25
|
|
De voornaamste geschiedenissen van Noord-Nederland - Door Mr. J. van Lennep aan zijne kinderen verhaald - 6 DELEN
Auteur: Lennep, Mr. J. van
|
P. Meijer Warnars, Amsterdam
|
1846-1852, 1e druk, 2e en 3e door den schrijver herziene druk, hardcover, gebonden, uitklapkaartjes,...
|
|
€ 50,00
|
|
De Vrije Fries - Tijdschrift uitgegeven door het Friesch Genootschap van Geschied- Oudheid- en Taalkunde - Deel 27, aflevering III
Auteur: Apeldoorn, Mr. L.J. van; Ottema, N., Postma, Dr. O.; Visscher, R. Waller Zeper S.A. Cuperus, S. (redactie)
|
Meijer Schaafsma, Leeuwarden
|
1923, p.185-306+ZW fotokatern, softcover, omslag licht beschadigd verder goed exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
De wandelaar - LUISTERBOEK
Auteur: Dis, Adriaan van; Dis, Adriaan van (voorlezer)
|
Uitgeverij Rubinstein b.v., Amsterdam
|
2007, Audio met 6 CD's
|
|
€ 4,75
|
|
De weg naar Compiègne - trilogie bevat: De lichtzinnige koning - De weg naar Compiègne - Marie Antoinette
Auteur: Plaidy, Jean
|
Uitgeverij A.J. Luitingh, Amsterdam
|
718pp, hardcover, gebonden, stofomslag, wat gebruind maar verder mooi exemplaar
|
|
€ 30,00
|
|
De wereld van Mary Dorna - verhalen uit 'laten we vader eruit gooien', 'Een heer om port mee te drinken' en 'Trammelant met de familie'
Auteur: Dorna, mary
|
Nederlandse Boekenclub, Den Haag / Antwerpen
|
400pp, hardcover, gebonden, ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
De wijze dwazen
Auteur: Borg, Bodil
|
C.A.J. van Dishoeck N.V., Bussum
|
1931, 277pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 19,50
|
|
De wilde vrouwen van Pella
Auteur: Vries, Theun de
|
Em. Querido's Uitgeverij BV, Amsterdam
|
1999, 155pp, hardcover, gebonden, stofomslag, op snede wat gevlekt verder mooi
|
|
€ 6,00
|
|
De ziel van Napoleon
Auteur: Bloy, Léon; Lemm, Robert (vert.)
|
Uitgeverij Aspekt bv, Soesterberg
|
2004, 126pp, paperback, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De zilveren kroon
Auteur: Jansson, Anna
|
De Geus BV, Breda
|
2009, 318pp, paperback, goed exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
DeDikkeVanDam - Van aardappel tot zwezerik
Auteur: Dam, Johannes van; Noordhoek, Joosje (eindredactie)
|
Nijgh Van Ditmar, Amsterdam
|
2006, 735pp, hardcover, gebonden, index, leeslint, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
DEEL 1: Neerlands Heldendaden te Land
Auteur: Bosscha, J.
|
G.T.N. Suringar, Leeuwarden
|
1845. 240 blz. Met de originele gemarmerde platten
|
|
€ 15,00
|
|
DEEL 2, 1e STUK: Neerlands Heldendaden te Land
Auteur: Bosscha, J.
|
G.T.N. Suringar, Leeuwarden
|
1836. 292+14 blz. Met de originele gemarmerde platten
|
|
€ 15,00
|
|
DEEL 2, 2e STUK: Neerlands Heldendaden te Land
Auteur: Bosscha, J.
|
G.T.N. Suringar, Leeuwarden
|
1838. 659+22 blz. Met de originele gemarmerde platten
|
|
€ 15,00
|
|
DEEL 3: Geschiedenis van den jongst-geëindigden oorlog, tot op het sluiten van den vrede te Amiens. Bijzonder met betrekking tot de Bataafsche Republiek
Auteur: Aa, Cornelis van der
|
Johannes Allart, Amsterdam
|
1803. Behandeld de periode 1794-1795. Pagina's niet los gesneden. Met de originele gemarmerde platte...
|
|
€ 10,00
|
|
DEEL 4: Geschiedenis van den jongst-geëindigden oorlog, tot op het sluiten van den vrede te Amiens. Bijzonder met betrekking tot de Bataafsche Republiek
Auteur: Aa, Cornelis van der
|
Johannes Allart, Amsterdam
|
1804. Behandeld de periode 1795-1796. Pagina's niet los gesneden. Met de originele gemarmerde platte...
|
|
€ 10,00
|