|
Forms and Styles - Antiquity
Auteur: Amiet, Pierre; Baratte, Francois; Noblecourt, Christiane Desroches; Metzger, Catherine; Pasquier, Alain
|
Evergreen - Benedikt Taschen Verlag GmbH, Köln
|
1994, 567pp, hardcover, gebonden, naam voorin, wat vlekjes op de snede, verder ongelezen
|
|
€ 7,75
|
|
Forms and Styles - Asia
Auteur: Auboyer, Jeannine; Beurdeley, Michel; Boisselier, Jean; Massonaud, Chantal; Rousset, Huguette
|
Evergreen - Benedikt Taschen Verlag GmbH, Köln
|
1994, 608pp, hardcover, gebonden, wat vlekjes op de snede, verder ongelezen
|
|
€ 4,50
|
|
Four Weddings and a Funeral - The screenplay from the No.1 smash hit comedy
Auteur: Curtis, Richard
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1995, 144pp, hardcover, gebonden, stofomslag, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
Fragmenten van aanteekeningen betrekkelijk Napoleon Buonaparte en zijne regering
Auteur: Willigen, A. van der
|
A. Loosjes, Pz., Haarlem
|
1814, 80 pp.
|
|
€ 60,00
|
|
Frau Sorge
Auteur: Sudermann, Hermann; Schwencke, J.J. (annotaties)
|
Verlag von Blankwaardt und Schoonhoven, Haag
|
1904, 1e druk, 237pp, hardcover, gebonden, naam uit titelblad geknipt, gebruikelijke ouderdomssporen...
|
|
€ 9,50
|
|
French Army Regiments Uniforms - From the Revolution to 1870
Auteur: Thorburn, W.A.
|
Arms and Armour Press, London
|
1976, 84pp, softcover, ZW en 2 kleuren illustraties
|
|
€ 7,50
|
|
Friar Bacon and Friar Bungay - Regents Renaissance Drama Series
Auteur: Greene, Robert; Seltzer, Daniel (editor)
|
Edward Arnold (Publishers) Ltd., London
|
1964, 106pp, hardcover, gebonden, stofomslag, pen aanstrepingen verder goed
|
|
€ 5,00
|
|
Friedrich der Grosse
Auteur: Valentin, Veit
|
Erich Reiss Verlag, Berlin
|
1927, 151pp, hardcover, gebonden, ZW illustraties, wat gevlekt verder net exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Friedrich der Grosse und sein Heer - Armeen und Waffen Band 10
Auteur: Müller, Johannes
|
wehr und wissen Verlagsgesellschaft mbH, Bonn
|
1981, 1e druk, 38pp, hardcover, gebonden,
|
|
€ 5,50
|
|
Friedrich Peppler, Schilderung meiner Gefangenschaft in Rußland vom Jahre 1812 bis 1814
Auteur: Peppler, Friedrich; Esselborn, Karl (Ed.)
|
Wilhelm Diehl, Darmstadt
|
1908, 140 pp., gebonden
|
|
€ 15,00
|
|
Frontiers of Excellence - Learning From Companies That Put People First
Auteur: Waterman, Robert
|
Nicholas Brealy Publishing Ltd., London
|
1995, 318pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
Gardes d'Honneur Hollandais - Uniformes des Gardes d'Honneur des différens corps dans les sept Departemens de la Hollande, formés pour la réception de sa majesté l'Empereur et Roi - FACSIMILE
Auteur: Maaskamp, E
|
E. Maaskamp, Amsterdam
|
12 platen in kleur, elk in een omslag met Franstalige toelichting. Op de achterzijde de namen van de...
|
|
€ 80,00
|
|
Gedachten over bestuurlijke en ambtelijke integriteit - CAPRA jubileum-symposium 2003
Auteur: Niessen, C.R.; Rottier, H.; Schaap, P.J.; Stroink, F.A.M.; Berns, M.T.J.H.; Maes, J.M.M.B.; Cruijningen, V.L.S. van, Blanken, J.J.
|
Elsevier Juridisch bv, 's-Gravenhage
|
2003, 140pp, softcover, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Gedenkboek van het Bataafsch Genootschap der proefondervindelijke wijsbegeerte te Rotterdam 1769-1919 - Het aandeel van Nederland in de ontwikkeling der natuurkunde gedurende de laatste 150 jaren
Auteur: Kuenen, Prof. Dr. J.P.
|
Bataafsch Genootschap der proefondervindelijke wijsbegeerte, Rotterdam
|
1919, 341pp, softcover
|
|
€ 9,00
|
|
Gedenkboek voor de vrijwillige landstormkorpsen Luchtwachtdienst en Luchtafweerdienst
Auteur: Bruijn, C.A. de; Verschoor, A.C.; Smits, F.J.H. (tekeningen)
|
A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij N.V., Leiden
|
1949, 208pp, hardcover, gebonden, ZW foto's, beschadigde stofomslag verder zeer mooi exemplaar, zeld...
|
|
€ 75,00
|
|
Gedenkstuk der verlossing en herstelling van Nederland, in den jare 1813 - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Lastdrager, Abraham Johannes
|
Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, Amsterdam / Leyden / Deventer / Groningen
|
1817-1818, 192+190pp, originele gemarmerde platten - 2 Delen COMPLEET
|
|
€ 80,00
|
|
Geestigh liedt-boecxken - FACSIMILE
Auteur: Bredero, G.A.; Stuiveling, Prof. Dr. G. (inleiding)
|
Unieboek BV / De Haan, Haarlem
|
1980, ruim 300pp., hardcover, gebonden
|
|
€ 7,50
|
|
Geheimen der dierenwereld - De kille wereld der stilte - Deel 7 - Reptielen
Auteur: Onbekend
|
Lekturama, Rotterdam
|
255pp, hardcover, gebonden, geen stofomslag, ZW- en kleurenfoto's, mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
Geheimen der dierenwereld - Geheimen van de zeebodem - Deel 10 - Ongewervelde dieren
Auteur: Onbekend
|
Lekturama, Rotterdam
|
255pp, hardcover, gebonden, geen stofomslag, ZW- en kleurenfoto's, mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Geheimen der dierenwereld - Heersers van het dierenrijk - Deel 3 - Zoogdieren -3
Auteur: Onbekend
|
Lekturama, Rotterdam
|
255pp, hardcover, gebonden, geen stofomslag, ZW- en kleurenfoto's, mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
Geheimen der dierenwereld - Veroveraars van land en water - Deel 6 - Vogels - 2
Auteur: Onbekend
|
Lekturama, Rotterdam
|
253pp, hardcover, gebonden, geen stofomslag, ZW- en kleurenfoto's, mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Geheimen der dierenwereld - Wondere speling der natuur - Deel 4 - Zoogdieren - 4
Auteur: Onbekend
|
Lekturama, Rotterdam
|
253pp, hardcover, gebonden, geen stofomslag, ZW- en kleurenfoto's, mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Geillustreerde Vaderlandsche / Vaderlandse Geschiedenis - voor jong en oud Nederland
Auteur: Louwerse, P.
|
Van Holkema Warendorf, Amsterdam
|
c. 1908, 5e verbeterde druk, xxiv+495pp., hardcover, gebonden, 155 illustraties door Johan Braakensi...
|
|
€ 2,25
|
|
Geisterfest
Auteur: Konrád, György
|
Suhrkamp Verlag, Frankfurt am Main
|
1989, 1e druk, 358pp, softcover, in gelezen staat
|
|
€ 5,00
|
|
Geïllustreerde encyclopedie van uniformen van de Napoleontisch oorlogen
Auteur: Smith, Digby; Black, Jeremy (consultant)
|
Veldman Uitgevers, Utrecht
|
2008, 256pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 19,50
|
|
Geluk is een richting, geen punt - Een boek over geluk, ontwikkeling, het levensaanbod en de toekomst...
Auteur: Loesje; Annema, Coen (tekeningen)
|
Stichting Vrienden van Loesje / A.W. Bruna Uitgevers B.V., Utrecht
|
2015, 176pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 5,75
|
|
Gemeenten. Bewustzijn. Privacy. - Het handboek voor informatiebewustzijn bij de lokale overheid
Auteur: Merwe, Martine van de; Schoemaker, Renco; Havinga, Erna
|
PrivacyLab
|
2019, 1e druk, 240pp, paperback, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Genealogisch Repertorium - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Beresteyn, Jhr. Mr. Dr. E.A.; Kruimel, H.L. (herzien en bijgewerkt)
|
Centraal Bureau voor Genealogie, Den Haag
|
1972, 376+343pp, hardcover, gebonden, 2 DELEN COMPLEET
|
|
€ 4,75
|
|
Generaal Steuben's Amerikaansche Missie
Auteur: Conring, Friedrich Franz von; Sampimon, Frits (vert.)
|
Uitgeverij Andries Blitz, Amsterdam
|
1943, 191pp, hardcover, gebonden, omslag gebruind, ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Generaal Swart - Pacificator van Atjeh
Auteur: Croo, M.H. du; Schmidt, H.J. (medewerking); Dijkstra, G.K. (voorwoord)
|
N.V. Leiter-Nypels, Maastricht
|
1943, 1e druk, XII+177pp+ZW fotobladen, hardcover, gebonden, omslag gebruind verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Genevieve
Auteur: Dillon White, James
|
William Heinemann Ltd., London
|
1955, 1e druk, 178pp, hardcover, gebonden, stofomslag slecht, wat gebruind maar mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
Gentle Management - Een queeste naar effectief peoplemanagement
Auteur: Mulder, Rolf
|
Uitgeverij Nieuwe Dimensies, Eemnes
|
2002, 1e druk, paperback, als nieuw
|
|
€ 4,75
|
|
Geoffrey Chaucer - Lectures delivered in 1932 on the William J. Cooper Foundation in Swarthmore College
Auteur: Lowes, John Livingston
|
Oxford University Press, London
|
1969, 200pp, hardcover, gebonden, stofomslag bruin, een enkele pen onderstreping en aantekening verd...
|
|
€ 5,00
|
|
Geografie van de landbouw
Auteur: Kleinpenning, Dr. J.M.G.
|
Aula Boeken, Utrecht/Antwerpen
|
1968, 368pp, softcover, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 6,00
|
|
Geografisch tijdschrift, Nieuwe reeks XXV 1991 5 - Themanummer Europese steden
Auteur: Diverse
|
Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap (K.N.A.G.)
|
1991, pp.417-542, softcover, omslag iets verkleurd verder mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Gereformeerd en andere verhalen
Auteur: Gooyer, Rijk de
|
Elsevier, Amsterdam/Brussel
|
1981, 3e druk, 168pp, paperback, snede wat gevlekt en leesvouwen, verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Geschichte Europas vom Beginne der französischen Revolution bis zum Wiener Congress (1789-1815) - DEEL 2 VAN 2 DELEN (1805 - 1815)
Auteur: Wenzel, Wolfgang
|
Verlag von Adolph Krabbe
|
1866, 525pp, hardcover, gebonden, DEEL 2 van TWEE DELEN
|
|
€ 34,00
|
|
Geschied- en Letterkundig Mengelwerk
Auteur: Scheltema, Mr. Jacobus
|
Hendrik Gartman, Amsterdam; J.G. van Terveen (en Zoon), Utrecht
|
Complete serie. Met de originele gemarmerde platten maar met name de ruggen slecht
|
|
€ 180,00
|
|
Geschiedenis der dorpen en heerlijkheden Deurne, Liessel en Vlierden
Auteur: Ouwerling, H.N.
|
Noud van den Eijnde, Deurne
|
1974, 751pp, softcover, de gebruikelijke ouderdomssporen verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Geschiedenis van de Achelse Kluis 1885 - Geschiedenis der Abdij van O.L.V. van La Trappe te Achel
Auteur: Well, Edmundus van; Jong, Domien de (arch. uitg.)
|
Domien de Jong, Achelse Kluis
|
1975, 184pp, groot formaat paperback, ZW illustraties
|
|
€ 9,00
|
|
Geschiedenis van de architectuur van de oudheid tot heden
Auteur: Borngasser, Barbara; Toman, Rolf; Bednorz, Achim (foto's)
|
Icob B.V., Alphen aan den Rijn / Atrium
|
2010, 336pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 10,50
|
|
Geschiedenis van de geneeskunde / druk 1
Auteur: Lyons, Dr. Albert S.; Petrucelli, Dr. R. Joseph
|
Standaard Uitgeverij, Antwerpen/Amsterdam
|
1981, 615pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 40,00
|
|
Geschiedenis van de Landbouw in Limburg 1750-1914
Auteur: Philips, Drs. J.F.R.; Jansen, Drs. J.C.G.M.; Claessens, Drs. Th.J.A.H.
|
Van Gorcum Comp. N.V., Assen
|
1965, 306pp., softcover, paperback
|
|
€ 5,00
|
|
Geschiedenis van den oorlog, in de jaren 1812-1815 - DEEL 8 - Oorlog in de Nederlanden enz.
Auteur: Venturini, Carl
|
H. Timmer, Amsterdam
|
1819, 333pp, hardcover, gebonden, BETREFT LOS DEEL 8 met de gebeurtenissen in de Nederlanden 1814-18...
|
|
€ 150,00
|
|
Geschiedenis van: Die Borch van Liebeek, 't Huis en Kasteel van Mheer en Reijmerstock
Auteur: Roijen, A.P.
|
Roijen, A.P., Banholt
|
48pp., typoscript, geniet
|
|
€ 8,00
|
|
Geschiedenis van Europa - I. Oudheid en Middeleeuwen - II. Nieuwe Tijd - III. Nieuwste Tijd - 3 DELEN COMPLEET
Auteur: Fisher, Prof. Dr. H.A.L.; Brugmans, Prof. Dr. H. Szper, Dr. F. (Ned. bewerking)
|
Scheltens Giltay, Amsterdam
|
1939, 319+307+367pp, hardcover, gebonden, boodschap en naam voorin, wat ouderdomssporen verder goede...
|
|
€ 12,00
|
|
Geschiedenis van het Wapen der Koninklijke Marechaussee
Auteur: Hoek, Mr. W. van den
|
Stichting Ons Wapen
|
1963, 521pp., hardcover, gebonden, ZW en kleuren illustraties, net exemplaar
|
|
€ 8,25
|
|
Geschiedenis van Sint-Oedenrode
Auteur: Heesters, W.; Rademaker, dr. C.S.M.
|
Stichting Zuidelijk Historisch Contact, Tilburg
|
1972, 356pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
Geslachtsziekten - Help mee deze volksvijand te vernietigen
Auteur: Onbekend
|
Inspectie Geneeskundige Dienst der Koninklijke Landmacht / Legervoorlichtingsdienst, Den Haag
|
31pp, softcover, geniet, in mooie staat
|
|
€ 11,50
|
|
Gespreksmodellen - Een geprogrammeerde instructie
Auteur: Vrolijk, A.; Dijkema, M.F.; Timmerman, G.
|
Samsom Uitgeverij, Alphen aan den Rijn
|
1976, 3e druk, ca.300pp. softcover, omslag gebruikssporen, gevlekt op de snede verder goed exemplaar
|
|
€ 16,00
|