|
Boerderijen in Noord-Brabant - Aspecten van behoud en verbouw
Auteur: Kortlang, R.; Verwiel, H.
|
Provincie Noord-Brabant
|
1989, 78pp, softcover, geniet, ex-bibliotheek
|
|
€ 4,75
|
|
Bomen in tuin en park
Auteur: Lancaster, Roy; Verboom, Cor (vert.)
|
Elsevier, Amsterdam/Brussel / Plant Publiciteit Holland, Boskoop
|
1984, 2e herziene druk, 128pp, softcover, mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 7,50
|
|
Bonaparte
Auteur: Barnett, Correlli
|
Wordsworth Editions Limited, Ware
|
1998, 224pp, softcover, ZW illustraties, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
Bonaparte's Conquerors - Under pressure to make peace, Napoleon responds with war
Auteur: Howard, Richard
|
Warner Books, London
|
2000, 314pp, paperback, goed exemplaar met een enkele leeavouw
|
|
€ 5,00
|
|
Bouwkunde voor gezellen - Deel A - Voor timmerlieden en metselaars
Auteur: Jellema, R., Meischke, Ir. M.C.A., Muller, Ir. J.A. (redactie)
|
Uitgeverij Waltman, Delft
|
1961, 401pp, hardcover, gebonden, slechte omslag verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
Breaking with Moscow - The Compelling Story of the Highest Ranking Soviet Defector
Auteur: Shevchenko, Arkady N.
|
Grafton Books, London
|
1986, 608pp, softcover, enkele leesvouwen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Brewer's Dictionary of Phrase Fable
Auteur: Rockwood, Camilla (editor); Pullman, Philip (intro)
|
Chambers Harrap Publishers Ltd., London
|
2009, 18th edition, 1460pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Briefe des Feldmarschalls Fürsten Schwarzenberg an Seine Frau 1799-1816
Auteur: Schwarzenberg, Karl Philipp Fürst zu
|
Gerlach Wiedling, Wien
|
1913, 463 pp., gebonden, 2 kleurenportretten
|
|
€ 48,00
|
|
Brieven geschreven aan boord van zijner majesteits schip de Northumberland en van Sint Helena; waarin het gedrag en de gesprekken van Napoleon Buonaparte en zijn gevolg, gedurende zijne reize, en de eerste maanden van zijn verblijf op het eila...
Auteur: Warden, William
|
A. Blussé Zoon, Dordrecht; Mensing Van Westreenen, Rotterdam
|
1817, 226 pp., gekartonneerd, voorplat los, geen rug
|
|
€ 45,00
|
|
Brieven van de kerstman
Auteur: Tolkien, J.R.R.; Tolkien, Baillie (samenstelling); Schuchart, Max (vert.)
|
Uitgeverij het Spectrum, Utrecht / Antwerpen
|
1976, 48pp, hardcover, gebonden, ZW en kleuren illustraties, wat bruine vlekjes op snede en schutbla...
|
|
€ 7,00
|
|
Bring me the Head of Willy the Mailboy! - A Dilbert Book by Scott Adams
Auteur: Adams, Scott
|
Boxtree Limited, London
|
1995, 128pp, softcover
|
|
€ 7,50
|
|
Britannia - Descriptive Notes and Performance Data -Reference TSB 1019/4 Date April 1956
Auteur: Onbekend
|
Bristol Aircraft Limited, Bristol
|
1956, map, vooral omslag gebruind door ouderdom, en hoek vermoedelijke waterschade verder mooi exemp...
|
|
€ 100,00
|
|
British Life and Institutions
Auteur: Farrell, Mark
|
Ernst Klett Verlag, Stuttgart / Düsseldorf, Leipzig
|
2000, 144pp, softcover, ZW en kleuren illustraties, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
British Pistols and Guns 1640-1840
Auteur: Glendenning, Ian
|
Cassel Co Ltd, London
|
1951, 1st edition, 195pp, 34 ZW foto's, hardcover, gebonden, slechte stofomslag verder goed exemplaa...
|
|
€ 70,00
|
|
British Sieges of the Peninsular War, 1811-13
Auteur: Myatt, Frederick
|
Spellmount Ltd, Tunbridge Wells
|
1987, 200pp, hardcover, gebonden, stofomslag, snede en platten iets gevlekt verder mooi exemplaar
|
|
€ 16,35
|
|
Brugge - Straten en pleinen / Rues et places
Auteur: Caestecker, Chris; Keppler, Ulrich
|
Uitgeverij Marc van de Wiele, Brugge
|
1983, 127pp., hardcover, gebonden, Nederlands- en Franstalig, rijk ZW en kleur geïllustreerd
|
|
€ 12,00
|
|
Brugge Her-zien / druk 1
Auteur: Charlier, Georges; Stynen, Herman; Ryckaert, Marc; Rau, Jaak
|
Uitgeverij Marc van de Wiele, Brugge
|
1986, 143pp., hardcover, gebonden, rijk ZW en kleur geïllustreerd
|
|
€ 19,00
|
|
Brunel - In Love With the Impossible - A celebration of life, work and legacy of Isambard Kingdon Brunel
Auteur: Kelly, Andrew Melanie (editors)
|
Bristol Cultural Development Partnership, Bristol
|
2006, 367pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, stofomslag met verkleurde rug verder zeer mooi...
|
|
€ 25,00
|
|
Brunswick Troops 1809-15 - Men at Arms Series No.167
Auteur: Von Pivka, Otto; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1991, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, net exemplaar
|
|
€ 19,50
|
|
Bubbeltje en Knor - Het geheime document
Auteur: Onbekend
|
|
18pp, softcover, geniet, kaft onderzijde iets losgescheurd, achterzijde puzzel iets ingevuld? (zie f...
|
|
€ 5,00
|
|
Buddha - The Jewel in the Lotus - Heritage Series
Auteur: Mathur, Asharanti
|
India Book Distributors, Bombay
|
1995, 72pp, hardcover, gebonden, stofomslag verkleurd, kleurenfoto's, op snede wat gevlekt verder go...
|
|
€ 8,00
|
|
Buiten, dat moet je ontdekken - Een essay over kinderen en natuur
Auteur: Vos, René de
|
Staatsbosbeheer, Driebergen
|
2004, 54pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
Buiten is het maandag - LUISTERBOEK
Auteur: Bernlef, J.; Bernlef, J. (voorlezer)
|
Uitgeverij Rubinstein b.v., Amsterdam
|
2008, Audio met 4 CD's
|
|
€ 5,50
|
|
Burg und Amt Grimburg - Der Hochwald von der Urnenfelderkultur bis zur französischen Herrschaft 600 v. Chr. - 1800 n. Chr.
Auteur: Schömer, Edmund
|
Förderverein Burg Grimburg e.V., Grimburg
|
536pp., hardcover, gebonden, stofomslag, ZW en kleur geïllustreerd, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 35,00
|
|
Burgerzin en politieke gematigdheid - Een toetsing van de theorie van de burgercultuur
Auteur: Daemen, H.H.F.M.
|
Eigen beheer
|
1983, 344pp, softcover, proefschrift
|
|
€ 15,00
|
|
Cadogan's Crimea ( Krimoorlog / Crimean War))
Auteur: Somerset J. Gough Calthorpe; Cadogan, Sir George (Illustraties)
|
Book Club Associates, London
|
1979, 288pp, hardcover, gebonden, stofomslag, veel artistieke afbeeldingen van Cadogan
|
|
€ 9,25
|
|
Cahiers de Sainte-Hélène - journal du général Bertrand, grand maréchal du palais
Auteur: Bertrand, comte Henri-Gratien Général
|
Sulliver
|
1951-59, 3 Vols, gebonden (367+516+265pp.)
|
|
€ 110,00
|
|
Camelot and the Vision of Albion - Illustrated Edition
Auteur: Ashe, Geoffrey
|
Book Club Associates, London
|
1975, 233pp+15 ZW foto's in 3 katernen, hardcover, gebonden, verkleurde stofomslag en vlekjes op de ...
|
|
€ 9,00
|
|
Campagne de 1805 en Allemagne et en Italie
Auteur: Muquardt, C.
|
Librairie Militaire C. Muquardt
|
1886, 267 blz., bevat 10 Z/W kaartjes en slagorde
|
|
€ 65,00
|
|
Carillon - Een declamatorium voor ons voortgezet onderwijs en voor privé gebruik
Auteur: Tervoort, Dr. Ben; Lansberg, Dr. Ph. A.
|
N.V. Uitgeversmaatschappij E.J. Tjeenk Willink, Zwolle
|
1960, 7e druk, 168pp + ZW foto's, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 5,25
|
|
Carl August im niederländischen Feldzug 1814 [Carl August von Sachsen-Weimar-Eisenach]
Auteur: Egloffstein, Carl Freiherrn von
|
Verlag der Goethe-Gesellschaft, Weimar
|
1927, 248pp+kaartje, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 19,00
|
|
Cashelmara
Auteur: Howatch, Susan; Nicolaas, Th. (vert.)
|
Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij B.V., Baarn
|
1974, 632pp, hardcover, gebonden, stofomslag, voorste schutblad met vermoedelijk naam uitgescheurd v...
|
|
€ 5,00
|
|
Cassell's History of the War Between France and Germany, 1870-1871 TWEE DELEN COMPLEET
Auteur: Ollier, Edmund
|
Cassel, Petter, and Galpin, London / Paris / New York
|
576+574pp, hardcover, gebonden, 2 delen
|
|
€ 40,00
|
|
Castiglione 1796 - Napoleon repulses Wurmser's first attack
Auteur: Voykowitsch, Bernhard
|
Helmet Military Publications, Maria Enzersdorf
|
1998, softcover, geillustreerd, met opdracht van de auteur, sommige bladen licht gevlekt
|
|
€ 19,50
|
|
Castles - A History and Guide
Auteur: Allen Brown, Prof. R.
|
New Orchard Editions Ltd., Poole-Dorset
|
1980, 192pp., hardcover, gebonden, stofomslag slecht, rijk geïllustreerd met foto's en tekeningen
|
|
€ 7,75
|
|
Catalogue de timbres-poste 1971 - Tome I - Timbres de France, Pays d'expression Francaise - Andorre, Afrique du Nord, Monaco, Sarre
Auteur: Yvert et Tellier
|
Yvert et Tellier, Amiens
|
1971, 736pp, softcover, ZW illustraties, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Chambers Biographical Dictionary - Ninth edition
Auteur: Rodger, Liam (editor)
|
Chambers Harrap Publishers Ltd., London
|
2011, 9th edition, xiv+1663pp, hardcover, gebonden, stofomslag, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 45,00
|
|
Changing Styles in Shakespeare
Auteur: Berry, Ralph
|
George Allen Unwin Ltd., London
|
1981, 123pp, hardcover, gebonden, stofomslag, gevlekt op de snede verder goed exemplaar
|
|
€ 12,50
|
|
Charles Dickens
Auteur: Chesterton, G.K.
|
Methuen Co. Ltd., London
|
1927, 16th edition, 216pp, hardcover, gebonden
|
|
€ 14,00
|
|
Chasseurs a Cheval de la Garde Impériale
Auteur: Head, Michael
|
Almark Publishing Co. Ltd., London
|
1978, 48pp, softcover
|
|
€ 6,50
|
|
Chaucer's World - A Pictorial Companion
Auteur: Hussey, Maurice
|
Cambridge University Press, Cambridge
|
1976, 172pp, softcover, ZW illustraties, kaft iets verkleurd verder goed exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
Chemiekaarten - gegevens voor veilig werken met chemicaliën
Auteur: Allegro, Prof. Dr. J.; Vles, Ir. E.J.
|
Kluwer
|
1990, 6e druk, xiv+1091pp., gebonden, kunststof softcover
|
|
€ 19,00
|
|
Chief Pre-Shakespearean Dramas - A Selection of Plays Illustrating the History of the English Drama from its Origin down to Shakespeare
Auteur: Adams, Joseph Quincy
|
Houghton Mifflin Company
|
1952, vii+712pp, hardcover, gebonden, deels met pen aantekeningen en aanstrepingen, verder goed exem...
|
|
€ 7,00
|
|
CHR. Snouck Hurgronje (8-2-1857 - 26-6-1936) - Serie Groote Nederlanders
Auteur: Moereels, A.J.P.
|
V.A. Kramers, Rijswijk
|
1938, 46pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Chronicle of the 20th Century - The ultimate record of our times
Auteur: Mercer, Derrik (editor-in-chief)
|
Dorling Kindersley Ltd., London
|
1995, 1488pp, hardcover, gebonden, omslag licht beschadigd verder zeer goed exemplaar
|
|
€ 60,00
|
|
City Adventure - Adventure Readers
Auteur: Webster, James; Aller-Engels, L.D. (annotaties); Stubley, Trevor (illustraties)
|
Educatieve Uitgeverij J.M. Meulenhoff bv, Amsterdam
|
1973, 64pp, softcover, naam en datumstempels voorin, verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Civilisation - A Personal View
Auteur: Clark, Kenneth
|
The Folio Society, London
|
1999, 276pp, hardcover, gebonden, slipcase, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 19,00
|
|
Clausewitz - A Biography
Auteur: Parkinson, Roger
|
Wayland Publishers, London
|
1970, 1e druk, 352 pp., gebonden, hardcover, stofomslag, Z/W illustraties, kaarten
|
|
€ 6,50
|
|
Collect Channel Islands and Isle of Man Stamps - A Stanley Gibbons Checklist 2004 - 20th Edition
Auteur: Redactie
|
Stanley Gibbons Ltd, London
|
2004, 20th Combined Edition, 350pp, softcover, ZW afbeeldingen, mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Collectanea Franciscana Neerlandica IV-1 + 2. Commentaar op "Quadragesimo Anno" - Encycliek van Z.H. Paus Pius XI over het herstel der maatschappelijke orde en hare vervolgmaking volgens de wet des evangelies - DEEL I EN II
Auteur: Hentzen, Dr, Cassianus O.F.M. (Lector der sociologie te Maastricht)
|
Teuling's Uitgevers-Maatschappij, 's-Hertogenbosch
|
1933+1935, 308+851pp, hardcover, gebonden, deel II op snede wat gevlekt verder netjes
|
|
€ 35,00
|