|
Austrian Napoleonic Artillery 1792-1815 - New Vanguard Series No.72
Auteur: Hollins, David; Delf, Brian (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
2003, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover
|
|
€ 16,35
|
|
Aviodome-Schiphol - De geschiedenis van de luchtvaart
Auteur: Noort, Peter F.A. van de (samensteller)
|
Nationaal Luchtvaartmuseum Aviodome, Schiphol
|
1993, 34pp, softcover, vele kleurenillustraties
|
|
€ 5,00
|
|
Avonturen van Monki in Afrika
Auteur: Reith, B.
|
N.V. Drukkerij de Spaarnestad, Haarlem
|
64pp, softcover, geniet, compleet en goed in de band
|
|
€ 12,00
|
|
Bad Girl
Auteur: Delmar, Vina
|
Philip Allan Co. Ltd., London
|
1930, 4th impression, 279pp, hardcover, gebonden, omslag sleets, gebruikelijke ouderdomssporen verde...
|
|
€ 20,00
|
|
Baedeker's Rail Guide to Europe - Routes, fares, maps - The Essential Route-Planner to Rail Travel in Europe
Auteur: Onbekend
|
The Automobile Association / Jarrold & Sons, London
|
296pp+losse kaart, softcover, in kunststof map, als nieuw
|
|
€ 6,00
|
|
Basic Marketing Research - Applications to Contemporary Issues - International Edition - Zonder CD!
Auteur: Malhotra, Naresk K.
|
Prentice-Hall, Inc., Upper Saddle River
|
2002, 685pp, softcover, zeer mooi exemplaar, bijbehorende CD ontbreekt
|
|
€ 20,00
|
|
Basic Skills for Effective Reading + Instructor's Manual
Auteur: Wilf, Selma
|
Prentice-Hall, Inc., Englewood Cliffs
|
1983, 374+30pp, softcover, mooi exemplaar met bijbehorend Instructor's Manual
|
|
€ 8,00
|
|
Basisboek Engels - 2e editie
Auteur: Tavecchio, Lotte; Moons, Aafke
|
Pearson Benelux BV, Amsterdam
|
2016, 2e druk, 319pp. paperback, goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Bastogne Historical Center - American Memorial
Auteur: Onbekend
|
Bastogne Historical Center
|
1982, 54pp, softcover, geïllustreerd
|
|
€ 2,25
|
|
Bataafse Vrijheid in Nijmegen 1794-1795
Auteur: Pikkemaat, Augustinus Gerard
|
Gebr. Jansen N.V., Nijmegen
|
1963, 194pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Battledress - Uniformen van 1700 tot heden
Auteur: Schick, I.T. (red.); Zwitzer, majoor H.L. (voorwoord); Halem, Wilhelm von (illustr.)
|
De Walburg Pers, Zutphen
|
1979, 255pp, hardcover, gebonden, geen stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Bauerngärten neu entdeckt - Geschichte, Anlage, Pflanzen, Pflege
Auteur: Widmayer, Christiane
|
BLV Verlangsgesellschaft, München/Wien/Zürich
|
1990, 5e druk, 176pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 9,00
|
|
Bauernhauser in Frankreich - Bäuerliches Wohnen im Nachbarland
Auteur: Fréal, Jacques
|
Georg D.W. Callwey, München
|
1979, 275pp., hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd
|
|
€ 25,00
|
|
Bauernhäuser - Bauernstuben - Bauerngärten - Bauernkleidung in Nordwest-Niedersachsen
Auteur: Ottenjann, Helmut
|
Verlag Museumsdorf Cloppenburg,
|
1989, 111pp, softcover, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
Bauernhäuser zwischen Nordsee und Mittelmeer
Auteur: Bedal, Karl
|
Oberfränkische Verlagsanstalt, Hof
|
1989, 144pp., hardcover, gebonden, stofomslag, tekeningen en aquarellen
|
|
€ 9,75
|
|
Bede "1300" - Bede Festival Year, 27th May 1973-29th June 1974
Auteur: The Durham County Joint Curriculum Study Group
|
Frank Graham, Newcastle upon Tyne
|
1973, kartonnen map met inhoud
|
|
€ 10,00
|
|
Beeld van het Nederlands bestuursrecht
Auteur: Goede, prof. mr. B. de; Brink, prof. mr. H. van den
|
VUGA-Uitgeverij, 's-Gravenhage
|
1983, 4e druk, 286pp, softcover, naam voorin en enkele onderstrepingen in de tekst
|
|
€ 4,75
|
|
Beknopt leerboek der kerkgeschiedenis voor het voortgezet onderwijs - Deel I Oudheid en Middeleeuwen
Auteur: Berkhof, Dr. H.; Burg, Dr. N.M.H. van der
|
G.F. Callenbach, Nijkerk
|
1946, 88pp, hardcover, gebonden, de gebruikelijke ouderdomssporen verder mooi exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
Beknopt leerboek der kosmografie
Auteur: Nort, Dr. H.
|
W.J. Thieme Cie., Zutphen
|
1930, 195pp, softcover, ZW illustraties: LET OP: laatste pagina en achterplat ontbreken, ouderdomssp...
|
|
€ 5,00
|
|
Beknopt leerboek voor de algemeene geschiedenis - 3 DELEN IN 1 BAND COMPLEET
Auteur: Wijnne, dr. W.A.
|
J.B. Wolters, Groningen
|
1856-57, 2e geheel omgewerkte druk, 172+222+334pp, hardcover, gebonden, goed exemplaar, zeldzaam
|
|
€ 140,00
|
|
Beknopt overzicht van de belangrijkste gebeurtenissen uit de Nederlandsche krijgsgeschiedenis van 1568 tot heden
Auteur: Uijterschout, I.L.
|
Frits Knuf B.V. / Princo B.V.
|
3e druk, 656pp., paperback, Z/W geïllustreerd en kaarten, rug iets verkleurd verder goed exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Beknopt overzicht van de belangrijkste gebeurtenissen uit de Nederlandsche krijgsgeschiedenis van 1568 tot heden
Auteur: Uijterschout, I.L.
|
Gebroeders van Cleef, Den Haag
|
1937, 2e druk, 500+62 pp., paperback, Z/W geillustreerd en kaarten
|
|
€ 4,75
|
|
Beowulf
Auteur: Jonk, Jan J.; Storms, Dr. G. (inleiding)
|
Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam
|
1977, 136pp, paperback met flappen
|
|
€ 7,75
|
|
Berg Heil: 100 schöne Bergtouren in den Alpen
Auteur: Pause, Walter
|
BLV Verlagsgesellschaft mbH, München
|
1976, 23. überarb. Aufl., 212pp, hardcover, geboden, ZW foto's, wandelroutes
|
|
€ 9,00
|
|
Bergen in de Bataafs-Franse tijd 1795-1813 - Vrijheid Gelijkheid Broederschap - Bergense Kroniek april 1998
Auteur: Diverse
|
Historische Vereniging Bergen NH
|
1998, 59pp, softcover, geïllustreerd, omslag gevlekt
|
|
€ 11,75
|
|
Bernadotte - Marshal of France King of Sweden
Auteur: Russel of Liverpool, Lord
|
Ascent Books
|
1981, 193 pp., gebonden, hardcover, stofomslag me iets verkleurde rug
|
|
€ 25,00
|
|
Bernadotte - Napoleon's Marshal, Sweden's King
Auteur: Palmer, Alan
|
John Murray Publishers Ltd., London
|
1990, 285 pp., gebonden, hardcover, stofomslag, Z/W illustraties
|
|
€ 32,50
|
|
Bestrijding van ziekten en ongedierten in groente- boem- en oofttuin
Auteur: Onbekend
|
Turkenburg's Zaadhandel, Bodegraven
|
4e druk, 144pp, softcover, ZW illustraties en foto's, de gebruikelijke ouderdomssporen verder goed e...
|
|
€ 5,00
|
|
Beveiligen, schoonmaken en versnellen van uw pc voor senioren - Houd uw computer in topconditie
Auteur: Beentjes, Ria (eindred.)
|
Visual Steps B.V.
|
2010, 160pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Beverley Hills 90210 geen geheimen No.2
Auteur: Gilden, Mel
|
La Riviere Voorhoeve, Kampen
|
1992, 184pp, softcover, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Bevrijdingsnummer Vrij Nederland - Nederland en Oranje - 17 mei 1945
Auteur: Redactie Vrij Nederland
|
Vrij Nederland
|
Originele krant
|
|
€ 4,75
|
|
Beware, Princess Elizabeth
Auteur: Meyer, Carolyn
|
Gulliver Books Harcourth , Inc., San Diego/New York/London
|
2001, 214pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 15,00
|
|
Bewerking en behandeling van Juwelierspalladium
Auteur: Onbekend
|
Schöne's Essaieerinrichting en Handel in Edele metalen N.V., Amsterdam
|
19pp, softcover, ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Bewogen Beweging - Sociaal-democratie als program en methode
Auteur: Diverse
|
PVDA, Amsterdam
|
1988, 120pp, softcover
|
|
€ 5,00
|
|
Beyond the Pale Other Stories
Auteur: Trevor, William; Hayes, Lyndon (illustraties)
|
The Folio Society, London
|
2010, 336pp, hardcover, gebonden, 9 kleuren illustraties, slipcase met lichte beschadiging, boek als...
|
|
€ 30,00
|
|
Bezoek aan de Koninklijke Luchtmacht door hoogleraren en studenten van de Technische Hogeschool Delft op 26 mei 1970
Auteur: Onbekend
|
Koninklijke Luchtmacht
|
1970, softcover, programma met kaarten en aantekeningen achterin + 2 afleveringen 'Info Vliegbasis E...
|
|
€ 5,00
|
|
Bibliotheek van Nederlandsche Letterkunde - No.2 J. v. Vondels Gysbrecht van Aemstel - d'Onderganck van zijne stadt en zijn ballingschap
Auteur: Vondel, J. van; Terwey, T.; Koopmans, J.; Vooys, Dr. C.G.N. de
|
J.B. Wolters, Groningen
|
1910, 4e herziene uitgave, XXVII+128+16pp, softcover, naam voorin verder een goed exemplaar van een ...
|
|
€ 20,00
|
|
Bijdragen tot de krijgsgeschiedenis van Napoleon Bonaparte - DEEL 2 - Veldtogten van 1806-1807 in Duitschland en Polen, en van 1809 in Duitschland
Auteur: Löben Sels, E. van
|
De Erven Doorman, 's-Gravenhage
|
1839, VI+627pp, hardcover, gebonden, rug en voorplat los, enkele kaarten ontbreken:
|
|
€ 22,50
|
|
Bijdragen voor de Geschiedenis der Nederlanden - DEEL 6 - 1952
Auteur: Essen, Prof. Dr. L. van der; Geyl, Prof. Dr. P. e.a. (Red.)
|
Martinus Nijhoff, 's-Gravenhage / De Sikkel, Antwerpen
|
1952, xviii+336pp., hardcover, gebonden
|
|
€ 8,00
|
|
Bird in the Nest - Based on the popular BBC TV series
Auteur: Oddie, Bill; Holden, Peter
|
Robson Books Ltd., London
|
1995, 146pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 5,50
|
|
Birds of Field and Forest
Auteur: Demartini, E. (illustraties); Stepanek, O. (intro)
|
Spring Books, London
|
z.j., 135pp, hardcover, gebonden, stofomslag, met 55 kleurenplaten van vogels, mooi exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
Bittere vrucht
Auteur: Jungstedt, Mari
|
A.W. Bruna Uitgevers B.V. Utrecht
|
2010, 256pp, paperback, goed gelezen exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
Blenheim
Auteur: Green, David
|
William Collins Sons Co. Ltd., London
|
1974, 1e druk, hardcover, gebonden, stofomslag, ZW en kleuren illustraties
|
|
€ 9,75
|
|
Bligh
Auteur: Kennedy, Gavin
|
Gerald Duckworth $ Co. Ltd., London
|
1978, 1e druk, 420 pp., gebonden, Z/W illustraties
|
|
€ 17,00
|
|
Blikken in het Verleden - voor het Nederlandse Volk - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Vergers, P.
|
A. Akkeringa, Amsterdam
|
1876-1877, 666+619pp., hardcover, gebonden, gekleurde litho's, enkele bladen en litho's los; rug van...
|
|
€ 11,00
|
|
Bloed en ijs
Auteur: Kessler, Leo
|
De Boekerij, Amsterdam / Brussel
|
1983, 176pp, paperback, gelezen maar in goede staat
|
|
€ 4,00
|
|
Bloemen uit Jezus' hof - Symboliek van bloemen, planten en vruchten -PLAATJESALBUM
Auteur: Divendal, Herman
|
Elwa, Warmond
|
(1946), hardcover, gebonden, 36 kleurenplaatjes compleet, gebruind mooi exemplaar
|
|
€ 50,00
|
|
Bloemlezing Russische Literatuur - DEEL 1 Poesjkin - Boenin - DEEL 2 symbolisme - Brodski
Auteur: Adviescommissie Leerplanontwikkeling Russisch
|
Adviescommissie Leerplanontwikkeling Russisch, Utrecht
|
1980, 374+398pp, softcover, zeer mooie exemplaren
|
|
€ 9,50
|
|
Bluebeard - The Autobiography of Rabo Karabekian (1916-1988)
Auteur: Vonnegut, Kurt
|
Grafton Books, London
|
1988, 256pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
Bodemkunde - Leidraad voor het land- en tuinbouwonderwijs Serie B Nr. 2
Auteur: Veenstra, Ir. G.; Kuipers, Ir. S.F.
|
N.V. Uitgevers-Mij. W.E.J. Tjeenk Willink, Zwolle
|
1956, 5e druk, hardcover, gebonden, 256pp+uitklapbladen, een enkele aantekening verder goed
|
|
€ 6,00
|