|
Comité Eereschuld en Dankbaarheid tot steun van Nederlandsche oorlogsgewonden
Auteur: Onbekend
|
Comité Eereschuld en Dankbaarheid
|
1945, 20pp, softcover, ingebonden met cahiersteek, mooi exemplaar, redelijk zeldzaam
|
|
€ 10,00
|
|
Competency Based Human Resource Management - Value-Driven Strategies for Recruitment, Development and Reward
Auteur: Mitrani, Alain Dalziel Murray Fitt David (editors)
|
Kogan page Limited, London
|
1994, 153pp, softcover
|
|
€ 7,00
|
|
Coniferen
Auteur: Floraisse, Antony; Verboom, C (bewerking)
|
Plant Propaganda Holland, Boskoop
|
112pp, softcover, kleurenfoto's, naam voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Coniferen
Auteur: Bloom, Adrian
|
Elsevier, Amsterdam/Brussel / Plant Publiciteit Holland, Boskoop
|
1984, 2e herziene druk, 112pp, softcover, mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Cornelis de Houtman, en het begin onzer zeevaart op Indië (1565-1599) - Serie Grote / Groote Nederlanders
Auteur: Blonk, Dr. A.
|
V.A. Kramers, Rijswijk
|
1938, 50pp, softcover, ex-libris van Jan Schilthuis voorin geplakt, voorplat beschadigd
|
|
€ 4,00
|
|
Correspondance de Napoléon - Six Cents Lettres de Travail (1806-1810)
Auteur: Napoleon ; Vox, maximilien (Ed.)
|
Gallimard
|
1943, 573 pp., softcover met plastic omslag
|
|
€ 7,50
|
|
Cost Accounting - A managerial Emphasis - International Edition
Auteur: Horngren, Charles T.; Srikant M. Datar; Foster, George
|
Pearson Education Inc., Upper Saddle River
|
2003, 856pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
Cotswold Landscapes
Auteur: Whiteman, Robin
|
Weidenfeld Nicolson, London
|
1999, 160pp., gebonden, hardcover, stofomslag, rijk geïllustreerd in kleur
|
|
€ 7,50
|
|
Countrywomen - The Book of the TV-Series
Auteur: Ford, Emma
|
Boxtree Limited, London
|
1994, 170pp+fotokatern, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 15,00
|
|
Cours d'Arabe Égyptien parlé (Fa) + Course de Conversation Arabe (Fa) + Spoken Egyptian Arabic (En) (3 BOEKEN)
Auteur: Denison Ross, E. e.a.
|
Linguaphone Institute Ltd., London
|
3 boeken (2x softcover, 1x hardcover) in plastic omslag, de gebruikelijke ouderdomssporen verder goe...
|
|
€ 15,00
|
|
Cours de langue et de civilisation Francaises - II (3e et 4e degrés)
Auteur: Mauger, G.; Lamaison, J.
|
Librairie Hachette, Paris
|
1965, revised, 281pp, hardcover, gebonden, ZW foto's en afbeeldingen, omslag gebruind verder mooi ex...
|
|
€ 10,00
|
|
Crafts - Today as Yesterday
Auteur: Gibbon ,David (photography text)
|
Colour Library International Limited, New Malden
|
1976, 63pp, hardcover, gebonden, stofomslag, boodschap voorin verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Crusade in Europe - Complete and unabridged text - His personal account of World War II, revealing the man, his methods and his views
Auteur: Eisenhower, Dwight D.
|
Permabooks Special Edition, New York
|
1952, 3rd printing, 573pp, softcover, gebruinde omslag en gebruikelijke ouderdomssporen, verder goed...
|
|
€ 9,50
|
|
Cuisine de Chef!
Auteur: Lignac, Cyril
|
Philips / Hachette Livre
|
2007, 48pp softcover, net exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Cultuur en maatschappij in Nederland 1500-1850
Auteur: Boekhorst, Peter te Burke, Peter Frijhoff, Willem (redactie)
|
Uitgeverij Boom / Open Universiteit Heerlen
|
1992, 372pp, paperback, ZW en kleuren illustraties, potlood aanstrepingen verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Daendels - Maarschalk van Holland - Grote Phoenix Pocket No. 89
Auteur: Veer, Paul van 't
|
W. de Haan N.V., Zeist
|
1963, 221pp+katern met ZW illustraties, paperback, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
DAF Bode / Dafbode - Speciale Editie 21 augustus 1971
Auteur: Diverse
|
DAF Trucks
|
1971, 32pp, softcover
|
|
€ 7,35
|
|
DAF Werkplaatsinstructies 95XF 2. Motor XF - Elektronika in de DAF 95 - Remkrachtbalans (3 boeken)
Auteur: Onbekend
|
DAF Trucks
|
ringband, gelijmd (40pp) en geniet (20pp), zeldzaam
|
|
€ 10,00
|
|
Dag Willemstad - Jaarboek 7 - 1997
Auteur: Exel-Wigant, B.G.D. van, e.a. (Red.)
|
Heemkundekring De Willemstad, WIllemstad
|
1997, 112pp., paperback, rijk ZW geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
Dagboek van Koi - Gelderse Reeks Stichting de Gelderse Bloem
Auteur: Beks, Karin
|
De Walburg Pers, Zutphen
|
1973, 112pp, softcover, wat gebruind door ouderdom verder goed exemplaar, zeldzaam
|
|
€ 20,00
|
|
Daily Life in France under Napoleon
Auteur: Robiquet, Jean
|
George Allen Unwin Ltd., London
|
230 pp. 1e druk, gebonden, hardcover, index, Z/W illustraties
|
|
€ 17,50
|
|
Dans l'Intimité de l'Empereur
Auteur: Cabanès, Docteur
|
Albin Michel, Paris
|
1931, 502 pp., softcover, vele Z/W illustraties, plastic hoes, in goede staat
|
|
€ 15,50
|
|
Dansen in het donker
Auteur: Appel, René
|
Ambo|Anthos, Amsterdam
|
2018, 283 pp, paperback, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 12,35
|
|
Daphne du Maurier - Enchanted Cornwall - Her Pictorial Memoir
Auteur: Maurier, Daphne de; Dudgeon, Piers (editor); Wright, Nick (foto's)
|
Pilot Productions Ltd.
|
1990, 192pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Das Deutsche Wagnis
Auteur: Dohnanyi, Klaus von
|
Droemersche Verlagsanstalt Th. Knaur Nachf., München
|
1990, 1e druk, 326pp, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 19,00
|
|
Das Engadiner Haus - Schweizer Heimatbücher 47/48
Auteur: Könz, I.U.
|
Verlag Paul Haupt, Bern
|
1978, 48pp tekst + 85 ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Das Gottesgrab
Auteur: Adams, Will
|
Rowohlt Taschenbuch Verlag GmbH, Reinbek
|
2007, 3. Auflage, 440pp, paperback, wat leesvouwen verder goed exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Das Jahrbuch des Jägers - Die Europäische Jagdchronik - DEEL 1 EN 2
Auteur: Wallnöfer, Franz (grafisch); Notz, Fried. Wilh. v. Pilch, Adalbert (tekeningen)
|
Verlag "Das Bergland-Buch", Salzburg / Stuttgart
|
1962-1963, 332+332pp, hardcover, gebonden, Dl. 1 beschadigde, Dl. 2 zonder stofomslag, gevlekt op bo...
|
|
€ 15,00
|
|
Das Kölner Dom Jubiläumsbuch 1980 - Offizielle Festschrift der Hohen Domkirche Köln
Auteur: Wolff, Arnold; Diederich, Toni
|
Verlag Kölner Dom, Koln
|
1980, 200pp, softcover met flappen, gevlekt op bovenzijde snede verder goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Das Leben des Feldmarschalls Grafen Yorck von Wartenburg - 2 DELEN compleet
Auteur: Droysen, Johann Gustav
|
Insel-Verlag, Leipzig
|
1913, 11e druk, 532+527pp., harcover, gebonden, 4+4 ZW portretten, 2+6 kaartjes, register, zeer mooi
|
|
€ 85,00
|
|
Das Märchen
Auteur: Goethe, Johann Wolfgang von; Hecker, Prof. Dr. Max (Ed.)
|
J.J. Weber, Leipzig
|
1921, 30 pp, 10 kleurenplaten naar schilderijen van Hermann Hendrich
|
|
€ 32,50
|
|
Da's nou Frans! - Nederfranse tongvallen en taaltuimelingen - Nóg meer sjans met Frans
Auteur: Everink, Marion
|
Scriptum Publishers, Schiedam
|
2008, 88pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 30,00
|
|
Das Volk steht auf! Erlebnisse eines deutschen Jungen 1806 - 1813
Auteur: Pistorius, Fritz; Müller-Münster, F. (afbeeldingen)
|
E.A. Seemann, Leipzig
|
375pp, hardcover, gebonden, 70 ZW afbeeldingen + kaartje, bruine vlekken op snede verder goed
|
|
€ 6,00
|
|
Dat kan ik ook tekenen
Auteur: Ingen, Jan
|
Bosch Keuning N.V., Baarn
|
1947, 2e druk, 115pp, hardcover, gebonden
|
|
€ 6,75
|
|
Daughter to Napoleon - A Biography of Hortense, Queen of Holland
Auteur: Wright, Constance
|
Alvin Redman Ltd., London
|
1962, 436 pp., gebonden, hardcover, stofomslag, Z/W illustraties
|
|
€ 10,00
|
|
David Frost - An Autobiography - Part One: From Congregations to Audiences
Auteur: Frost, John
|
HarperCollins Publishers, London
|
1993, 542pp+ZW fotokaternen, hardcover, gebonden, stofomslag, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
De 80-jarige oorlog - Ver-beeld verleden 1
Auteur: IJzerman, A.W.; Arntz, Gerd (beeldstatistiek)
|
Nederlandse Stichting voor Statistiek / H.E. Stenfort Kroese's Uitgevers Maatschappij N.V., Leiden
|
1948, 56pp, softcover, achterplat lihcht beschadigd verder mooi exemplaar
|
|
€ 14,50
|
|
De Archieven van Willemstad - DEEL 1 - Het oud archief van de gemeente, 1558-1810
Auteur: Goulooze, H.
|
Gemeente Willemstad, Willemstad
|
1978, 112pp, slappe kaft
|
|
€ 4,75
|
|
De autobiografie
Auteur: Ramsay, Gordon
|
A.W. Bruna Uitgevers B.V. Utrecht
|
2006, 270pp, paperback, mooi ongelezen exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De avonturen van Asterix de Galliër - Asterix en de Belgen - 7 VERZAMELALBUMS COMPLEET
Auteur: Goscinny, René (tekst); Uderzo, Albert (tekeningen)
|
Dargaud, Brussel / Oberon, Haarlem
|
1979-1980, hardcover, gebonden, lichte slijtplekken op de band en wat bruine vlekjes op de snede, ve...
|
|
€ 47,50
|
|
De avonturen van Pinkie Pienter - Koning Neptunis helpt Pinkie
Auteur: Onbekend
|
Mulder Zoon N.V., Amsterdam
|
16pp, softcover, geniet, mooi en gaaf exemplaar, Albums Tricolores No. 8
|
|
€ 20,00
|
|
De beste recepten van Henk Molenberg
Auteur: Molenberg, Henk
|
Wereld Revue (Nederland) B.V., Sassenheim / Antwerpen
|
1990, 284pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 8,25
|
|
De beteekenis van het jaar 1813
Auteur: Diferee Hendr. C.
|
Ipenbuur Van Seldam, Amsterdam
|
(1913), 34pp, softcover, ZW illustraties, band iets verkleurd
|
|
€ 4,50
|
|
De bevalling - Het wonder der geboorte
Auteur: Leisen, E. Sweering, Ronald (foto's)
|
Uitgeverij L. Stafleu Zoon, Leiden
|
4e druk, ca. 50pp, hardcover, gebonden, ZW foto's, omslag wat gebruind verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De bevalling - Het wonder der geboorte
Auteur: Leisen, E. Sweering, Ronald (foto's)
|
Uitgeverij L. Stafleu Zoon, Leiden
|
4e druk, ca. 50pp, hardcover, gebonden, ZW foto's, omslag wat gebruind verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De bewoners van ons vaderland
Auteur: Haaften, B. ten; Hoop, A. van der
|
D. Noothoven van Goor
|
c. 1856, Gebonden maar deels los
|
|
€ 80,00
|
|
De Bijbel - Nieuwe Testament in Gewone Taal
Auteur: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap, Haarlem
|
2017, 576pp, softcover met linnen rug
|
|
€ 5,00
|
|
De Bonapartes
Auteur: Bonaventura, Fr. M.
|
L.C.G. Malmberg, Nijmegen
|
1905, 432 pp., gebonden, geïllustreerd
|
|
€ 5,75
|
|
De complete handleiding voor het maken van quilts - Met alle klassieke patronen en technieken
Auteur: MacClun, D.
|
Deltas
|
156pp, gebonden, hardcover, naam voorin verder als nieuw
|
|
€ 6,50
|
|
De dag van Waterloo
Auteur: Howarth, David
|
Uitgeverij in den Toren
|
1970, 183pp, paperback, enkele leesvouwen verder goed exemplaar
|
|
€ 7,75
|