|
Get a Life! More than you ever wanted to know about... Henry VIII
Auteur: Ardagh, Philip; Rowe, Alan (illustrations)
|
Macmillan Children's Books, London
|
1999, 64pp, softcover
|
|
€ 5,00
|
|
Getekend Veldhoen - september-oktober 2004
Auteur: Veldhoen; d'Ancona, Hedy (inleiding)
|
onbekend
|
hardcover, gebonden, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Gevangen in de woestijn / Verzengende hitte - twee romans in één boek
Auteur: Young, Donna; White, Loreth Anne
|
Harlequin Holland, Amsterdam
|
2012, 1e druk, 432pp, paperback, mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 15,00
|
|
Gevleugelde kruisvaarders
Auteur: Lay Jr., Beirne; Bartlett, Sy
|
P.N. van Kampen Zoon N.V., Amsterdam
|
285pp, hardcover, gebonden, kaft gebruind door ouderdom verder heel mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Gewijde Kunst - Honderd platen naar schilderijen van bekende meesters (uit A.G. Temple's "Sacret Art")
Auteur: Flier, dr. G.J. van der; Gunning, dr. J.H.; Jonker, dr. A.J.Th.; Nes, dr. H.M. van; Ulfers, S.
|
J.M. Bredée's Boekhandel en Uitgevers-Maatschappij, Rotterdam
|
1913, 400pp, hardcover, opnieuw gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Gezinsboek voor Kerstmis
Auteur: Oosterhuis, Huub; Benschop, Nel e.a.
|
J.N. Voorhoeve, Den Haag
|
175pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Gezinstherapie als agogische aktie - Aspekten van hulpverlening aan gezinnen beschouwd vanuit de kommunikatieteorie van Palo Alto
Auteur: Ven, Pieter van de
|
Uitgeverij H. Nelissen B.V., Bloemendaal
|
1975, 2e druk, 192pp, softcover, in gebruikte staat
|
|
€ 4,75
|
|
Gezond eenvoudig en lekker! Zelf brood bakken
Auteur: Eckert, Anneliese Gerhard
|
Deltas
|
1983, hardcover, gebonden, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Gids voor de Koepelkerk van Willemstad - Nederlands eerste protestantse kerk
Auteur: Neef, Rob de
|
Eigen beheer
|
1986, 32pp, softcover
|
|
€ 3,00
|
|
Glorious Knitting - Over 30 exclusive patterns
Auteur: Fassett, Kaffe; Lovi, Steve (photography)
|
Guild Publishing / Book Club Associates, London
|
1985, 160pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd in kleur, mooi exemplaar
|
|
€ 19,00
|
|
Goal! - Alles over voetbal voor jong en oud - PLAATJESALBUM
Auteur: Pagano, Leo
|
N.V. Zeepfabrieken v/h De Haas Van Brero, Apeldoorn
|
1949-1950, 110pp, hardcover, gebonden, compleet met 226 kleine en 6 grote fotoplaatjes, 5 extra grot...
|
|
€ 8,75
|
|
Gods of Management - The changing work of organisations
Auteur: Handy, Charles
|
Arrow Books Limited
|
1995, 268pp, paperback
|
|
€ 4,75
|
|
Goed Engels spreken en schrijven - Spreekwoorden en gezegden
Auteur: Bleijenberg, C.; Feenstra, J.B.
|
Elsevier, Amsterdam/Brussel
|
1962, 160pp, pocket, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Goede reis naar Moskou
Auteur: Kuballa, Wolfgang
|
Cantecleer
|
1980, 1e druk, 224pp+kleurenfoto katern, softcover, geïllustreerd. mooi exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
Goethe - Ein Lesebuch für unsere Zeit
Auteur: Goethe, Johann Wolfgang; Victor, Walther (samenstelling)
|
Aufbau-Verlag, Berlin / Weimar
|
1987, 418pp, hardcover, gebonden, stofomslag
|
|
€ 6,00
|
|
Golden Wind - Zen Talks
Auteur: Roshi, Eido Shimano
|
Japan Publications Inc., Tokyo
|
1979, 199pp., paperback
|
|
€ 13,35
|
|
Géologie Stratigraphique
Auteur: Gignoux, Maurice
|
Masson Cie., Paris
|
1950, 4e druk, 735pp., gebonden, hardcover, ZW illustraties
|
|
€ 22,50
|
|
Goode's World Atlas - 13th Edition
Auteur: Espenshade, Edward B. jr. McNally, Rand (editors)
|
Rand McNally Company, Chicago
|
1971, 2e druk, revised, 315pp, hardcover, gebonden, stempel voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
Gorcumse bodemschatten - Archeologische speurtochten naar de geschiedenis van de Arkelstad
Auteur: Broeken, Anja
|
Stichting Merewade, Gorinchem
|
2006, 72pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 8,00
|
|
Grafheuvel - De vier seizoenen van Öland - Zomer
Auteur: Theorin, Johan
|
De Geus BV, Amsterdam
|
2014, 509pp, paperback, gelezen
|
|
€ 17,00
|
|
Grafisch Nederland 2006 - geluk happiness (COMPLEET: boek en doos met CD, boekjes en gelukskaarten)
Auteur: Beeke, Anthon; Stolk, Swip; Ellenbroek, Willem; Happée, Sacha
|
|
2006, 154pp, rijk geïllustreerd, vrijwel als nieuw
|
|
€ 9,50
|
|
Grammatik der Russischen Sprache
Auteur: Tauscher, E.; Kirschbaum, E.-G.
|
Brücken-Verlag, Düsseldorf
|
1987, 17. Auflage, 560pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Great battles of history refought: I. Rolica and Vimiero; II Corunna (2 DELEN)
Auteur: Partridge, Richard; Oliver, Mike
|
Anschluss Publishing
|
I. 48pp; II. 35pp, softcover, geniet
|
|
€ 6,00
|
|
Greece Observed
Auteur: Barret, André; Harman, Stephen (transl.)
|
Kaye Ward, London / Oxford University Press, New York
|
1979, reprint, 172pp, hardcover, gebonden, stofomslag, ZW en kleur geïllustreerd, goed exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
Grenadiere, Musketiere, Füsiliere - Kürassiere, Dragoner, Husaren - Kanonniere, Bombardiere, Pontoniere Friedrichs des Grossen: 3 VOLUMES compleet
Auteur: Guddat, Martin
|
Nikol Verlagsvertretungen GmbH, Hamburg
|
1996, 116+99+102pp., hardcover, gebonden, stofomslagen, rijk ZW en kleur geïllustreerd
|
|
€ 42,00
|
|
Grensengel
Auteur: Kennedy, Mariolande; Wieren, Janneke van (illustraties)
|
Uitgeverij Kennedy, Heeze
|
2006, 1e druk, 274pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 4,75
|
|
Grieken zijn geen Goden
Auteur: Doolaard, A. den
|
Em. Querido's Uitgeverij BV, Amsterdam
|
1965, 3e herziene druk, 270pp+2 ZW fotokaternen, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 8,25
|
|
Griekse heldenverhalen - Kern-pockets voor de jeugd no.20
Auteur: Green, Roger Lancelyn; Scholte, Henrik (vert.)
|
N.V. Uitgeverij de Kern, Amsterdam
|
1959, 240pp, pocket, goed exemplaar zonder losse bladen
|
|
€ 6,50
|
|
Griekse mythologie - Een compleet en geïllustreerd overzicht
Auteur: Buxton, Richard
|
The House of Books, Vianen / Antwerpen
|
2004, 256pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 5,25
|
|
Гродна-Гродно (Grodna-Grodno)
Auteur: Makarov, P.P.; Likhtarovich, G.L. (foto's)
|
Belarussische Uitgeverij, Minsk
|
1988, 144pp, hardcover, gebonden, tekst in Russisch en Wit-Russisch, enkele bruine vlekjes verder mo...
|
|
€ 10,00
|
|
Groenten en kruiden uit eigen tuin - Telen, bewaren, bereiden
Auteur: Tyberg, Son
|
Standaard Uitgeverij n.v., Antwerpen
|
1987, 128pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Grondwet van de Unie van Socialistische Sowjet-Republieken - Statuut van de Communistische Partij van de Sowjet-Unie
Auteur: Jong, Mr. E.H. de (inleiding en vert.)
|
H.D. Tjeenk Willink, Alphen aan den Rijn
|
1978, 11pp, softcover, enkele aanstrepingen
|
|
€ 9,00
|
|
Groot encyclopedisch woordenboek - 2 DELEN IN CASSETTE
Auteur: Verschueren, J.; Claes, F.
|
Standaard Uitgeverij, Antwerpen / SDU Uitgevers Den Haag
|
1996, 10e uitgave, 2144pp in 2 delen, hardcover, gebonden, in cassette, zeer mooi
|
|
€ 8,75
|
|
Groot Woordeboek Afrikaans - Engels, Engels - Afrikaans / Major Dictionary English - Afrikaans, Afrikaans - English
Auteur: Eksteen, L.C.; Kritzinger, M.S.B.; Schoonees, P.C.; Cronjé, U.J.
|
J.L. van Schaik (Edms) Bpk., Pretoria
|
1986, 13e editie, 1410pp, hardcover, gebonden, iets verkleurde stofomslag verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 45,00
|
|
Groote Platen-Atlas - Ten gebruike bij het onderwijs in de algemeene geschiedenis
Auteur: Boer, Dr. M.G. de; Hettema Jr., H.
|
A.W. Sijthoff, Leiden
|
1921, 3e druk, 200pp., hardcover, gebonden, pagina's door ouderdom vergeeld verder mooi exemplaar
|
|
€ 3,75
|
|
Grundzüge der Weltpolitik - Daten und Tendenzen von 1945 bis zur Gegenwart
Auteur: Wassmund, Hans
|
Verlag C.H. Beck, München
|
1982, 303pp, softcover, naam en ex-libris voorin
|
|
€ 7,50
|
|
Grutmoejers Plèkbuukske
Auteur: Esch, Piet A.M. van
|
S-Boek Company
|
2007, 1e druk, 64pp, softcover met koord gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Guerilla- Universal Rules for Warfare
Auteur: Dickie, Iain; Webster, Jim
|
Pireme Publishing Ltd., Bournemouth
|
1996, 41 pp., softcover
|
|
€ 7,00
|
|
Guide de la Ligne Maginot - Des Ardennes au Rhin, dans les Alpes
Auteur: Hohnadel, Alain; Truttmann, Michel
|
Editions Heimdal, Bayeux
|
1988, 96pp, paperback, ZW illustraties, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Ägyptische Kunst
Auteur: Harris, J.R.
|
Spring Books, London
|
1966, 44pp+55 kleuren afbeeldingen, hardcover, gebonden, beschadigde stofomslag verder netjes
|
|
€ 10,00
|
|
Haack Hausatlas
Auteur: Habe, R. (red.) e.a.
|
VEB Hermann Haack, Geographisch-Kartographische Anstalt, Gotha/Leipzig
|
1965, 298pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Hadrian's Wall
Auteur: Forde-Johnston, James
|
Book Club Associates, London
|
1977, 205pp, hardcover, gebonden, stofomslag, ZW en kleuren illustraties, goed exemplaar
|
|
€ 6,25
|
|
Hampton Court Palaca - Historic Buildings in the Charge of the Ministry of Works
Auteur: Chettle, G.H.
|
Her Majesty's Stationery Office, London
|
1954, 23pp, softcover, ZW illustraties, datum voorin geschreven verder goed
|
|
€ 5,00
|
|
Handboek der Engelse handelstaal - 4 DELEN
Auteur: Maar, Dr. H.G. de; Maar, J.E. de
|
J.B. Wolters, Groningen/Djakarta
|
Zie details voor meer info. ZW illustraties. Omslagen wat gebruind verder mooie exemplaren.
|
|
€ 15,00
|
|
Handboek der Geschiedenis van het Vaderland - DEEL 2
Auteur: Groen van Prinsterer, Mr.
|
Koning's Uitgeverij, Baarn
|
1928, 8e druk, pp.461-926, hardcover, gebonden, rug verkleurd
|
|
€ 3,50
|
|
Handboek voor de kennis der Romeinsche munten - Met 44 afbeeldingen
Auteur: Onbekend
|
J.C. auf der Heide S.H.D., Hilversum
|
(c. 1830), 49pp, softcover, voorplat los en omslag erg gebruind, inhoud goed
|
|
€ 9,00
|
|
Handboek werken in hoeken - Groep 1 t/m 8
Auteur: Pinkse, Frans; Smits, Bernard; Kremer, Ton (eindred.)
|
Delubas Educatieve Uitgeverij, Drunen
|
218pp, hardcover, gebonden, stempel voorin verder mooi exempaar
|
|
€ 17,00
|
|
Handboekje 1925 van den A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland
Auteur: Onbekend
|
A.N.W.B. / ANWB
|
1925, 258pp, softcover, omslag beschadigd verder leuk boekje
|
|
€ 10,00
|
|
Handhaving en Gedrag - Samenvatting van: Bestraffen, belonen en beïnvloeden; Invloeden op regelnaleving door bedrijven; Informatie en communicatie in het handhavingsbeleid
Auteur: Erp, dr. J.G. van
|
Ministerie van Justitie, Expertisecentrum Rechtspleging Rechtshandhaving, Den Haag
|
2006, 40pp, softcover
|
|
€ 5,00
|
|
Handleiding kwaliteitsmanagement
Auteur: Jorissen, H.J.
|
Boom Lemma uitgevers
|
2007, 2e herziene druk, 408pp, paperback, hoekje voorkant wat vouwen verder mooi
|
|
€ 12,50
|