|
De dertiende zaak
Auteur: Edwardson, Åke; Wiersma, Neeltje (vert.)
|
A.W. Bruna Uitgevers, Amsterdam
|
2024, 384pp, paperback, in gelezen staat, zonder leesvouwen, mooi exemplaar
|
|
€ 9,75
|
|
De dichter en zijn identiteit - Rede uitgesproken bij de opening van het zestigste studiejaar van de School voor Taal- en Letterkunde + Jaarverslag 1973-1974
Auteur: Stam. Drs. M.
|
School voor Taal- en Letterkunde, 's-Gravenhage
|
1974, 32pp, softcover, omslag gebruind verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Dikke Bode - De meest complete huishoudgids ter wereld
Auteur: Bode, Emile
|
Reality Bites Publishing B.V.
|
2010, 1e druk, 584pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
De dondermaker
Auteur: Martin, Tina N.
|
A.W. Bruna Uitgevers, Amsterdam
|
2025, 416pp, paperback, zeer mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 12,00
|
|
De eekhoorn die slim wilde zijn / druk 1
Auteur: Leeson, Christine; Moss, Joanne (illustraties)
|
Uitgeverij De Eekhoorn BV, Zeewolde
|
1996, 28pp, hardcover, gebonden, ex-bibliotheek goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Engelse invasie van Walcheren in 1809
Auteur: Gent, T. van
|
De Bataafsche Leeuw, Amsterdam / Dieren
|
2001, 95pp, hardcover, gebonden, stofomslag verkleurd
|
|
€ 22,50
|
|
De F-104 in de Koninklijke luchtmacht
Auteur: Onbekend
|
Personeelsvoorziening KLu, 's-Gravenhage
|
1974, 12pp, softcover
|
|
€ 2,75
|
|
De fjord - Cold Case Kwartet 2
Auteur: Horst, Jørn Lier
|
A.W. Bruna Uitgevers
|
2021, 376pp, paperback, goed gelezen exemplaar
|
|
€ 5,25
|
|
De foto in de kijker I - Eenvoud met het fotoraster ARTEMIO - Stap voor stap!
Auteur: Bellefroid, Vinciane de; Lecocq, Martine e.a.
|
Hubinont Hobby, Wavre
|
2004, 40pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Fransche Revolutie 1789-1815 - Door grootvader Michel aan het volk verteld - DEEL 1 en 2 in EEN BAND
Auteur: Erckmann-Chatrian
|
N.V. Uitgevers-Maatschappij "Minerva", Amsterdam
|
z.j., 344pp. hardcover, gebonden, ZW-illustraties, naam voorin verder net exemplaar
|
|
€ 3,00
|
|
De geschiedenis van San Michele
Auteur: Munthe, Axel; Gorter-Keyser, J.E. (vert.)
|
H.J.W. Becht, Amsterdam
|
c.1930, 563pp+ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, naam voorin verder goed exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
De Gouden Tijd van het Reizen, 1880-1939
Auteur: Gregory, Alexis
|
Schuyt Co. Uitgevers, Haarlem
|
1993, 220pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
De grenzen van het vak - Gids Plus No. 4
Auteur: Vinke, Rob; Simonis, Astrid
|
Kluwer BedrijfsInformatie, Deventer
|
1998, 88pp, softcover
|
|
€ 5,00
|
|
De grote ontdekkingsreizen - De mens op zoek naar het onbekende - De geschiedenis van de grote ontdekkingen
Auteur: Novaresio, Paolo; Ferwerda, Jelle (vert.)
|
Zuid Boekprodukties, Lisse
|
1998, 2e druk, 312pp, hardcover, gebonden, licht beschadigde stofomslag verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De groten van alle tijden - Napoleon
Auteur: Orlandi, Enzo; Grosfeld, Frans (bewerking)
|
De Geïllustreerde Pers N.V., Amsterdam
|
1968, 75pp, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De held Jacob Mulle
Auteur: Loo, Stijn van der
|
Em. Querido's Uitgeverij BV, Amsterdam
|
2006, 197pp, paperback, ongelezen als nieuw
|
|
€ 6,50
|
|
De hoofdzonde
Auteur: Grund, Maria
|
Uitgeverij Volt, Amsterdam-Antwerpen
|
2021, 367pp, paperback, gelezen
|
|
€ 7,00
|
|
De Huurlingen - Avontuur en hartstocht van de Condottieri
Auteur: Trease, Geoffrey
|
Fibula-Van Dishoek, Bussum
|
1974, 272 pp., gebonden, veel Z/W en kleuren illustraties
|
|
€ 3,00
|
|
De industrieel van Pont-Avesnes - Nieuwe geïllustreerde uitgave
Auteur: Ohnet, Georges
|
D. Bolle, Rotterdam
|
(c.1895-1910), 298pp, hardcover, gebonden, ZW geïllustreerd, band erg gebruind, onbeschreven, gebrui...
|
|
€ 15,00
|
|
De ISM-Methode - Verleden, heden en toekomst van IT-servicemanagement
Auteur: Hoving, Wim; Bon, Jan van
|
Academic Service
|
2010, 341pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 20,00
|
|
De jacht in Nederland - Onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging
Auteur: Antonisse, J. ("Drijfhout")
|
H.J.W. Becht's Uitgeversmaatschappij n.v., Amsterdam
|
424pp, halfharde cover, gebonden, ZW illustraties, index, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Jonge Vaandrig - Een verhaal uit de dagen van Waterloo
Auteur: Henty, George Alfred
|
W. Hilarius Wzn., Almelo
|
3e druk, 222pp, hardcover, gebonden, ZW illustraties, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De Kelten - Leven, mythen en kunst
Auteur: Wood, Juliette
|
Librero Nederland b.v., Kerkdriel
|
2004, 144pp, softcover, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 3,50
|
|
De kleur van het paard - Erfelijkheidsleer, terminologie, aftekeningen
Auteur: Gower, Jeanette; Nieuwendijk, Sandra (vert.)
|
Bosch Keuning/Tirion Uitgevers bv, Baarn
|
2002, 144pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 23,35
|
|
De kostschool - Amerika 1930. Een jonge femme fatale in een verontrustende omgeving
Auteur: DiSclafani, Anton Beatrice
|
Uitgeverij Luitingh Sijthoff B.V., Amsterdam
|
2013, 350pp, paperback, net exemplaar, gelezen
|
|
€ 12,00
|
|
De kruistocht van Generaal Taillehaeck - Deel I: Proloog
Auteur: Willem W. Waterman (W.H.M. van den Hout)
|
De Residentiebode N.V., 's Gravenhage
|
1942, 4e druk goedkope uitgave, 294pp,softcover
|
|
€ 4,75
|
|
De kruistocht van Generaal Taillehaeck - Deel II: Een strijd om Nederland
Auteur: Willem W. Waterman
|
De Residentiebode N.V., 's Gravenhage
|
272pp, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
De lachende eland
Auteur: Treland, Sten
|
Uitgeverij Manteau, Antwerpen
|
2013, 333pp, paperback, goed, gelezen exemplaar
|
|
€ 12,15
|
|
De legende van de verzonken kapel - Het geheim van de Zwarte Roversbende
Auteur: Kennedy, Mariolande; Verweij, Hilde (illustraties)
|
Uitgeverij Kennedy, Heeze
|
2004, 2e druk, 144pp, hardcover, gebonden, als nieuw - Ook een gesigneerd exemplaar beschikbaar!
|
|
€ 4,75
|
|
De Levens van John Lennon
Auteur: Goldman, Albert
|
A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij bv, Amsterdam
|
1989, 700pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
De lotgevallen van Klaasje Zevenster - Deel II - Romantische Werken
Auteur: Lennep, Mr. J. van
|
Gebr. E. & M. Cohen (Arnhem/Nijmegen) / A.W. Sijthoff, Leiden
|
(c.1890), 376pp, softcover, ouderdomssporen, rug beschadigd maar onbeschreven, zie toelichting
|
|
€ 15,00
|
|
De lucht in gevlogen de hemel in geprezen - Eerbewijzen voor Van Speyk
Auteur: Vries, Sandra de
|
Joh. Enschede en Zonen, Haarlem
|
1988, 123pp, softcover, rijk ZW en kleuren geïllustreerd
|
|
€ 2,50
|
|
De meubelstoffeerder - Een handboek boor moderne en klassieke technieken
Auteur: Wolff, B.
|
Uitgeverij Ons Huis / Taurus bv, Utrecht
|
1991, 135pp, softcover, zeer mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 50,00
|
|
De miljardair
Auteur: Erikson, Thomas
|
HarperCollins Publishers, London
|
2024, 400pp, paperback, in gelezen staat, zonder leesvouwen, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De mooiste sprookjes van de gebroeders Grimm
Auteur: Grimm, Gebroeders; Günther, Dr. Michael (editor)
|
Reader's Digest, Amsterdam / Brussel
|
2002, 320pp, hardcover, gebonden, bovenzijde snede verguld, rijk geïllustreerd, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
De mooiste treinreizen
Auteur: Bouwman, Hans Henk (tekst); Kers, Martin (foto's)
|
Uitgeverij Terra Lannoo BV, Arnhem
|
2007, 3e druk, 223pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
De nachtegaal
Auteur: Mo, Johanna; Sybesma, Edith (vert.)
|
HarperCollins Holland, Amsterdam
|
2024, 3e druk, 400pp, paperback, in gelezen staat, zonder leesvouwen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
De Nationale Parken van Nederland - Natuur om te koesteren
Auteur: Roscam Abbing, Michiel
|
Kosmos Uitgevers B.V., Utrecht/Antwerpen
|
2008, 192pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
De Nederlandsche Stad- en Dorp-Beschrijver FACSIMILE
Auteur: Ollefen, L. van; Bakker, R.
|
Origineel: Banse, Amsterdam
|
in 204 gravures en 7 kaarten, gebonden, hardcover, stofomslag, facsimile van boek van 1793, net exem...
|
|
€ 3,75
|
|
de Nederlandse Automobielfabriek (DAF) - Momentopname 1968
Auteur: Diverse
|
Van Doorne's Automobielfabrieken N.V. (DAF), Eindhoven
|
1968, 60pp, softcover, kunststof omslag
|
|
€ 12,35
|
|
De Nederlandse Kwaliteitsprijs en Onderscheiding
Auteur: Hardjono, T.W.; Hes, F.W.
|
Kluwer BedrijfsInformatie, Deventer
|
1997, 4e druk, 228pp., paperback
|
|
€ 3,75
|
|
De nieuwe DAF 95XF - Het begin van een nieuw tijdperk
Auteur: Onbekend
|
DAF Trucks
|
78pp, ringband, als nieuw
|
|
€ 5,25
|
|
De ochtendnevel - Een eiland kan alles van je afnemen, behalve de waarheid...
Auteur: Mo, Johanna; Cornelissen, Bianca (vert.)
|
HarperCollins Holland, Amsterdam
|
2025, 1e druk, 400pp, paperback, in gelezen staat met een enkele leesvouw. Verder mooi exemplaar
|
|
€ 11,00
|
|
De Ontwikkeling van het Vliegtuig en de Indeeling van Vliegtuigtypen - De Technische Bibliotheek - COLLECTOR'S ITEM TOEGEVOEGD
Auteur: Arnken, ing. R.A.
|
J.H. Gottmer Co. - Haarlem
|
1944, 1e druk, 228pp, hardcover, gebonden, stofomslag, ZW foto's, gebruind en ouderdomssporen maar g...
|
|
€ 20,00
|
|
De onvoldoende - Hoe sla je een hufter aan de haak #2
Auteur: Ney, Sara; Hoekstra, Olga (vert.)
|
Tinteling Romance
|
2017, 372pp, hardcover, gebonden, zeer mooi ex-bibliotheek exemplaar
|
|
€ 18,00
|
|
De oogst
Auteur: Rosenfeldt, Hans; Hjorth Michael
|
Cargo/Uitgeverij de Bezige Bij, Amsterdam
|
2021, 415pp, paperback, gelezen exemplaar in goede staat
|
|
€ 6,75
|
|
De opkomst van de Nederlandsche Republiek - ENKEL DEEL BEVAT: DEEL 3 vanaf hfs.6 (1570-1573); DEEL 4 "Bewind van den Groot-Kommandeur 1573-1576"; DEEL 5 "Don Juan van Oostenrijk 1576-1578"
Auteur: Motley, John Lothrop; Bakhuizen van den Brink, Dr, R.C. (Vert.)
|
W.P. van Stockum, 's-Gravenhage
|
1860, 407pp, hardcover, gebonden, ENKEL DEEL
|
|
€ 5,75
|
|
De Opkomst van Engeland - als een zee varende mogendheid tijdens de regering van Koningin Elisabeth
Auteur: Presser, Dr. J.
|
Motion Picture Export Association Inc., Amsterdam
|
(1940?), 16pp, softcover, de gebruikelijke ouderdomssporen verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
De opstand
Auteur: Andriesse, C.D.
|
Uitgeverij Contact, Amsterdam
|
2003, 206pp, paperback, goed exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
De organisatie-adviseur begeleider of expert?
Auteur: Bunt, dr. P.A.E. van de
|
Samsom Uitgeverij, Alphen aan den Rijn
|
1978, 240pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 16,00
|