|
Précis de la campagne de 1805 en Allemagne en Italie
Auteur: Onbekend
|
Librarie Militaire C. Muquardt, Bruxelles
|
1886, 1e druk, X + 267pp, hardcover, gebonden, met 10 kaartjes, slagordes etc., mooi exemplaar
|
|
€ 57,50
|
|
Pre- en protohistorie van de lage landen
Auteur: Bloemers, J.H.F. Dorp, T. van (redactie)
|
Uitgeverij Unieboek / Open Universiteit
|
1991, 496pp, paperback, potlood aanstrepingen en naam voorin, verder goed exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Prepareren - Methoden voor het prepareren van allerlei planten en dieren
Auteur: Nes, J.G.Th. van
|
N.V. W.J. Thieme Cie, Zutphen
|
1952, 126pp, hardcover, gebonden, tekeningen en ZW foto's, ouderdomssporen verder mooi onbeschreven ...
|
|
€ 5,00
|
|
Prestaties sturen door 360 graden feedback
Auteur: Togt, Jorrit J.W. van der, Kemp, Guus E.P.M.
|
Kluwer BedrijfsInformatie, Deventer
|
1997, 119pp, softcover, ongelezen, zeer net exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
Preussische Reformzeit und revolutionärer Krieg
Auteur: Hahlweg, Werner
|
E.S. Mittler Sohn, Frankfurt aM.
|
1962, 92 pp., paperback, Beiheft 18 der Wehrwissenschaftlichen Rundschau
|
|
€ 23,00
|
|
Princess to Queen
Auteur: Clay, Catrine
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1996, 192pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
Principles of Marketing
Auteur: Kotler, Philip; Armstrong, Gary
|
Prentice Hall International, London
|
1994, 6th edition, 700+pp, softcover
|
|
€ 5,00
|
|
Principles of Marketing
Auteur: Tousley, Rayburn D.; Clark, Eugene; Clark, Fred E.
|
The Macmillan Company, New York
|
1962, 1e druk, 716pp, hardcover, gebonden, licht beschadigde stofomslag met verkleurde rug, verder g...
|
|
€ 10,00
|
|
Principles of Physical Geology - 95 Plates and 262 Text Illustrations
Auteur: Holmes, Arthur
|
Thomas Nelson and Sons Ltd., London
|
1944, reprint 1953, 532 pp, hardcover, gebonden, rug verkleurd enkele potlood aanstrepingen verder m...
|
|
€ 5,00
|
|
Prins Willem I (De Zwijger) - Fragmentarische schetsen uit het leven van de groote historische figuur uit den door onze voorouders gevoerden onafhankelijkheidsstrijd tegen de Spaansche overheersching
Auteur: Knap, WIllem W.G. Zoon
|
N.V. Drukkerij en Uitgevers-Maatschappij de Vlijt, Arnhem
|
1933, 560pp, softcover, ZW illustraties, omslag verkleurd verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Print and the People 1819-1851
Auteur: James, Louis (editor)
|
Penguin Books Ltd., Harmondsworth
|
1978, 368pp, paperback, naam voorin verder goed exemplaar
|
|
€ 6,75
|
|
Profielalbum W. Bernet Co. N.V. IJzer en Staal anno 1845 - Soorten en afmetingen ijzer en staal, leverbaar uit voorraad en op aanvoer van fabriek
Auteur: Onbekend
|
W. Bernet Co. N.V., Amsterdam
|
1951, 152pp, hardcover, gebonden, incl. aanbiedingskaartje en erratablad, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
Programmaboekje Game Fair Nederland - 28 en 29 augustus op het landgoed van de Volkshogeschool 'Ons Erf' Berg en Dal
Auteur: Peeters, Paul (voorwoord)
|
Stichting Game-fair Nederland
|
1976, 48pp, softcover, inclusief flyer van de Stichting Kritisch Faunabeheer
|
|
€ 5,00
|
|
Prospectus: Vrij tekenen en schilderen - Modeltekenen - Anatomie - Hoofd- en portrettekenen - Modetekenen
Auteur: Onbekend
|
Nederlandse School voor Tekenonderwijs, Groningen
|
(c. 1960), 16pp, softcover, ZW illustraties, gebruind door ouderdom, verder mooi exemplaar incl. ins...
|
|
€ 5,00
|
|
Protestant - Verkenningen van het geloof dat Nederland vormde
Auteur: List, Gerry van der
|
Uitgeverij EW, Diemen
|
2021, 1e druk, 240pp, paperback, als nieuw
|
|
€ 7,50
|
|
Prussian Cavalry of the Napoleonic Wars (2) - Men at Arms Series No.172
Auteur: Hofschröer, Peter; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1986, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, net exemplaar
|
|
€ 16,35
|
|
Prussian Light Infantry 1792-1815 - Men at Arms Series No.149
Auteur: Hofschröer, Peter; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1986, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover
|
|
€ 14,50
|
|
Prussian Line Infantry 1792-1815 - Men at Arms Series No.152
Auteur: Hofschröer, Peter; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1986, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, net exemplaar
|
|
€ 18,35
|
|
Psalter Hymnal - Doctrinal Standards and Liturgy of the Christian Reformed Church
Auteur: Diverse
|
Publication Committee of the Christian Reformed Church, Grand Rapids Michigan
|
1934, xxv+530+129pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Publicaties van het Genootschap voor Napoleontische studiën. DEEL 1 t/m 4
Auteur: Frederiks, Mr. Dr. K.J. (Red.)
|
A. Sijthoff, Den Haag
|
1951-1953, paperback, Z/W illustraties
|
|
€ 20,00
|
|
Publications de la societe historique et archeologique dans le limbourg 1993, deel 129
Auteur: Diverse
|
Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap
|
1993, 435pp, paperback, mooi exemplaar
|
|
€ 4,50
|
|
Publications de la societe historique et archeologique dans le limbourg 1954 - 1955, deel 90 - 91
Auteur: Diverse
|
Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap
|
1955, 261pp, paperback
|
|
€ 8,00
|
|
Publications de la societe historique et archeologique dans le limbourg 1992, deel 128
Auteur: Diverse
|
Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap
|
1992, 353pp, paperback
|
|
€ 6,00
|
|
Publications de la societe historique et archeologique dans le limbourg 1997, deel 133
Auteur: Diverse
|
Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap
|
1997, 240pp, paperback
|
|
€ 5,00
|
|
Publications de la societe historique et archeologique dans le limbourg 1958 - 1959, deel 94 - 95
Auteur: Diverse
|
Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap
|
1959, 492pp, paperback
|
|
€ 8,00
|
|
Publiek geheim - De mensen van de Wereldwinkel
Auteur: Hazeleger, Barend (red.)
|
Landelijke Vereniging van Wereldwinkels
|
2009, 1e druk, 104pp, oplage 9.000, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Puk en Muk en Moortje naar Amerika
Auteur: Fransen, Frans; Storch, Carl (illustraties)
|
Drukkerij van het R.K. Jongensweeshuis, Tilburg
|
1956, 9e druk, 156pp, softcover
|
|
€ 6,50
|
|
Puk en Muk naar de maan
Auteur: Fransen, Frans; Storch, Carl (illustraties)
|
Drukkerij van het R.K. Jongensweeshuis, Tilburg
|
1956, 64pp, softcover, enkele plaatjes met kleurpotlood ingekleurd
|
|
€ 5,00
|
|
Quatre-Bras en Waterloo - Populair Wetenschappelijk Nederland No.1
Auteur: Wüppermann, Generaal
|
Ipenbuur Van Seldam, Amsterdam
|
40pp, softcover, ZW afbeeldingen en kaartjes
|
|
€ 8,00
|
|
Quiches - Le Cordon Bleu, recepten van meesterkoks
Auteur: Halsey, Kay (ed.); Meiborg, Elke (vert.)
|
Könemann Verlagsgesellschaft mbH, Keulen
|
1998, 64pp, softcover met flappen, als nieuw
|
|
€ 12,00
|
|
Quilts
Auteur: Stern-Straeter, Dorle
|
Bergtor Verlag GmbH, Grünstadt
|
1999, 112pp, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 9,75
|
|
Rassegna 64: Edinburgh - Themes in Architecture
Auteur: Gregotti, Vittorio (ed.) et al.
|
Editrice Compositori srl, Bologna
|
1995, 105pp, softcover met flappen, gebonden, goed exemplaar, redelijk zeldzaam
|
|
€ 75,00
|
|
Realms of the Russian Bear - A natural history of Russia and the Central Asian Republics
Auteur: Sparks, John
|
BBC Books, London
|
1992, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi onbeschreven exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
Rebecca (Engelstalig)
Auteur: Du Maurier, Daphne
|
Victor Gollancz Ltd., London
|
1954, 37e druk, hardcover, gebonden, naam voorin, gebruind maar goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Recollections of an Officer of Napoleon's Army
Auteur: Blaze, Captain Elzéar
|
Sturgis Walton Company, New York
|
1911, 280pp., gebonden
|
|
€ 8,00
|
|
Recollections of Colonel De Gonneville - Published by his Daughter the Countess de Mirabeau
Auteur: Gonneville, Aymar-Olivier le Harivel de
|
Worley Publications, Felling
|
1996, viii+327+viii+307 pp., gebonden, met stofomslag, facsimile van beide oorspronkelijke delen uit...
|
|
€ 35,00
|
|
Regency - A Quadruple Portrait
Auteur: Murray, D.L.
|
Hodder Stoughton, London
|
1936, 655pp, hardcover, gebonden, ouderdomsvlekken en omslag verkleurd, verder goed exemplaar
|
|
€ 6,00
|
|
Reis om de wereld in 80 klikken - Herziene editie
Auteur: Buma, Marc
|
A.W. Bruna Uitgevers B.V. Utrecht
|
2009, 1e druk, 176pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 8,00
|
|
Reizen in Napoleons tijd - Een avontuurlijke en soms hachelijke onderneming
Auteur: Boschma, Kees
|
Uitgeverij Uniepers b.v., Abcoude
|
1992, 111pp, softcover, geïllustreerd, net exemplaar
|
|
€ 3,75
|
|
Revenge of the Hawk (A Saga of the Southwest: Book III)
Auteur: James, Leigh Franklin
|
Bantam Books
|
1981, 390pp, paperback, in gelezen staat met leesvouwen
|
|
€ 7,50
|
|
Revolutie van het denken - Radicale Verlichting en de wortels van onze democratie
Auteur: Israel, Jonathan
|
Uitgeverij Van Wijnen, Franeker
|
2011, 239pp., paperback met flappen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 24,00
|
|
Rheinische Städtebilder - Entwicklungsgeschichtliches
Auteur: Renard, Edmund
|
Rheinischer Verein für Denkmalpflege und Heimatschutz
|
Mittheilungen des Vereins, 6. Jahrgang, Heft 2, 1912. 144 pp + 41 Stadtpläne
|
|
€ 12,35
|
|
Rijden en africhten - Een methode voor de opleiding van den ruiter en voor de africhting van het paard met een beschouwing over de Hooge School
Auteur: Reede, Lnt.-Kol. b.d. van
|
S. Gouda Quint / D. Brouwer en Zoon, Arnhem
|
1947, 2e druk, 215pp, hardcover, gebonden, ZW illustraties, omslag beschadigd, inhoud zeer goed
|
|
€ 5,00
|
|
Rijksmuseum -Jan Steen - Agenda / Diary / Kalender 1997
Auteur: Onbekend
|
Rijksmuseum, Amsterdam
|
1997, ringband in hardcover, 54 kleurenafbeeldingen van schilderijen van Jan Steen, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Risico en risicoanalyse nader toegelicht
Auteur: Veld, Frank van het; Ham, Koos; Jap a Joe, Karina; Steijger, Niek
|
TNO / DCMR Milieudienst / Landelijk Steunpunt Brzo Gemeenten
|
ca. 40 pagina's, softcover met stalen ringband
|
|
€ 8,00
|
|
Rivals for the Crown - Mary Tudor Elizabeth Tudor were... - Two sides One story
Auteur: Simpson, Margaret
|
Scholastic Ltd, London
|
2003, 176pp + ZW foto's, softcover
|
|
€ 7,50
|
|
Robert Burns - His Personality, His Reputation and His Art
Auteur: Snyder, Franklyn Bliss
|
Kennikat Press, Port Washington / London
|
1970, 119pp, hardcover, gebonden, bruine vlekjes op de snede verder goed exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
Roman London
Auteur: Merrifield, Ralph
|
Cassel Co Ltd, London
|
1969, 1st Edition, 212pp, ZW illustraties, hardcover, gebonden, stofomslag, gevlekt op de snede verd...
|
|
€ 20,00
|
|
Romanian Review of Military History - The Entire People's Struggle
Auteur: Dutu, Alexandru (E.)
|
Romanian Comission of Military History
|
1988, 96 pp., paperback
|
|
€ 7,00
|
|
Rome's Enemies 1 - Germanics and Dacians - Men at Arms Series No.129
Auteur: Wilcox, Peter; Embleton, G.A. (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1991, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, naam voorin verder net exemplaar
|
|
€ 18,35
|