|
The Journal Of Thomas Moore, Vol. I (1818-1820) Vol. 2 (1821-1825)
Auteur: Moore, Thomas; Dowden, Wilfred (Ed.)
|
Associated University Presses
|
1983-1984, 399+488 pp, gebonden, stofomslag
|
|
€ 42,00
|
|
The Joy of LEX - An amazing and amusing Z to A and A to Z of words
Auteur: Brandreth, Gyles; Moran, George (illustrations)
|
Guild Publishing / Book Club Associates, London
|
1987, 271pp, hardcover, gebonden, stofomslag, enkele vlekken binnenzijde omslag verder zeer mooi exe...
|
|
€ 15,00
|
|
The Jungle Book - With illustrations in Colour by Maurice and Edward Detmold
Auteur: Kipling, Rudyard; Detmold, Maurice & Edward (colour illustrations)
|
Macmillan and co. Ltd., London
|
1909, reprint van de 1908 editie met 16 kleurenillustraties van M. en E. Detmold (alle aanwezig). Ha...
|
|
€ 225,00
|
|
The Kings and Queens of Great Britain - A genealogical chart showing their descent and relationships
Auteur: Tauté, Anne (compliled by); Brooke, John (editor); Pottinger, Don (drawings)
|
Thomas Nelson Sons Ltd., London
|
1970, uitvouwbare kaart, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Legends of King Richard I Coeur de Lion - A Study of Sources and Variations to the year 1600
Auteur: Broughton, Bradford B.
|
Mouton Co., The Hague / Paris
|
1966, 161pp, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 8,50
|
|
The Letters of Runnymede - FACSIMILE
Auteur: Disraeli, Benjamin
|
Gregg International Publishers Limited, Farnborough
|
1969, 234pp, hardcover, gebonden, naam voorin verder mooi
|
|
€ 15,00
|
|
The Life and Memoirs of Count Molé (1781-1855)
Auteur: Molé, comte Louis-Mathieu, Marquis de Noailles (Ed.)
|
Hutchinson Co., London
|
1923, 2 delen compl., 351+327 pp., gebonden, geïllustreerd
|
|
€ 58,00
|
|
The Life and Times of Napoleon
Auteur: Rivoire, Mario; Orlandi, Dr. Enzo (editor); Richards, C.J. (vert.)
|
The Hamlyn Publishing Group Limited, Feltham
|
1968, 76pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk in kleur geïllustreerd, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Life of Napoleon Bonaparte - To which is added a sketch of the life of the late Emperor Napoleon the Third
Auteur: Abbott, Joseph S.C.
|
Ward, Lock and Co., New York / Melbourne
|
631 pp., gebonden, hardcover, Z/W illustraties
|
|
€ 19,50
|
|
The Life of Napoleon Buonaparte - New Edition
Auteur: Lockhart, J.G.
|
Bickers Son, London
|
1883, 496 pp., gebonden, hardcover, 9 illustraties "in permanent photography", rug gesleten, tamelij...
|
|
€ 75,00
|
|
The Life of the Duke of Wellington
Auteur: Gleig, G.R.
|
J.M. Dent Sons Ltd, London; E.P. Dutton Co. Inc., New York
|
1942, 438 pp., gebonden, hardcover
|
|
€ 3,25
|
|
The Lives of the Kings Queens of England
Auteur: Fraser, Antonia (also editor); Brook-Little, J.P.; Gillingham, John; Earle, Peter; Cheetham, Anthony; Williams, Neville; e.a.
|
Book Club Associates, London
|
1976, 3e druk, 360pp, hardcover, gebonden, stofomslag, 24 kleurenpagina's en 150 ZW illustraties, na...
|
|
€ 5,00
|
|
The Living World - World of Knowledge
Auteur: Kilpatrick, Cathy; Lambert, Mark; Fisher, Chester (editorial manager)
|
Macdonald Educational Ltd., London
|
1979, 133pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, stofomslag met lichte beschadigingen verder ze...
|
|
€ 17,50
|
|
The Love Letters of Henry VIII
Auteur: Savage, Henry (Editor, intro, comments)
|
Allan Wingate, London
|
1949, 112pp incl. 15 fotografische facsimile's van brieven, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 14,35
|
|
The Making of Verse: a Guide to English Metres
Auteur: Swann, Robert; Sidgwick, Frank
|
Sidgwick Jackson, London
|
1966, hardcover, gebonden, stofomslag wat gebruind verder mooi exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
The Man of Property
Auteur: Galsworthy, John
|
William Heinemann Ltd., London
|
1933, 376pp, hardcover, gebonden, bruine ouderdomsvlekjes verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Man Who Broke Napoleon's Codes - The Story of George Scovell
Auteur: Urban, Mark
|
Faber and Faber Limited, London
|
2001, 333pp+katern met illustraties, paperback, enkele leesvouwen verder mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
The Military Horse - The equestrian warrior through the ages
Auteur: Simmons, Sue (Ed.)
|
Marshall Cavendish, London New York
|
1976, 105pp., hardcover, gebonden, stofomslag, rijk in kleur en ZW geïllustreerd
|
|
€ 4,00
|
|
The Military Staff - Its history and evelopment
Auteur: Hittle, J.D., Lieutenant Colonel USMC
|
The Military Service Publishing Company, Harrisburg
|
1949, 286pp, revised edition, hardcover, gebonden
|
|
€ 19,50
|
|
The Mission Song
Auteur: Le Carre, John
|
Hodder Stoughton, London
|
2006, 342pp, hardcover, gebonden, stofomslag, net exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
The Mitchell Beazley Family Encyclopedia of Nature
Auteur: Rees, Robin (senior editor) e.a.
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1992, 360pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 40,00
|
|
The Mounted Troops of the British Army - The Imperial Services Library Vol. III
Auteur: Rogers, Colonel H.C.B.
|
Seeley Service Co. Ltd., London
|
1959, 1e druk, 256pp + 33 platen (17 in kleur), hardcover, gebonden
|
|
€ 17,50
|
|
The Navy's Air War- A mission completed
Auteur: The Aviation History Unit OP-519B, DCNO (Air); Buchanan, Lt A.R. USNR (ed.)
|
Harper Brothers Publishers, New York / London
|
(1946), 1e druk, 432pp+ZW foto's, hardcover, gebonden
|
|
€ 19,50
|
|
The New Atlas of World History - Global Events at a Glance
Auteur: Haywood, John
|
Thames Hudson Ltd., London
|
2011, 252pp, hardcover, gebonden, stofomslag, 433 illustraties en 56 kaarten, vrijwel nieuw exemplaa...
|
|
€ 29,00
|
|
The New Bonapartist Generals in the Crimean War - Distrust and Decision-making in the Anglo-French Alliance
Auteur: Gooch, Brison D.
|
Martinus Nijhoff, The Hague
|
1959, 1 druk, 289pp, hardcover, gebonden, stofomslag
|
|
€ 32,50
|
|
The Nude - A Study in Ideal Form
Auteur: Clark, Kenneth; Smith, Charles Saumarez (intro)
|
The Folio Society, London
|
2010, xvi+336pp, hardcover, gebonden, slipcase, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 34,00
|
|
The Official Tartan Map
Auteur: Telfer Dunbar, John; Pottinger, Don
|
Elm Tree Books / Hamish Hamilton Limited, London
|
1976, kaart met de officiele Schotse Tartan kleuren
|
|
€ 12,35
|
|
The Oxford Dictionary od Catchphrases
Auteur: Farkas, Anna (compiler)
|
Oxford University Press, Oxford
|
2002, 357pp, hardcover, gebonden, stofomslag, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
The Oxford Shakespeare Complete Works
Auteur: Shakespeare, William; Craig, W.J. (editor)
|
Oxford University Press, London
|
1974, viii+1166pp, hardcover, gebonden, stofomslag, gevlekt op snede verder goed exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
The Pageant of Netherlands History
Auteur: Barnouw, Adriaan J.
|
Longmans, Green and Co., New York / London / Toronto
|
1952, 370pp, hardcover, gebonden, kaft en vooral de rug gebruind, verder goed exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
The Parliament Book
Auteur: Eden, Guy
|
Staples Press Ltd., London
|
1953, 2nd new and revised edition, 162pp+ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, stofomslag beschadigd...
|
|
€ 15,00
|
|
The Patchwork Planner - 350 Original Designs For Traditional Patchwork
Auteur: Hilberg, Birte
|
David Charles
|
1997, 192pp, softcover, net exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
The Penguin Dictionary of Curious and Interesting Numbers - Revised Edition
Auteur: Wells, David
|
Penguin Books Ltd., London
|
1997, 256pp, paperback, goed exemplaar met enkele leesvouwen
|
|
€ 7,25
|
|
The Penguin Dictionary of Proper Names - Based on the original edition by Geoffrey Payton
Auteur: Payton, Geoffrey; Paxton, John (revised and updated)
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1991, 563pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
The Penguin Dictionary of Quotations
Auteur: Cohen, J.M. M.J.
|
Bloomsbury Books. London
|
1991, 664pp, hardcover, gebonden, stofomslag, net exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
The People of a Thousand Hills (a glimpse of Zulu life)
Auteur: Tedder, Vivian
|
C. Struik, Cape Town
|
1968, 63pp, ZW en kleuren illustraties, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Petroleum Handbook
Auteur: Staff members of the Royal Dutch Shell Group
|
Shell International Petroleum Company Ltd., London
|
1959, 4th Edition, 678pp, hardcover, gebonden, Zw foto's en diagrammen, randje bovenzijde rug bescha...
|
|
€ 5,00
|
|
The Philosophy of Plotinus
Auteur: Bréhier, Émile; Thomas, Joseph (vert.)
|
The University of Chicago Press, Chicago
|
1971, 4e druk, 205pp, hardcover, gebonden, bruin op de snede verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
The Plays of Richard Brinsley Sheridan
Auteur: Sheridan, Richard Brinsley; Morley, Henry (intro)
|
George Routledge and Sons, Ltd., London / E.P. Dutton and Co., New York
|
320pp, hardcover, gebonden, een door de ouderdom gebruind goed exemplaar
|
|
€ 12,50
|
|
The Pocket Kobbé's Opera Book
Auteur: Harewood, Earl of Shmith, Michael (editors)
|
Ebury Press Limited, London
|
1994, 470pp, hardcover, gebonden, stofomslag, enkele potlood aanstrepingen verder mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
The Poetical Works of John Keats
Auteur: Keats, John; Garrod, H.W. (editor)
|
Oxford University Press, London
|
1962, 478pp, gebonden, hardcover, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
The Polish Army 1807-14
Auteur: Rawkins, W.J.
|
Anschluss Publishing
|
1980, 29pp, softcover, ZW illustraties, omslag gevlekt
|
|
€ 5,00
|
|
The Portuguese Army of the Napoleonic Wars - Men at Arms Series
Auteur: Pivka, Otto von; Roffe, Michael (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1977, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover
|
|
€ 14,50
|
|
The Power of Now - A Guide to Spiritual Enlightenment
Auteur: Tolle, Eckhart
|
Yellow Kite / Hodder Stoughton, London
|
2016, 201pp, paperback, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 5,50
|
|
The Power of One
Auteur: Courtenay, Brice
|
William Heinemann Ltd. / Mandarin, London
|
1989, 634pp, paperback, goed exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 6,50
|
|
The Practice of Social Research - Inclusief CD-ROM
Auteur: Babbie, Earl
|
Wadsworth/Thonson Learning, Belmont
|
2004, 10th edition, 493pp+appendices, hardcover gebonden, CD-ROM, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
The Prisoners - (Mr. Know-All - The Yellow Sweater) - Eagles No.7
Auteur: March, William; Maugham, William Somerset; Garner, Hugh; Don, drs. L.C. Kuijk, drs. H.M. van (annotaties)
|
Wolters-Noordhoff-Longman bv, Groningen
|
1974, 26pp, softcover, geniet, naam voorop verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Pronunciation of English
Auteur: Jones, Daniel
|
University Press, Cambridge
|
1958, 4th revised edition, hardcover, gebonden, ZW illustraties, enkele penaantekeningen en gebruike...
|
|
€ 6,75
|
|
The Raj Quartet - The Jewel of the Crown - The Day of the Scorpion - The Towers of Silence - A Division of the Spoils
Auteur: Scott, Paul
|
William Heinemann Ltd., London
|
1984, 452+484+392+598pp, hardcover, gebonden, wat slechtere stofomslag, erg gevlekt op de snede verd...
|
|
€ 10,00
|
|
The Reader's Companion to the Twentieth Century Novel
Auteur: Parker, Peter (editor); Kermode, Frank (consultant editor)
|
QPD (Quality Paperbacks Direct), London
|
1995, 748pp, paperback, in gelezen staat, goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|