|
Swords in Colour - Including other edged weapons
Auteur: Wilkinson-Latham, Robert
|
Blandford Press, Poole-Dorset
|
1977, 227pp, softcover, geïllustreerd
|
|
€ 4,75
|
|
Taakverdeling en functievorming
Auteur: Luijk, mr. H.
|
Samsom Uitgeverij, Alphen aan den Rijn
|
1979, 5e gewijzigde druk, 112pp, softcover, omslag wat smoezelig verder goed exemplaar
|
|
€ 6,00
|
|
Taalzuivering - Lijst van woorden en uitdrukkingen ter vervanging van -ismen - Voorgesteld en aanbevolen door het Algemeen Nederlandsch Verbond
Auteur: Weel, Dr. M.A. van; Brijs, A.; Dekker, F.; Oosterveen, J.W.; Pater, Dr. J.C.H. de; Visser, P.; Montijn, Mr. J.J. (De Taalwacht)
|
Algemeen Nederlandsch Verbond (A.N.V.), 's-Gravenhage
|
1932, 9e herziene druk, 48pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Tales of Old Wal
Auteur: Rose, Philip (tekst en tekeningen)
|
Picton Publishing, Chippenham
|
1975, 77pp, softcover, ZW tekeningen, omslag gebruind verder goed exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
Talleyrand 1754-1838 - Vol. 2 (1799-1815)
Auteur: Lacour-Gayet, G.
|
Payot, Paris
|
1930, 495 pp, paperback, Z/W-illustraties, bladen grotendeels ongesneden, voor- en achterblad ontbre...
|
|
€ 5,00
|
|
Tank Versus Tank - The Illustrated Story of Armored battlefield Conflict in the Twentieth Century
Auteur: Macksey, Kenneth
|
Crescent Books, New York
|
1991, 192pp., hardcover, gebonden, stofomslag met verkleurde rug, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar...
|
|
€ 5,00
|
|
Tao te Ching - An Illustrated Journey
Auteur: Tzu, Lao; Streep, Peg (editor); Legge, James (transl.); Karabaic Sargent, Claudia (watercolors)
|
Bullfinch Press; Little, Brown and Company, Boston / New York / Toronto / London
|
1994, 1st Edition, 81pp, hardcover, gebonden, stofomslag, geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 10,00
|
|
Teken van moed - Red Badge of Courage
Auteur: Crane, Stephen
|
C.J. Goossens BV, Tricht
|
1984, 1e druk, 160pp, paperback, goed exemplaar
|
|
€ 11,00
|
|
Ten Little Niggers
Auteur: Christie, Agatha; Robat, drs. N.J. (annotated and slightly abridged)
|
Tjeenk Willink / Noorduijn B.V., Culemborg
|
1973, 3rd edition 4th printing, 162pp, softcover, inclusief los Vocabulary Engels-Nederlands (32pp),...
|
|
€ 20,00
|
|
Tennis voor iedereen - Het spel verklaard en toegelicht door een serie vragen, antwoorden en 36 illustraties
Auteur: Vines, Ellsworth; Vreedenburgh, C. (vert.)
|
J. Philip Kruseman Uitgever, 's-Gravenhage
|
1934, 1e druk, 140pp, dunne hardcover, gebonden, stofomslag, ZW foto's, zonder naam voorin, mooi exe...
|
|
€ 5,00
|
|
Testament overlijden -Nieuwe editie met cijfers 2017
Auteur: Sikkel-Spierenburg, Ciska
|
Consumentenbond, Den Haag
|
2017, 160pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 15,00
|
|
Testimony - The Memoirs of Shostakovich
Auteur: Shostakovich, Dmitri; Volkov, Solomon (editor)
|
Hamish Hamilton Ltd, London
|
1979, 238pp, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
Tests in de psychologische praktijk
Auteur: Kouwer, Prof. Dr. B.J.
|
Uitgeverij Erven J. Nijleveld, Utrecht
|
1957, 2e druk, 207pp, hardcover, gebonden, stofomslag gebruind, twee katernen verwisseld ingebonden...
|
|
€ 5,00
|
|
The 22 Immutable Laws of Branding - How to Build a Product or Service into a World-Class Brand
Auteur: Ries, Al; Ries, Laura
|
HarperCollins Publishers, London
|
1998, 182pp, hardcover, gebonden, stofomslag, ex-libris voorin geplakt verder mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
The 36-Hour Day - Caring at Home for Confused Elderly People
Auteur: Mace, Nancy L.; Rabins, Peter V., e.a.
|
Hodder Stoughton, London
|
1990, 5e druk, 232pp, paperback, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 15,00
|
|
The Adventures of Bruin the Baby Bear
Auteur: Menzel, Josef; Trnka, Jirí (illustrations)
|
Hamlyn Publishing Group Ltd., London/New York/Sydney/Toronto
|
1975, hardcover, gebonden, kleuren illustraties, lichte gebruikssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 6,00
|
|
The American War 1812-1814 - Men at Arms Series No.226
Auteur: Katcher, Philip; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1990, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 18,35
|
|
The Amish Cookbook - Recollections and Recipes from an Old Order Amish Family
Auteur: Coblentz, Elizabeth; Williams, Kevin
|
Ten Speed Press, Berkeley
|
2002, viii+182pp, hardcover, gebonden, stofomslag, kleur geïllustreerd
|
|
€ 17,50
|
|
The Annotated Shakespeare - The Comedies, Histories, Sonnets and other Poems, Tragedies and Romances Complete - 3 DELEN IN SLIPCASE
Auteur: Rowse, A.L., Shakespeare
|
Clarkson N. Potter, Inc./Publishers, New York
|
1978, 1st Edition, 3 delen (752+800+912pp), hardcover, gebonden, stofomslag, slipcase
|
|
€ 24,00
|
|
The Armies and Enemies of Imperial Rome - Organization, tactics, dress and weapons - 146 illustrations and 200 shield patterns
Auteur: Barker, Phil; Heath, Ian (illustrations)
|
Wargames Research Group
|
1981, fully revised 4th edition, 146pp, softcover
|
|
€ 19,40
|
|
The Armies of Bolivar and San Martin - Men at Arms Series No.232
Auteur: Hooker, Terry; Poulter, Ron (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1991, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 16,35
|
|
The Armies of Germany and the Confederation of the Rhine 1792-1815
Auteur: Nafziger, George F.; Gilbert, M. (illustrations)
|
Privately published
|
1993, 2 delen, ringband, deel 1 2nd edition 104 blz. 12 Z/W illustraties, deel 2 3rd edition 78 blz....
|
|
€ 26,00
|
|
The Army of Gustavus Adolphus 1 - Infantry - Men at Arms Series No.235
Auteur: Brzezinski, Richard; Hook, Richard (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1991, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
The Art of Warfare in the Age of Napoleon
Auteur: Rothenberg, Gunther E.
|
Indiana University Press, Bloomington
|
1980, 272pp, softcover
|
|
€ 12,50
|
|
The Arthurian Tarot - A complete package of book and cards
Auteur: Matthews, Caitlin & John; Gray, Miranda (illustrations)
|
Aquarian Press / HarperCollinsPublishers, London
|
1999, handbook 160pp, 78 tarot kaarten compleet, vrijwel nieuw en ongebruikt
|
|
€ 35,00
|
|
The Baton in the Knapsack - New light on Napoleon and his marshals
Auteur: Currie, Laurence
|
John Murray, London
|
1934, 1st Edition, 224 pp., gebonden, hardcover, B/W portraits, brown spots
|
|
€ 14,00
|
|
The Batsford Colour Book of Cornwall
Auteur: Manning, Peter
|
B.T. Batsford Ltd., London
|
1974, 63pp, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
The Battle of the Ruhr Pocket - April 1945
Auteur: Kessler, Leo
|
Leo Cooper, London
|
1989, 1e druk, 224pp, hardcover, gebonden, stofomslag, ZW foto's, boekblok gevlekt op de snede
|
|
€ 15,00
|
|
The Beatles - The Fabulous Story of John, Paul, George and Ringo
Auteur: Burt, Robert; Pascall, Jeremy
|
Octopus Books Limited, London
|
1975, 92pp, hardcover, gebonden, geïllustreerd, stofomslag licht beschadigd verder mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
The Best of Modern Humour
Auteur: Richler, Mordecai (editor); Wodehouse P.G.; Marx, Groucho; Runyon, Damon; Lardner, Ring; Waugh, Evelyn e.a.
|
Allen Lane / Penguin Books Ltd., London
|
1984, 542pp, hardcover, gebonden, stofomslag, iets gevlekt op bovenzijde snede verder zeer mooi exem...
|
|
€ 15,00
|
|
The Bhagavad Gita - Contemplations from The Song Divine - Heritage Series
Auteur: Mathur, Asharanti
|
India Book Distributors, Bombay
|
1994, 72pp, hardcover, gebonden, stofomslag verkleurd, kleurenfoto's, op snede wat gevlekt verder go...
|
|
€ 7,75
|
|
The Birth of Britain - Vol. 1 of A History of the English-Speaking Peoples
Auteur: Churchill, Winston S.
|
Dodd, Mead Company, New York
|
1956, 1st Edition, 522pp, ZW kaartjes, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
The Blinded Soldiers and Sailors Gift Book
Auteur: Goodchild George (editor)
|
Jarrold Sons, London
|
(c.1916), 227pp, hardcover, gebonden, ZW en kleuren illustraties, bruine ouderdomsvlekken verder moo...
|
|
€ 5,00
|
|
The Book of Jewelry - Create your own lewelry with beads, clay, papier-maché, fabric, and other everyday items
Auteur: Moody, Jo
|
Simon Schuster Inc., New York
|
1994, 128pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 20,00
|
|
The Boy Who Was Afraid - The New Windmill Series No.17
Auteur: Sperry, Armstrong; Serraillier, Anne and Ian (general editors)
|
Heinemann Educational Books Ltd., London
|
1976, 78pp, hardcover, gebonden, ZW illustraties, als nieuw
|
|
€ 8,00
|
|
The British Constitution
Auteur: Jennings, W. Ivor
|
University Press, Cambridge
|
1950, 3rd edition, 220pp+ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, stofomslag licht beschadigd, ouderdom...
|
|
€ 20,00
|
|
The British Infantry 1660-1945 - The evolution of a fighting force
Auteur: Myatt, Frederick
|
Blandford Press, Poole-Dorset
|
1983, 227pp, hardcover, gebonden, stofomslag, boekblok op de snede gevlekt
|
|
€ 8,50
|
|
The Calligraphy Source Book - The essential reference for all calligraphers
Auteur: Stribley, Miriam (compilation); Campbell, Alastair (Art Director); King, Carolyn (editor)
|
Macdonald Co. Ltd, London
|
1987, 160pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 8,75
|
|
The Campaign of Leipzig, 1813
Auteur: Parker, Jeff; Gilder, Peter (ill.)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1979, 40pp, softcover
|
|
€ 15,00
|
|
The Clans, Septs, and Regiments of the Scottish Highlands
Auteur: Adam, Frank; revised by Sir Thomas Innes of Learney
|
W. A.K. Johnston G.W. Bacon Ltd., Edinburgh and London
|
1955, 5th Edition, 624pp+foto katernen, kleuren en ZW afbeeldingen, uitklapbare clan map of Scotland...
|
|
€ 14,50
|
|
The Coats Book of Soft Furnishings - Professional designs, hints and tips tp help you create a beautiful home
Auteur: Brumstaed, Elaine
|
Guild Publishing / Book Club Associates, London
|
1988, 3rd impression, 176pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
The Coming of Civilization - World of Knowledge
Auteur: Carter, Ron; Fisher, Chester (editorial manager)
|
Macdonald Educational Ltd., London
|
1979, 133pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, stofomslag met lichte beschadigingen verder ze...
|
|
€ 17,50
|
|
The Complete Adventures of Peter Rabbit - The original and authorized edition
Auteur: Potter, Beatrix
|
Frederick Warne Co.,
|
1993, reissued with new reproductions, 80pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
The Complete Book of Gundogs in Britain
Auteur: Jackson, Tony
|
Barrie Jenkins Ltd., London
|
1974, 272pp, hardcover, gebonden, ZW en kleurenfoto's, licht beschadigde stofomslag verder mooi exem...
|
|
€ 25,00
|
|
The Complete Farmhouse Kitchen Cookbook - Over 1,000 Traditional Recipes, Delicious Food and Tempting Drinks for Every Occasion
Auteur: Watts, Mary (editor)
|
HarperCollins Publishers, London
|
1993, 448pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 9,50
|
|
The Complete Plain Words
Auteur: Gowers, Sir Ernest; Fraser, Sir Bruce (revised)
|
HMSO (Her Majesty's Stationary Office), London
|
1983, 4th impression, 241pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
The Complete Poetical Works of Percy Bysshe Shelley - Including materials never before printed in any edition of the poems - Edited with textual notes
Auteur: Shelley, Percy Bysshe; Hutchinson, Thomas (editor)
|
Henry Frowde / Oxford University Press, London / New York / Toronto / Melbourne
|
1909, 912pp, hardcover, gebonden, de gebruikelijke ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 30,00
|
|
The Congress of Vienna - A study in Allied Unity: 1812-1822
Auteur: Nicolson, Harold
|
Constable Co. Ltd., London
|
1946, 1e druk, 312pp, hardcover, gebonden, 8 ZW illustraties, kaartje op beide binnenplatten, net ex...
|
|
€ 4,75
|
|
The Conservation of Historical Monuments in the Federal Republic of Germany - History, Organisation, Tasks, Case-histories
Auteur: Dölling, Regine (editor); Nevill, Timothy (transl.) e.a.
|
Heinz Moos Verlag, Munich / Inter Nationes, Bonn-Bad Godesberg
|
1974, 127pp, softcover, ZW en kleurenfoto's, omslag smoezelig en ouderdomssporen, verder goed exempl...
|
|
€ 15,00
|
|
The Consolation of Philosophy
Auteur: Boethius; Watts, V.E. (translation and intro)
|
The Folio Society, London
|
1999, 2nd printing, 207pp, hardcover, gebonden, slipcase, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 35,00
|