|
Nederland en de rechten van de mens
Auteur: Everts, Ph.P. Hledring, J.L. (editors); Achterhuis, H.; Baehr, P.R. e.a.
|
Uitgeverij In den Toren, Baarn
|
1981, 132pp, softcover, rug iets verkleurd verder goed
|
|
€ 5,00
|
|
Nederland en Oranje Hereenigd - Gedenkboek van Nederland's Verlossing uit de Fransche Dwingelandij
Auteur: Penning, L.
|
D.A. Daamen, 's-Gravenhage
|
1913, 320pp, hardcover, gebonden, vele ZW illustraties (zie foto's), enkele potloodaantekeningen
|
|
€ 6,00
|
|
Nederland in vroeger tijd - Deel XI Utrecht (Geïllustreerd beschrijving van het Land van Montfoort, Eemland en het Overkwartier) FACSIMILE
Auteur: Onbekend
|
Europese Bibliotheek, Zaltbommel
|
1965, paperback, ZW illustraties, deel XI FACSIMILE
|
|
€ 3,50
|
|
Nederlands Geschiedenis en Volksleven - Met 2 x 50 staalplaten - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Lennep, Mr. J. van; Moll, Prof. W. Ter Gouw, J. (Ed.)
|
A.W. Sijthoff, Leiden
|
1880, 222 (1)+243+viii (2) pp., hardcover, gebonden
|
|
€ 34,00
|
|
Nederlandsche letterkunde - 4 DELEN COMPLEET
Auteur: Bastiaanse, Frans
|
De Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur / Encyclopaedie van de Wereldbibliotheek, Amsterdam
|
I. 2e druk, 434pp; II. 1922, 1e druk, 390pp.; III. 1928, 2e druk, 424pp.; IV. 2e druk, 712pp., hardc...
|
|
€ 20,00
|
|
Nederlandsche Zeevaarders op de eilanden in de Caraïbische Zee en aan de kust van Columbia en Venezuela gedurende de jaren 1621-1648 (9) - 2 DELEN
Auteur: Wright, Irene A. (Samesteller); Dam, Prof. Dr. C.F.A. van (Vert.)
|
Kemink en Zoon N.V., Utrecht
|
1935, 434+272pp., originele papieren band, deel 1 met afbeeldingen, bovenzijde deels ongesneden
|
|
€ 45,00
|
|
Nederlandse Vliegtuigen naar Buitenlands Ontwerp
Auteur: Wesselink, Theo; Postma, Thijs
|
Romen Luchtvaart
|
1984, 128pp., paperback, rijk geïllustreerd met ZW foto's, mooi exemplaar
|
|
€ 4,00
|
|
Neen Lydia - Zoo niet!
Auteur: Amy Groskamp - Ten Have; Looy, Rein van (tekeningen)
|
A.W. Bruna en Zoon, Utrecht
|
(1947), 201pp, hardcover, gebonden, tekst voorin en de gebruikelijke ouderdomssporen, verder goed ex...
|
|
€ 20,00
|
|
Neerland's Onafhankelijkheid Hersteld
Auteur: Callenbach, Dr. J.R.
|
G.F. Callenbach, Nijkerk
|
1913, 320pp., hardcover, ZW illustraties, in goede staat
|
|
€ 3,50
|
|
Nelson's Battles
Auteur: Warner, Oliver
|
David Charles Publishers, Newton Abbot
|
1971, 2e druk, 254pp., hardcover, gebonden, stofomslag, ZW geïllustreerd
|
|
€ 5,00
|
|
New Found land - Eerste jaargang nr. 1 / 1981
Auteur: Diverse
|
De Bezige Bij, Amsterdam
|
1981, 112pp, softcover, naam voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
New Marketing - Toepassingen van informatietechnologie in marketing
Auteur: Molenaar, Dr. C.N.A.
|
Kluwer BedrijfsInformatie, Deventer
|
1997, 305pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 4,75
|
|
New Moan - The First Book in the Twishite Saga
Auteur: Mayo, Stephfordy
|
Michael O'mara Books Ltd
|
2010, 272pp, paperback, ongelezen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 14,35
|
|
Nicolaas Rockox, "friend and patron" of Peter Paul Rubens
Auteur: Baudouin, Frans
|
Kredietbank
|
1977, 48pp, softcover, ZW en kleur geïllustreerd, goed exemplaar
|
|
€ 25,00
|
|
Niets blijft verborgen
Auteur: Beckett, Simon
|
Uitgeverij Luitingh Sijthoff B.V., Amsterdam
|
2011, 1e druk, 368pp, paperback, zeer mooi gelezen exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
Nieuwe gedichten van jongeren
Auteur: Diverse
|
Jonge Kerk, Nijmegen
|
1972, 48pp, softcover, naam voorin verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Nieuwe verpleegsters omnibus - Cherry als laatstejaars - Verpleegster in het leger - Cherry in het warenhuis
Auteur: Wells, Helen
|
Van Goor Jeugdboeken, Amsterdam/Brussel
|
1980, 1e druk, 342pp, hardcover, gebonden, stofomslag iets gescheurd, goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Nieuwe wegen voor leiding en organisatie
Auteur: Likert, Dr. Rensis; Vercruysse-Dopheide, L. (vert.)
|
J.H. de Bussy, Amsterdam
|
1965, 326pp, hardcover, gebonden, enkele strepingen in de tekst
|
|
€ 5,50
|
|
nieuwe wehrmacht oude plannen
Auteur: Vereniging van vooruitstrevende studenten PERIKLES
|
Vereniging van vooruitstrevende studenten PERIKLES
|
(1960?), 64 pp., expositiebrochure, slappe kaft, Z/W illustraties
|
|
€ 4,00
|
|
Nieuw-Zeeland - Een beschrijving van land en volk ten dienste van emiganten
Auteur: Onbekend
|
Stichting Landverhuizing Nederland, 's-Gravenhage
|
1949, 84pp+16 ZW fotopagina's+uitklapkaart, softcover, ouderdomssporen en enkele penaanstrepingen (o...
|
|
€ 5,00
|
|
Noblesse Oblige - An Enquiry into the Identifiable Characteristics of the English Aristocracy
Auteur: Mitford, Nancy (editor); Lancaster, Osbert (ill.); Ross, Alan S.C.; Waugh, Evelyn; 'Strix'; Sykes, Christopher; Betjeman, John
|
Hamish Hamilton Ltd, London
|
1956, 3rd impression, 114pp, hardcover, gebonden, zwaar gebruinde stofomslag, naam voorin verder moo...
|
|
€ 25,00
|
|
Nonconformist Hymn-Book
Auteur: Onbekend
|
The Klavarskribo Institute, Slikkerveer
|
248pp, hardcover, gebonden, ouderdomssporen verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Noord / Zuid Wie maakt wat waar - Industrialisatie en mensen in de Derde Wereld
Auteur: Dijkstra, Gerda Vledder, Gerrit (red.)
|
Evert Vermeer Stichting, Amsterdam
|
1985, 146pp, softcover, net exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Noordgeest
Auteur: Coevering, Ricus van de
|
Uitgeverij van Gennep, Amsterdam
|
2014, 1e druk, 208pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Nota inzake het defensiebeleid, 18 mei 1954
Auteur: Staf, Minister Cornelis
|
Staatsdrukkerij- en uitgeverijbedrijf, 's-Gravenhage
|
1954, 278pp, softcover, wat gebruind verder goed exemplaar
|
|
€ 30,00
|
|
Nothing Happens in Carmincross
Auteur: Kiely, Benedict
|
Victor Gollancz Ltd., London
|
1985, 1st edition, 269pp, hardcover, gebonden, stofomslag, erg gevlekt op bovenzijde snede verder mo...
|
|
€ 8,00
|
|
Nr. 103. Reglement op den Inwendigen Dienst der Infanterie
Auteur: Koninklijke Militaire Academie (KMA)
|
De Koninklijke Militaire Academie, Breda
|
1928, 129pp, softcover, voorplat boven en onder iets los verder mooi, incl. losse 1e opgave van wijz...
|
|
€ 7,50
|
|
O Grito da Independencia em 1808
Auteur: Vitorino, Pedro
|
Imprensa da Universidade, Coimbra
|
1928, 142pp + 34 gravures, softcover, in nette staat
|
|
€ 45,00
|
|
Oakdale Confidential
Auteur: Anonymous
|
Pocket Books / Simon Schuster Inc., New York
|
2006, 359pp, hardcover, gebonden stofomslag, als nieuw
|
|
€ 6,75
|
|
Oecologie
Auteur: Bakker, K. Mook, J.H. Rhijn, J.G. van (hoofdredactie)
|
Bohn Stafleu van Loghum, Houten/Diegem
|
1995, 2e herziene druk, 694pp, paperback, potlood aanstrepingen verder goed
|
|
€ 9,00
|
|
Old Houses in Holland
Auteur: Jones, Sydney R.
|
Studio Editions, London
|
1986, 152pp., softcover, ZW en kleuren illustraties, net exemplaar
|
|
€ 4,25
|
|
Oliver Twist - or, The Parish Boy's Progress
Auteur: Dickens, Charles
|
Nelson Doubleday, Inc., New York
|
404pp, hardcover, gebonden, wat bruine vlekjes op de snede verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Oliver Wiswell ( Amerikaanse Revolutie / American Revolutionary War )
Auteur: Roberts, Kenneth
|
McClelland and Stewart Ltd., Toronto, Canada
|
1940, 836pp, gebonden, stofomslag, kaartjes binnenzijde platten,
|
|
€ 15,00
|
|
Omgaan met agressie kun je leren
Auteur: Westerveld, Ton
|
Sdu Uitgevers bv, Den Haag
|
2005, 3e oplage, 115pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 4,00
|
|
Omnibus - Liefde op een dwaalspoor - Liefde in de stijgbeugels
Auteur: Cartland, Barbara
|
De Kern, Baarn
|
1980, 492pp, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Omnibus - Kazan de Wolfshond - De zoon van Kazan - De Nomaden van het Noorden
Auteur: Curwood, James Oliver
|
Nederlandse Boekenclub, Den Haag / Antwerpen
|
425pp, hardcover, gebonden, licht beschadigde stofomslag verder mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
On the Tip of My Tongue - Questions, facts, curiosities & games of a quizzical nature
Auteur: Gentle, David
|
Bloomsbury Publishing Plc., London
|
2009, 362pp, paperback, heel net gelezen exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Onder de bloedvlag van de "O 21" - 1940-1945
Auteur: Dulm, Ltz 1e kl J.F. van; Helfrich, Lt-Adm. C.E.L. (intro)
|
Scheltens Giltay, Amsterdam
|
(1947), 2e druk, 272pp+ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, omslag iets gebruind verder zeer mooi e...
|
|
€ 48,00
|
|
Ondernemende kinderen op komst! - Inspiratieboek leren ondernemen in het basisonderwijs
Auteur: Berg, Itie van den
|
Uitgeverij Eduforce
|
2013, 128pp, hardcover, gebonden, als nieuw, incl. CD-ROM
|
|
€ 18,00
|
|
Onderwijzen blijft ook een kunst - Een mentale decompressie-techniek uit een 40-jarige onderwijspraktijk voor het Voortgezet Onderwijs
Auteur: Rutten, drs. A.J. van
|
Wolters-Noordhoff nv, Groningen
|
1971, 194pp, paperback, gebruikelijke ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
One Flew Over the Clubhouse - Amusing Shots from his Golfing Bag
Auteur: O'Connor, Tom; Hutchings, Jim (illustraties)
|
Robson Books Ltd., London
|
1993, 141pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 10,00
|
|
One Pair of Hands
Auteur: Dickens, Monica
|
Mermaid Books - Michael Joseph Ltd., London
|
1955, 192pp, halfharde omslag, gebonden, ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
One-Leg - The Life and Letters of Henry William Paget, First Marquess of Anglesey K.G. (1768-1854)
Auteur: Anglesey, Marquess of
|
The Reprint Society, London
|
1963, 428 pp., gebonden, hardcover, stofomslag, Z/W illustraties
|
|
€ 11,75
|
|
Onrust
Auteur: Stein, Jesper
|
Karakter Uitgevers B.V., Uithoorn
|
2018, 384pp, paperback, een net gelezen exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Ons Amsterdam - Maandblad van de Gemeentelijke Commissie Heemkennis - JAARGANG 8 - 12 (1956-1960)
Auteur: Beaufort, Prof. Dr. L.F. de Mol, G.J. Waal, A.M. van de (redactie)
|
Gemeentelijke Commissie Heemkennis, Amsterdam
|
1956-1960, 176+384+384+384+384pp, indices, hardcover, gebonden, ZW illustraties, JAARGANG 8 - 12 ing...
|
|
€ 25,00
|
|
Ons kookboek
Auteur: Onbekend
|
KVLV, Katholiek Vormingswerk van Landelijke Vrouwen, Leuven
|
1985, 3e druk, volledig herwerkte uitgave, 430pp, hardcover, gebonden, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
Onthaal met Kaapse Wyne - Keuse, bwaring, bedening, wynkookkuns, resepte
Auteur: Onbekend
|
Paarl, Suid-Afrika
|
1962, hersien en bygewerk, 56pp, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Onze staatsinrichting
Auteur: Diepenhorst, Mr. P.A.
|
N.V. G.J.A. Ruys' Uitgevers-Mij, Zutphen
|
1941, 7e druk, 259pp, hardcover, gebonden, omslag gebruind, enkele potlood aanstrepingen en los in b...
|
|
€ 5,00
|
|
Oom Dagobert - Terug naar Klondike De Steen der Wijzen
Auteur: Disney, Walt
|
Oberon BV, Haarlem
|
1981, 54+56pp, hardcover, gebonden, in goede staat
|
|
€ 5,25
|
|
Oorlogstijd Fijnaart en Heijningen '40 - '44
Auteur: Doorn, J. van Bos, J.S. (Red.)
|
Heemkundige Kring Fijnaart en Heijningen, Fijnaart
|
1995, 3e druk, 57pp, softcover
|
|
€ 14,35
|