|
Op den Toren - De inval der Franschen in 1792 - TWEE DELEN COMPLEET
Auteur: Snieders, August jr.
|
Henri Bogaerts, 's-Hertogenbosch
|
1869, 1e druk, 332pp, hardcover, gebonden in fraaie bandjes, 1 ZW afbeelding, deel 2 op enkele plaat...
|
|
€ 24,00
|
|
Opmars naar Rotterdam - 1. De luchtlanding - 2. Van Maas tot Moerdijk - 3. De laatste fase - 3 DELEN COMPLEET
Auteur: Brongers, E.H.
|
Uitgeverij Hollandia BV, Baarn
|
1982-1983, 283+284+274pp, hardcover, gebonden, stofomslag, gevlekt op bovenzijde snede verder zeer m...
|
|
€ 12,50
|
|
Oranje - Ons vorstenhuis door de eeuwen heen - 14 DELEN
Auteur: Hoek, K.A. van den Klooster, T.B. van 't (eindredactie)
|
Uitgeverij Lekturama
|
1990-1992, 144pp per deel, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 90,00
|
|
Oranje in Ballingschap (1795-1813)
Auteur: Algra, H.
|
J.H. Kok N.V., Kampen
|
1948, 142 pp., gebonden, stofomslag, Z/W illustraties
|
|
€ 2,75
|
|
Organisatie-advisering - Wetenschap en pragmatiek
Auteur: Strikwerda, Hans
|
Eburon B.V., Delft
|
1994, softcover, proefschrift, ex-libris voorin geplakt verder in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Organisatiecultuur: fictie en werkelijkheid
Auteur: Koot, Willem; Hogema, Ineke
|
Dick Coutinho, Muiderberg
|
1992, 177pp, softcover, ongelezen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Organizing Doubt - Self-organisation and Army units in Crisis Operations
Auteur: Kramer, Eric-Hans
|
Technische Universiteit, Eindhoven
|
2004, 1e druk, 284pp., paperback, rug ietsje verkleurd verder als nieuw
|
|
€ 19,00
|
|
Origami
Auteur: Kawai, Toyoaki; Elliot, Thomas I. (Transl.)
|
Hoikusha Publishing Co. Ltd., Osaka
|
1980, 20e druk, paperback, boek in kunststof insteekhoesje
|
|
€ 11,35
|
|
Ornamentation Illustrations from The Kelmscott Chaucer
Auteur: Morris, William; Johnson, Fridolf (intro)
|
Dover Publications Inc., New York
|
1973, 111pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Ospreys and Speyside Wildlife
Auteur: Waterston, George; Dennis, Roy
|
The Royal Society for the Protection of Birds, Sandy
|
1973, 41pp, softcover, iets bruine vlekjes verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Oud-Brabants dorpsleven - Wonen en werken op het Brabantse platteland (Kultuurhistorische verkenningen in de Kempen deel IV)
Auteur: Dam, Bernard van
|
Stichting Brabants Heem, Oisterwijk
|
1973, 4e druk, softcover, ZW illustraties
|
|
€ 7,75
|
|
Oud-Castricum, 22e Jaarboekje
Auteur: Zuurbier, Simon; Zuurbier, Jan; Hespe, Wim; Mooij, Ernst e.a.
|
Stichting Werkgroep Oud-Castricum
|
1999, 72pp, softcover, ZW geïllustreerd
|
|
€ 9,50
|
|
Outline of Price Theory
Auteur: Levenson, Albert M.; Solon, Babette S.
|
Holt, Rinehart and Winston, Inc., New York / Chicago / San Francisco / Toronto / London
|
1964, 260pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
Over smaak en kunstzin - Of Tegenspraak van een gezegde der scolastiekers dat nog steeds veel ingang vindt: De gustibus et coloribus non disputandum
Auteur: Avermaete, Roger
|
A. Manteau N.V., Brussel
|
1946, 96pp, softcover, rug beschadigd, enkele aantekeningen in het boek
|
|
€ 19,00
|
|
Owls
Auteur: Hughes, Lynn (editor)
|
W.H. Allen & Co. Ltd., London
|
1979, 56pp, hardcover, gebonden, iets verkleurde stofomslag en vlekjes bovenzijde snede verder mooi ...
|
|
€ 5,75
|
|
Paardeziekten in woord en beeld
Auteur: Straiton, E.C.; Dijkstra, B.S. (vert.)
|
Euro Center, De Meern
|
1982, 3e verbeterde druk, 200pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar omslag wat beschadigd
|
|
€ 5,00
|
|
Paardrijden - Handleiding voor amateur-ruiters
Auteur: Ebbink, J.
|
N.V. Leidsche Manege, leiden
|
1938, 92pp+uitvouwbare plaat, softcover, gebonden, de gebruikelijke ouderdomssporen verder mooi exem...
|
|
€ 5,00
|
|
Painting Detailing Converting Ancient Medieval Figures - Almark modelling book No. 11
Auteur: Mills, Geoff
|
Almark Publishing Co. Ltd., London
|
1978, 32pp., softcover, rijk geïllustreerd en met tekeningen
|
|
€ 6,00
|
|
Painting Guide to Napoleonics
Auteur: Rafferty, John; Slope, Nick
|
Tabletop games
|
2 DELEN, geniet
|
|
€ 4,00
|
|
Panorama der volken - I. Volken van Amerika en Oceanië - II. Volken van Azië - III. De volken van Europa en Afrika - 3 DELEN COMPLEET
Auteur: Emst, Dr. P. van (red.)
|
J.J. Romen Zonen, Roermond en Maaseik
|
1964-1966, 515+464+491pp, hardcover, gebonden, stofomslag met verkleurde rug verder zeer mooie boeke...
|
|
€ 10,00
|
|
Panorama van Neerlands Verleden - DEEL 2
Auteur: Andriessen, P.J.; Hofdijk, W.J.
|
A.J. van den Sigtenhorst, Deventer
|
1880, boek genummerd 459, hardcover, gebonden, met 4 chromolitho's, rug beschadigd (zie foto)
|
|
€ 11,50
|
|
Panzer III in Action (Armor No. 1)
Auteur: Feist, Uwe
|
Squadron/Signal Publications, inc., Carrollton
|
1972, 47 pp., geniet, softcover, veel Z/W foto's met kleurenplaat op achterplat.
|
|
€ 11,00
|
|
Paris Banlieue - Promenade en poésie
Auteur: Dobzynski, Charles; Melik, Rouben
|
Editions Messidor, Paris
|
1985, 141pp, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Pas gisteren - Europa tussen twee wereldoorlogen
Auteur: Rek, J. de (Jan)
|
Bosch Keuning N.V., Baarn
|
1961, 272pp, hardcover, gebonden, ZW tekeningen en fotobladen. Met foto, rouwkaart en krantenartikel...
|
|
€ 15,00
|
|
Passions Reflections I+II - A collection of 20th-century women's fiction - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Cooke, Judy (editor); Moggach, Deborah (intro)
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1991, xii+559+563pp., hardcover, gebonden, mooie exemplaren
|
|
€ 40,00
|
|
Passion's Shadow
Auteur: Conn, Nicole
|
Berkley Books, New York
|
1997, 325pp, softcover
|
|
€ 4,75
|
|
Pasta - Le Cordon Bleu, recepten van meesterkoks
Auteur: Halsey, Kay (ed.); Meiborg, Elke (vert.)
|
Könemann Verlagsgesellschaft mbH, Keulen
|
1998, 64pp, softcover met flappen, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Pastoral
Auteur: Shute, Nevil
|
William Heinemann Ltd., London
|
1957, 219pp, hardcover, gebonden, stofomslag, gebruind door ouderdom verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Patchwork met de naaimachine - Decoraties voor het hele huis
Auteur: Vrande, Iet van de
|
LRV-Kreatief, Kampen
|
1994, 80pp, hardcover, gebonden, stofomslag, naamsticker voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
Patriotten en bevrijders - Revolutie in de Noordelijke Nederlanden, 1780-1813
Auteur: Schama, Simon; Groot, Ger (vert.)
|
Uitgeversmaatschappij Agon Elsevier
|
1989, 4e druk, 859pp, paperback, goed exemplaar
|
|
€ 6,25
|
|
Paul McCartney and Wings
Auteur: Jasper, Tony
|
Octopus Books Limited, London
|
1977, 93pp, hardcover, gebonden, stofomslag licht beschadigd verder een mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Per aspera ad astra - S.A. Lugmag goue jubileumgedenkboek - S.A. Air Force Golden Jubilee Souvenir Book - 1920-1970
Auteur: Maxwell, Kenneth A.; Smith, John M.
|
1970, 144pp, softcover, ZW en kleurenillustraties, ouderdomssporen en hoekje uit de rug verder mooi exemplaar
|
|
|
€ 15,00
|
|
Petrus Plancius, Theoloog en Geograaf 1552-1622
Auteur: Keuning J.
|
P.N. van Kampen Zoon N.V., Amsterdam
|
1946, 187pp+ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, stofomslag beschadigd en zonder rug, boek mooi
|
|
€ 12,00
|
|
Philip's Atlas of World History
Auteur: Moore, R.I. (ed.)
|
Octopus Illustrated Publishing Michelin House, London
|
1992, 176pp, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Photoshop Power Shortcuts
Auteur: Ninness, Michael
|
Hayden Books, Indianapolis USA
|
2000, 370pp, softcover, net exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Piet Pietersz. Heyn - 1577-1629, admiraal en kapitein-generaal der W.I.C., luitenant-admiraal van Holland - Serie Grote / Groote Nederlanders
Auteur: Blonk, Dr. A.
|
V.A. Kramers, Rijswijk
|
1938, 54pp, softcover, ex-libris van Jan Schilthuis voorin geplakt, mooi exemplaar
|
|
€ 6,25
|
|
Pinkje's bezoek bij de eekhoorntjes
Auteur: Havelaar, Lieske; Dick, Phiny (illustraties)
|
G.B. van Goor Zonen's Uitgeversmaatschappij N.V., Den Haag - Batavia
|
(1940? ), 44pp, hardcover, gebonden, rug ontbreekt, gehavend maar inhoud compleet, vrij zeldzaam
|
|
€ 17,35
|
|
Pirates of the Carribean - at World's End - Nr. 3 - Aan het einde van de wereld (Ned. vertaling)
Auteur: Elliot, Ted Rossio, Terry; Hoekstra, Froukje (vert.)
|
Sanoma Uitgevers b.v., Hoofddorp
|
2007, 1e druk, 192pp+ 8 pp filmbeelden, softcover, zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Plaats en Taak van de Illegale Beweging na den Oorlog
Auteur: Schuurman, Herman (alias van Scheps, J.H. - Johannes Hermanus)
|
Uitgeversbureel "Op Korte Golf", Den Dolder
|
1946, 20pp, geniet, redelijk zeldzaam
|
|
€ 8,25
|
|
Plantage Bagatelle
Auteur: Denuziere, Maurice
|
L.J. Veen, Utrecht
|
1980, 615pp, hardcover, gebonden, stofomslag, net exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Plants For People
Auteur: Lewington, Anna
|
Eden Project Books, Transworld Publishers
|
2003, 304pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Playable Napoleonic Wargames - Includes table-top rules for Napoleonic wargames, campaign rules for a Peninsula campaign and a two-page pull-out Hex Map
Auteur: Edwards, Barry
|
Edwards, Barry
|
1987, 48pp., paperback
|
|
€ 6,00
|
|
Pluimvee van allerlei slag - PLAATJESALBUM
Auteur: Gink, C.S. Th. van (voorwoord)
|
Firma Sn. Levelt, Amsterdam
|
c.1928, 40pp, hardcover, gebonden, rug slecht, variant met de bruine plaatjes, alle plaatjes complee...
|
|
€ 35,00
|
|
Poetry Out Loud - A Burst of Verses - From the first 18 lines of the 'Canterbury Tales' and 'The Waste Land' tp 'Casey at the Bat' and 'The Owl and the Pussy-Cat'
Auteur: Alden Rubin, Robert (editor); Earl Jones, James (intro)
|
Algonquin Books of Chapel Hill
|
1993, 1st printing, 217pp, hardcover, gebonden, stofomslag met klein scheurtje verder mooi exemplaar
|
|
€ 12,50
|
|
Polish Your Furniture With Panty Hose - And Hundreds of Offbeat Uses for Brand-Name Products
Auteur: Green, Joey
|
Hyperion Books, New York
|
1995, 149pp, paperback, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Pony Wars - or 'B' Troop aint coming back
Auteur: Beck, Ian S.
|
Tabletop Games
|
1980, 33pp. + 2 bijlagen, softcover, geniet
|
|
€ 7,00
|
|
Poolcirkel
Auteur: Marklund, Liza
|
De Geus BV, Amsterdam
|
2022, 350pp, paperback, goed gelezen exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 6,25
|
|
Postmark: Murder (A four-in-one volume): A Caribbean Mystery - Nemesis - Murder in Mesopotamia - Appointment with Death
Auteur: Christie, Agatha
|
Nelson Doubleday, Inc., New York
|
1986, 696pp, hardcover, gebonden, stofomslag
|
|
€ 15,00
|
|
Pracht en Praal op Prinsjesdag
Auteur: Leeuwen, Thijs van; Smits jr., Frans; Kornaat, Klaas; Bruggen, Casper van
|
Europese Bibliotheek, Zaltbommel
|
1998, 160pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Praktisch juridisch Frans - Droit francais: un choix de sujets
Auteur: Westbroek- van Ommeren, drs. L.A.
|
Wolters-Noordhoff B.V.
|
1999, 2e herziene druk, 259pp, softcover, vouw in voorplat verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|