|
The Crescent Among the Eagles - The Ottoman Empire and the Napoleonic Wars
Auteur: Johnson, William E.
|
Privately published
|
1994, 1st edition 110 blz. 8 blz. met Z/W illustraties
|
|
€ 14,35
|
|
The Cretan Runner
Auteur: Psychoundakis, George
|
The Folio Society, London
|
2009, 221pp, hardcover, gebonden, slipcase, nieuw in plastic
|
|
€ 24,50
|
|
The Crowning of the Queen
Auteur: King-Hall, Stephen
|
Evans Brothers Limited, London
|
1952, 40pp+ 8 bladen met kleuren illustraties, softcover, net exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
The Davidson File - Compiled from the personal papers of His Grace the Lord Caiaphas, High Priest of Jewry
Auteur: Jackman, Stuart
|
Lutterworth Press, Guildfort Surrey
|
1982, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
The Day the Bubble Burst - A Social History of the Wall Street Crash
Auteur: Thomas, Gordon; Morgan-Witts, Max
|
Hamish Hamilton Ltd, London
|
1979, xvi+469pp, hardcover, gebonden, stofomslag, ZW fotokatern, wat ouderdomssporen verder goed exe...
|
|
€ 15,00
|
|
The Defense of the Napoleonic Kingdom of Northern Italy, 1813-1814
Auteur: Nafziger, George F.; Gioannini, Marco
|
Praeger Publishers, Westport CT
|
2002, 381pp, hardcover, gebonden, met opdracht en gesigneerd door Nafziger, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 47,00
|
|
The Dickens Encyclopaedia - An alphabetical dictionary of references to every character and place mentioned in the works of fiction, with explanatory notes on obscure allusions and phrases
Auteur: Hayward, Arthur L.
|
Routledge Kegan Paul Ltd., London
|
1971, 175pp+katern met ZW illustraties, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 5,25
|
|
The Did Not Fail
Auteur: Cartwright, Richard L.
|
Roadkings Ltd, Southall
|
1997, 249pp, softcover, zeer mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 25,00
|
|
The Do-it-yourself Game Shoot
Auteur: Humphreys, John
|
David Charles Ltd., Newton Abbot
|
1983, 143pp, hardcover, gebonden, stofomslag, bovenzijde snede gevlekt verder mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
The Dorothy L. Sayers Crime Collection
Auteur: Sayers, Dorothy L.; Ledwidge, Natacha (illustraties)
|
The Folio Society, London
|
1998, hardcover, gebonden, ZW illustraties, 5 ongelezen boeken als nieuw in een box met lichte gebru...
|
|
€ 98,00
|
|
The Drum - A Royal Tournament Tribute to the Military Drum
Auteur: Barty-King, Hugh
|
The Royal Tournament, London
|
1988, 128pp, softcover, geïllustreerd, op de snede gevlekt
|
|
€ 4,00
|
|
The Duke (Wellesley, Duke of Wellington)
Auteur: Guedalla, Philip
|
The Reprint Society, London
|
1940, 470 pp., harcover, gebonden, 1 Z/W portret
|
|
€ 3,25
|
|
The Encyclopedia of Military Modelling
Auteur: Smeed, Vic; Gee, Alec (Ed.)
|
Peerage Books, London
|
1985, 192pp., hardcover, gebonden, stofomslag, rijk in kleur geïllustreerd
|
|
€ 6,50
|
|
The English Eccentrics
Auteur: Sitwell, Edith
|
Dobson Books Limited, London
|
1959, 376pp, hardcover, gebonden, stofomslag met scheurtje
|
|
€ 8,00
|
|
The English Language
Auteur: Burchfield, Robert; McCRum, Robert (intro); Simpson, John (afterword)
|
The Folio Society, London
|
2009, 5th printing, xxvi+230pp+fotopagina's, hardcover, gebonden, slipcase, als nieuw
|
|
€ 16,00
|
|
The English Patient
Auteur: Ondaatje, Michael
|
Bloomsbury Publishing Ltd., London
|
1992, 309pp, hardcover, gebonden, stofomslag, gelezen met een enkele penaantekeningen, verder mooi e...
|
|
€ 5,00
|
|
The English Sense of Humour and Other Essays
Auteur: Nicolson, Harold
|
Constable and Company Limited, London
|
1956, 208pp, hardcover, gebonden, matige stofomslag, bladen vergeeld
|
|
€ 20,00
|
|
The European Culture Area - A Systematic Geography
Auteur: Jordan, Terry G.
|
Harper Row Publishers
|
1973, 381pp, softcover
|
|
€ 7,75
|
|
The European Mind 1680-1715
Auteur: Hazard, Paul; Lewis May, J. (transl.)
|
Penguin Books Ltd., Harmondsworth
|
1973, 512pp, softcover met ouderdomssporen
|
|
€ 5,00
|
|
The Facts on File - Visual Dictionary - Look up the word from the picture, find the picture from the world
Auteur: Corbeil, Jean-Claude; Manser, Martin
|
Facts On File Publications, Oxford / New York
|
1988, 795pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 13,00
|
|
The Fall of Napoleon - The Final Betrayal
Auteur: Hamilton-Williams, David
|
Arms and Armour Press, London
|
1994, 352pp + illustraties, softcover, paperback, vlekjes op bovenzijde snede verder net exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
The Fancy
Auteur: Dickens, Monica
|
Mermaid Books - Michael Joseph Ltd., London
|
1955, 255pp, halfharde omslag, gebonden, ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Fifties
Auteur: Halberstam, David
|
Villard Books, New York
|
1993, 801pp+ZW fotokatern, hardcover, gebonden, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
The Firebird and other Russian Fairy Tales
Auteur: Onassis, Jacqueline (editor intro); Zvorykin, Boris (illustrations)
|
Allen Lane / Penguin Books Ltd., London
|
1978, 80pp, hardcover, gebonden, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
The Five-hundred (500-) Word Theme - studieboek, werkboek en teacher's manual (3 DELEN)
Auteur: Martin, Lee J.; Kroitor, Harry P.
|
Prentice-Hall, Inc., Englewood Cliffs
|
1979-1981, 3rd edition, studieboek 336pp, werkboek 294pp, teacher's manual 111pp, softcover, mooie o...
|
|
€ 10,00
|
|
The Flame Trees of Thika - Memories of an African Childhood
Auteur: Huxley, Elspeth; Pelizzoli, Francesca (illustraties)
|
Chatto Windus Ltd., London
|
1987, 288pp, hardcover, gebonden, stofomslag, geen naam voorin, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
The Folio Book of Card Games - A Compendium of Rare and Remarkable Games of Skill and Chance Slected from Hoyle's Rules
Auteur: Hoyle, Edmond; mackie, Clair (illustrations)
|
The Folio Society, London
|
2009, 126pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 9,50
|
|
The Folio Christmas Book - A Collection of Seasonal Stories and Poems
Auteur: Diverse
|
The Folio Society, London
|
2000, 348pp+16 kleuren illustraties, hardcover, gebonden, slipcase met kleine beschadigingen, boek a...
|
|
€ 19,50
|
|
The Forgotten Arts - A practical guide to traditional skills
Auteur: Seymour, John
|
Book Club Associates, London / The National Trust
|
1986, 192pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
The Genius of James Thurber
Auteur: Thurber, James; Rosen, Michael J. (selection & intro)
|
The Folio Society, London
|
1998, 2nd printing, 256pp, hardcover, gebonden, slipcase, als nieuw
|
|
€ 9,75
|
|
The German Book for Children and Juveniles
Auteur: Baumgärtner, Alfred Clemens (editor); Exner, Marianne; Otte, Dorothea
|
Friedrich Verlag, Velber
|
1974, 178pp, softcover, 38 ZW en kleuren illustraties, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
The Good Pub Food Guide
Auteur: Nowak, Susan
|
Alma Books Ltd., St. Albans
|
1989, 286pp., paperback
|
|
€ 7,00
|
|
The Great Chain of Being - A Study of the History of an Idea
Auteur: Lovejoy, Arthur O.
|
Harvard University Press, Cambridge / London
|
1976, 13e druk, 382pp, paperback, goed exemplaar
|
|
€ 17,50
|
|
The Great Explorers
Auteur: Hanbury-Tenison, Robin (editor)
|
Thames Hudson Ltd., London
|
2010, 304pp, hardcover, gebonden, stofomslag, 204 illustraties, als nieuw
|
|
€ 9,50
|
|
The Great Naturalists
Auteur: Huxley, Robert (editor)
|
Thames Hudson Ltd., London
|
2007, 304pp, hardcover, gebonden, stofomslag, 198 illustraties, als nieuw
|
|
€ 12,00
|
|
The Great Wall of Hadrian in Roman Times - An attempt to reconstruct some of the Frontier Buildings erected at Hadrian's command between the Tyne the Solway
Auteur: Brown, Paul
|
Heath Cranton Ltd., London
|
1936, revised 2e druk, 127pp, hardcover, gebonden, met ZW tekeningen en plattegronden, Ex Libris en...
|
|
€ 8,00
|
|
The Guinness book of Military Anecdotes
Auteur: Regan, Geoffrey
|
Guinnes Publishing Ltd., London
|
1992, 220pp, hardcover, gebonden, stofomslag met iets verkleurde rug verder net exemplaar
|
|
€ 17,00
|
|
The Gulag Archipelago 1918-1956
Auteur: Solzhenitsyn, Alexander
|
Collins/Harvill Press; Fontana
|
1974, 660pp+ZW fotokatern, pocket, enkele leesvouwen verder mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
The Gun
Auteur: Forester, C.S.
|
The Botley Head Ltd., London - Sydney - Toronto
|
1969, 4e druk, 189pp, hardcover, gebonden, op snede wat gevlekt verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Haunting Of James Hastings
Auteur: Ransom, Christopher
|
Little, Brown Book Group, London
|
2010, 439pp, paperback, zonder leesvouwen, voorplat mist een hoekje
|
|
€ 6,00
|
|
The History of Scotland - From the Earliest Times to the Present Day - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Houston, R.A.; Knox, W.W.J.
|
The Folio Society, London
|
2007, 2nd printing, 835pp+ fotokaternen met 84 foto's, 7 kaarten, slipcase iets verkleurd, boeken al...
|
|
€ 70,00
|
|
The History of the Decline and Fall of the Roman Empire - 8 VOLUMES IN TWO SLIPCASES COMPLETE
Auteur: Gibbon, Edward; Radice, Betty (editor & intro Vol. I-IV); Fernandez-Armesto (editor & intro vol. V-VIII)
|
The Folio Society, London
|
1998, 8th printing, hardcover, gebonden, twee slipcases, ZW illustraties, als nieuw
|
|
€ 122,50
|
|
The History of Tom Jones a foundling - The Wesleyan Edition of the Works of Henry Fielding - 2 DELEN COMPLEET
Auteur: Fielding, Henry; Battestin, Martin C. (intro and commentary); Bowers, Fredson (text editor)
|
Oxford University Press, London
|
1974, 1080pp+enkele ZW fotopagina's, hardcover, gebonden, gebruinde stofomslagen, met aantekeningen ...
|
|
€ 40,00
|
|
The Horse in War
Auteur: Seth-Smith, Michael (Ed.)
|
New English Library, London
|
1979, 128pp, hardcover, gebonden, stofomslag slecht, rijk in kleur geïllustreerd
|
|
€ 9,00
|
|
The House on Pendleton Block
Auteur: Waldron, Ann; Lisker, Sonia O. (illustraties)
|
Hastings House Publishers, New York
|
1975, 151pp, hardcover, gebonden, licht beschadigde stofomslag, naam en datumstempel voorin, verder ...
|
|
€ 40,00
|
|
The House on the Strand
Auteur: Maurier, Daphne de
|
Avon Books, New York
|
1970, 1st impression, 336pp, pocket, gebruikerssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
The Hugh Johnson Cellar Book - A Log Book and Guide for the Personal Wine Collection
Auteur: Hugh Johnson
|
Simon and Schuster, New York
|
1986, 224 pp., gebonden, hardcover, als nieuw
|
|
€ 19,50
|
|
The Illustrated Encyclopedia of Birds - 486 illustrations
Auteur: Hanzák, Dr. Jan; Formánek, Dr. Jirí; Steward, Laura (editor)
|
Chartwell Books Inc., Secaucus New Jersey
|
1993, 352, hardcover, gebonden, stofomslag met klein scheurtje verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 6,75
|
|
The Inner Hebrides and Their Legends
Auteur: Swire, Otta F.
|
Collins, London and Glasgow
|
1964, 1st edition, 24pp+foto katernen, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 35,00
|
|
The Jet Aircraft of the World
Auteur: Green, William; Cross, Roy; Blackburn, Norman Huntley, Ian (drawings)
|
Macdonald Co. Ltd, London
|
1956, 3rd Impression, 176pp, hardcover, gebonden, vele ZW foto's en tekeningen, stofomslag slecht ve...
|
|
€ 9,75
|