|
Napoleon - De Mensch en Dictator
Auteur: Brugmans, G.
|
J.M. Meulenhoff, Amsterdam
|
1947, 4e druk, 273 pp., gebonden
|
|
€ 3,75
|
|
Napoleon - Die Hundert Tage
Auteur: Sieburg, Friedrich
|
Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart
|
1956, 1e druk, 438 pp., gebonden, hardcover
|
|
€ 3,50
|
|
Napoleon - Kometenbahn eines Genies
Auteur: Bouhler, Philipp
|
Georg D.W. Callwey, München
|
1942, 456 pp., gebonden, hardcover, 18 Z/W illustraties, 2 kaarten op binnenzijde platten
|
|
€ 11,75
|
|
Napoleon - Monographien zur Weltgeschichte XXIV
Auteur: Lenz, Professor Dr. Max
|
Verlag von Velhagen Klasing, Bielefeld/Leipzig
|
1905, 1e druk, 199 pp., gebonden met slappe platten, 93 Z/W illustraties, 13 facsimiles, 2 kaarten (...
|
|
€ 6,75
|
|
Napoleon - "My Ambition was Great"
Auteur: Lentz, Thierry
|
Harry N. Abrams Inc., New York
|
2004, 160pp, paperback, rijk geïllustreerd, Zeer net exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Napoleon - The Man who Shaped Europe
Auteur: Weider, Ben; Guegen, Emile
|
Spellmount Limited, Staplehurst
|
2004, 220pp+katern met ZW illustraties, paperback, zeer mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 8,25
|
|
Napoleon - The Visionary Conqueror
Auteur: Ledru, Eric
|
Grange Books Plc, Rochester
|
2004, 124pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
Napoleon Wellington
Auteur: Roberts, Andrew
|
Phoenix Press / Orion Publishing Group Limited, London
|
2003, 2e druk, 410pp+katern met illustraties, paperback, goed exemplaar met enkele leesvouwen
|
|
€ 6,50
|
|
Napoleon and the Archduke Charles - Napoleonic Library no. 17
Auteur: Loraine Petre, F.
|
Greenhill Books, London
|
1991, 413pp + 2 fold-out maps, hardcover, gebonden, stofomslag met verkleurde rug, wat bruine vlekje...
|
|
€ 23,00
|
|
Napoleon and the Hundred Days
Auteur: Coote, Stephen
|
Simon Schuster Inc., London
|
2005, 310pp, paperback, net exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 6,00
|
|
Napoleon and the Hundred Days
Auteur: Coote, Stephen
|
Simon Schuster Inc., London
|
2004, 308pp+katernen met illustraties, hardcover, gebonden, stofomslag iets gekreukt, boek zeer net
|
|
€ 12,00
|
|
Napoleon Bonaparte - England's Prisoner
Auteur: Giles, Frank
|
Caroll Graf Publishers, New York
|
2001, 206pp, paperback, goed exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 7,25
|
|
Napoleon Bonaparte - Wegbereiter des Jahrhunderts
Auteur: Herre, Franz
|
C. Bertelsmann Verlag GmbH, München
|
1989, 3. Auflage, 416pp+illustratie pagina's, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 8,75
|
|
Napoleon de Groote
Auteur: Chappuis, H.Th.
|
P. Kluitman, Alkmaar
|
1905, 472 pp., gebonden, hardcover 60 Z/W illustraties, 6 kaarten
|
|
€ 3,50
|
|
Napoleon I - Eine Biographie 3 DELEN COMPLEET
Auteur: Fournier, August
|
F. Tempsky G. Freytag, Wien Leipzig
|
1913, 331+389+430 pp, gebonden, hardcover. Nette complete set alleen ruggen verkleurd. Zelden aangeb...
|
|
€ 60,00
|
|
Napoleon in Egypte
Auteur: Strathern, Paul; Mertens, Ineke (vert.)
|
Mets Schilt, Amsterdam
|
2008, 461pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
Napoleon in Rusland
Auteur: Palmer, Alan; Koning, Dolf (vert.)
|
Uitgeverij In den Toren, Baarn
|
1969, 253pp, softcover, paperback, snede gevlekt
|
|
€ 3,00
|
|
Napoleon in Rusland
Auteur: Tarle, Eugene; Delft, Rebecca van (vert.)
|
De Bezige Bij, Amsterdam
|
1947, 1e druk, 378pp, hardcover, gebonden, band verkleurd
|
|
€ 17,50
|
|
Napoleon vermoord?
Auteur: Weider, Ben; Hapgood, David
|
Kadmos B.V.
|
1982, 271 pp, gebonden, hardcover, stofomslag, Z/W illustraties
|
|
€ 3,75
|
|
Napoleons Artillerie - Armeen und Waffen Band 8
Auteur: Wilkinson-Latham, Robert
|
wehr und wissen Verlagsgesellschaft mbH, Bonn
|
1980, 1e druk, 40pp, hardcover, gebonden,
|
|
€ 6,50
|
|
Napoleon's Conquest of Prussia 1806 - Napoleonic Library no. 23
Auteur: Loraine Petre, F.
|
Greenhill Books, London
|
1993, 319pp + 3 fold-out maps, hardcover, gebonden, stofomslag met verkleurde rug
|
|
€ 23,00
|
|
Napoleon's Cuirassiers and Carabiniers - Men at Arms Series No.64
Auteur: Bukhari, Emir; McBride, Angus (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1985, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 7,75
|
|
Napoleon's Egyptian Campaigns 1798-1801 - Men at Arms Series No.79
Auteur: Barthorp, Michael; Embleton, G.A. (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1990, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, net exemplaar
|
|
€ 21,35
|
|
Napoleon's Guard Cavalry - Men at Arms Series No.83
Auteur: Bukhari, Emir; McBride, Angus (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1990, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover
|
|
€ 12,75
|
|
Napoleon's Guard Infantry (1) en (2) - Men at Arms Series No.153 en 160 TWEE DELEN
Auteur: Haythornthwaite, Philip; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1991+1990, 2x 40pp + 8 kleuren pagina's, softcovers, TWEE DELEN, mooie exemplaren
|
|
€ 36,00
|
|
Napoleon's Hussars - Men at Arms Series No.76
Auteur: Bukhari, Emir; McBride, Angus (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1991, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 11,00
|
|
Napoleon's Italian and Neapolitan Troops - Men at Arms Series No.88
Auteur: Pivka, Otto von; Chappel, Mike (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1990, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 19,50
|
|
Napoleon's Last Will and Testament - A facsimile edition of the original document, together with its codicils, appended inventories, letters and instructions, preserved in the French National Archives
Auteur: Babelon, Jean Pierre: d`Huart, Suzanne
|
Paddington Press Ltd, New York London
|
1997, 112 pp., softcover, Z/W illustraties en facsimiles, rug verkleurd
|
|
€ 3,00
|
|
Napoleons Leben - 'Meine Ersten Siege', 'Ich der Kaiser', 'Meine Letzte Niederlage', 'Auf Sankt Helena'
Auteur: Napoleon; Conrad, Heinrich (Ed.)
|
Robert Lutz, Stuttgart
|
1910-1913. 12 VAN 13 DELEN, DEEL IV ONTBREEKT! Met kaarten, gebonden, in goede staat
|
|
€ 95,00
|
|
Napoleon's Line Chasseurs - Men at Arms Series No.68
Auteur: Bukhari, Emir; McBride, Angus (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1987, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 18,35
|
|
Napoleon's Lost Fleet - Bonaparte, Nelson, and the Battle of the Nile
Auteur: Foreman, Laura; Phillips, Ellen Blue
|
Discovery Communications Inc., New York/Toronto
|
1999, 1e druk, 215pp., hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 28,00
|
|
Napoleon's Overseas Army - Men at Arms Series No.211
Auteur: Chartrand, René; Back, Francis (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1989, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, net exemplaar
|
|
€ 18,35
|
|
Napoleon's Polish Troops - Men at Arms Series
Auteur: Pivka, Otto von; Roffe, Michael (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1974, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, omslag verkleurd
|
|
€ 14,50
|
|
Napoleon's Specialist Troops - Men at Arms Series No.199
Auteur: Haythornthwaite, Philip; Fosten, Bryan (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
1989, 40pp + 8 kleuren pagina's, softcover, net exemplaar
|
|
€ 19,50
|
|
Napoleons Verbündete in Deutschland - Band 1 - Westfalen und Kleve-Berg
Auteur: Pivka, Otto von
|
wehr und wissen Verlagsgesellschaft mbH, Bonn
|
1979, 1e druk, 40pp, hardcover, gebonden
|
|
€ 4,75
|
|
Napoleons Verbündete in Deutschland - Band 2 - Nassau und Oldenburg
Auteur: Pivka, Otto von
|
wehr und wissen Verlagsgesellschaft mbH, Bonn
|
1979, 1e druk, 40pp, hardcover, gebonden
|
|
€ 5,50
|
|
Napoléon
Auteur: Bainville, Jacques
|
Artheme Fayard
|
1931, 592 pp., paperback
|
|
€ 3,75
|
|
Napoléon - Consul et Empereur 1799 - 1815
Auteur: Melchior-Bonnet, Bernardine
|
Librairie Larousse, Paris
|
1984, 172pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, band erg verkleurd
|
|
€ 7,00
|
|
Napoléon Bonaparte et Brienne / Brienne berceau et tombeau de l'Empereur
Auteur: Andarelli, J.-F.
|
Andarelli. J.F. (eigen beheer)
|
1972, 216pp, getypt met lichtdruk kaarten interessant en zeldzaam boekwerk, boekblok los in verkleur...
|
|
€ 25,00
|
|
Napoléon. Sa vie, son oeuvre, son temps
Auteur: Lacour-Gayet, G.
|
Librairie Hachette
|
1921, gebonden, groot formaat, 24x30.5 cm, 588 pagina's
|
|
€ 40,00
|
|
Narratives of some Passages in the Great War with France (1799-1810)
Auteur: Bunbury, Sir Henry
|
Peter Davies. London
|
324 pp., ingenaaid, hardcover, 6 kaarten
|
|
€ 16,00
|
|
Nationaal Aktieboek Watersnood 1995
Auteur: Vandersmissen, Hans; Bos, Hans; Burlage, Arnold; Hoogers, Michiel; Nijland, Rene
|
Inmerc BV, Wormer; Nationaal Rampenfonds
|
1995, softcover, net exemplaar
|
|
€ 4,00
|
|
Nationaal Gedenkboek der hernieuwde Nederlandsche Unie, van den jare MDCCCXIII
Auteur: Konijnenburg, J.
|
Johannes Allart, 's Gravenhage
|
1816, X+676pp, inclusief alle (15 gravures), hardcover
|
|
€ 52,00
|
|
National Geographic Journal - Vol. 125, No.5 - May 1964 - Special Map Supplement: Shakespeare's Britain
Auteur: Diverse
|
National Geographic Society, Washington
|
1964, page 613-758, softcover, uiteinden rug beschadigd verder mooi exemplaar, incl. kaart 'Shakespe...
|
|
€ 12,50
|
|
Natuur - Parken en reservaten in Europa
Auteur: Duffey, Eric
|
De Lantaarn, Amsterdam
|
1982, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Natuur Encyclopedie
Auteur: Burnie, David
|
Uitgeverij de Fontein, Baarn
|
2009, 320pp, hardcover, gebonden, rijk in kleur geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Natuurbeheer in Nederland - Hand- en leerboek der bestuurswetenschappen No.19
Auteur: Voute, dr. A.D. Vries Broekman, J.F. de (redactie)
|
Samsom Uitgeverij, Alphen aan den Rijn
|
1973, 222pp, softcover met een leesvouw, gebruikelijke ouderdomssporen verder goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Navigatie en negotie (Geschiedenis der bestaansmiddelen in den loop der eeuwen)
Auteur: Kleijntjens, dr. Jean Cretien Joseph; Gescher, F.M.
|
H.J. Dieben, Wassenaar / Leiden
|
(c. 1931), 2e druk, 314pp, softcover, historische illustraties en foto's, flinke ouderdomssporen, in...
|
|
€ 8,00
|
|
Navigatie in de natuur - Meesters in de stuurmanskunst
Auteur: Waterman, Talbot H.
|
Natuur Techniek, Maastricht / Brussel
|
1991, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Navolging en plagiaat in de litteratuur - Rede uitgesproken bij de opening van het vier en veertigste studiejaar van de School voor Taal- en Letterkunde
Auteur: Wagenvoort, Prof. Dr. H.
|
P. Noordhoff N.V., Groningen
|
1958, 25pp, softcover, omslag gebruind verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|