|
Jan Amos Comenius 1592-1670 - Theoloog, pedagoog, politicus - Boeken der broeders No.9
Auteur: Linde, dr. J.M. van der
|
Seminarie der Unitas Fratrum, Zeist
|
1970, 47pp, softcover, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Jan B.M. van Besouw - Een sociaal geïnspireerd ondernemer rond 1900
Auteur: Horn, van Nispen, Dr. L.C.W.J.M.
|
Stichting Zuidelijk Historisch Contact, Tilburg
|
1971, 245pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 3,25
|
|
Jan Deckers (1852-1929) - En zijn gezin - Naar hem is de Jan Deckersstraat in Heeze vernoemd
Auteur: Heuvel, P.F. van den
|
Heemkundekring "De Heerlijkheid Heeze-Leende-Zesgehuchten"
|
2006, 260pp, softcover, ZW illustraties, als nieuw
|
|
€ 4,00
|
|
Jane at War - The original and unexpurgated adventures of the British secret weapon of Word War Two - Jane of the Daily Mirror
Auteur: Pett, Norman; Hubbard, Mike; Freeman, Don; Parker, Cliff (intro)
|
Wolfe Publishing Limited, London
|
1976, softcover, ZW strips, mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Je hebt wél iets te verbergen - Over het levensbelang van privacy
Auteur: Martijn, Maurits; Tokmetzis, Dimitri
|
De Correspondent
|
2018, 5e herziene druk, 230pp, paperback, als nieuw
|
|
€ 4,75
|
|
JenT - Het culinaire lifestyle magazine van De Librije - Jonnie en Therese Boer - Nummer 1 zomer 2010
Auteur: Diverse
|
Librije Uitgeverij
|
2010, 112pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
Jezus, midden onder ons - Een misboekje voor kinderen vanaf de eerste h. Communie
Auteur: Willemssen, Mgr. dr. Th.
|
Bisdom Roermond, Roermond
|
2002, 55pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Joden van Amsterdam
Auteur: Snijders, M.L.; Freed, L (foto's)
|
De Bezige Bij
|
1958. 104 blz. met Z/W foto's
|
|
€ 20,00
|
|
Johnston's Clan Map of the Scottish Highlands - Showing also Clan Tartans, Chiefs' Arms and Illustrations of Highland Dress, Ancient and Modern
Auteur: Johnston (Ed.)
|
W. A.K. Johnston G.W. Bacon Ltd., Edinburgh
|
1950? Kaart met informatie over de clans, tartans etc., zeer netjes.
|
|
€ 14,35
|
|
J.R.R. Tolkien - A biography
Auteur: Carpenter, Humphrey
|
Book Club Associates, London
|
1977, 287pp+ZW fotobladen, hardcover, gebonden, stofomslag slecht, gevlekt op bovenzijde snede verde...
|
|
€ 12,50
|
|
Kaerligheds Digte (liefdesgedichten)
Auteur: Drachmann, Holger
|
Gyldendalske Boghandel, Kobenhavn
|
1927, 97pp, halfharde leren kaft, boodschap voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 60,00
|
|
Kamerad Hechel - Ein Lebensbild aus den Befreiungskriegen
Auteur: Jahn, Gustav
|
Dem Christlichen Vereine im Nördlichen Deutschland
|
1854, 1e druk, 120 pp., gebonden, bladzijdes gebruind van ouderdom.
|
|
€ 60,00
|
|
Kastelen en burchten - kinderboek
Auteur: Cyrille, Georges; Joos, Ghislaine (illustraties)
|
Uitgeverij J.H. Gottmer, Haarlem
|
1974, 26pp, hardcover, gebonden
|
|
€ 5,00
|
|
Katholieke Hogeschool Tilburg deel II. 1955-1977 - Onderweg van Hogeschool naar Universiteit
Auteur: Vries, Johan de
|
Uitgeverij Ambo bv, Baarn
|
1981, 1e druk, 447pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Katholieke Illustratie - 58ste jaargang - 1923-1924
Auteur: Diverse
|
N.V. Drukkerij de Spaarnestad, Haarlem
|
1923-1924, volledige jaargang ingebonden, rijk geïllustreerd
|
|
€ 16,00
|
|
Katholieke Illustratie, jaargang 51 (7 oktober 1916-29 september 1917)
Auteur: Diverse
|
De Spaarnestad, Haarlem
|
1916-1917, 664pp, hardcover, gebonden, rijk ZW geïllustreerd, net exemplaar
|
|
€ 16,00
|
|
Keesings Historisch Archief 1918-1934 - Geïllustreerd dagboek van het hedendaagsch wereldgebeuren met voortdurend bijgewerkten alphabetischen index
Auteur: Morpurgo, Dr. phil. J.J. (red.) e.a.
|
Systemen Keesing, Amsterdam
|
440pp + kaarten + index, hardcover, gebonden
|
|
€ 9,00
|
|
Keizerlijke Venus - Het romantisch levensverhaal van Pauline Bonaparte
Auteur: Maass, Edgar; Walschot, K. (Vert.)
|
AD. M.C. Stok, Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, Den Haag
|
(1960?), 364 pp., gebonden
|
|
€ 2,00
|
|
Ken uw duitse staande
Auteur: Goesten, G.L.
|
B.V. Uitgeversmaatschappij Elsevier Focus, Amsterdam/Brussel
|
1979, 95pp+vele fotopagina's ZW en kleur, paperback, onderzijde snede gevlekt verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Kerkmusical Straten - over 'Mensen van de Weg'
Auteur: Zeeuw, Michiel de; Veer, Mar van der (muziek)
|
Protestantse Kerk Nederland, Utrecht
|
Spelersboek incl. CD, muziekboek en koorboek
|
|
€ 10,00
|
|
Keuke-Boek van Maria Philippina Schrijver - Anno 1752
Auteur: Zwaan - van Diggelen, Prisca (Ed.)
|
P.H.D. Zwaan-van Diggelen, Amersfoort
|
2008, 1e druk, 193pp., paperback, goed exemplaar
|
|
€ 21,00
|
|
Kinderspeurboek Van Gogh in Brabant - Stap in de voetsporen van jonge Vincent, voor kinderen van 8 tot 12 jaar
Auteur: Hoes, Onno (voorwoord); Brobbel, Bob (tekeningen)
|
Brabants Bureau voor Toerisme
|
2003, 52pp, paperback met stalen ringband, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
King Arthur - In Legend and History
Auteur: Barber, Richard
|
The Boydell Press and Rowman and Littlefield, Ipswich
|
1974, 192pp+ZW en kleurenfoto katernen, harcdover, gebonden, stofomslag, pen aanstrepingen verder go...
|
|
€ 5,00
|
|
Kings and Queens - Puffin Classics
Auteur: Farjeon, Eleanor and Herbert; Jacques, Robin (drawings)
|
Penguin Books Ltd., London
|
1987, 64pp, softcover, ongelezen
|
|
€ 8,00
|
|
Kitchen Encyclopedia - Over 2,500 hints and recipes
Auteur: Whitfield, Nella
|
Spring Books, London
|
336pp, hardcover, gebonden, stofomslag beschadigd verder goed exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Kitsch unedited - Brieven en teksten van vrienden bijeengebracht door Jan Andriesse
Auteur: Andriesse, Jan
|
De Pont stichting voor hedendaagse kunst, Tilburg
|
2006, 256pp, paperback met flappen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 14,00
|
|
Klarinet Co - 1. De Dolfijnen - 2. De Knitselgasbel - 3. De levende meteoriet - 4. De pantoffels van Alladin (4 verhalen)
Auteur: Mau, Bob; Brussel, I.F.S.
|
Uitgeversmaatschappij Born B.V., Amsterdam/Assen
|
1974, 4 zwartwit stripverhalen in één boek, softcover, iets ingekleurd (zie foto), naam voorin verde...
|
|
€ 5,00
|
|
Klassieke Amerikaanse Auto's 1945-1970
Auteur: Wright, Nicky; Wetzels, F. (vert.)
|
Ars Scribendi, Harmelen
|
1993, 96pp, hardcover, gebonden, kleurenfoto's, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
Kleine encyclopedie van het culinair snobisme
Auteur: Moonen, Anton
|
Ambo|Anthos, Amsterdam
|
2002, 304pp, hardcover, gebonden, stofomslag, net exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
Kleine schoolatlas der geheele aarde - In 48 kaarten en 50 platen
Auteur: Bos, P.R.; Niermeyer, J.F.; Balen, C.L. van (bewerking)
|
J.B. Wolters, Groningen / Batavia
|
1931, 36e geheel gewijzigde druk, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Knowledge of Angels
Auteur: Walsh, Jill Paton
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1995, 268pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 9,00
|
|
Kochen nach internationalen Rezepten - 120 Rezeptvoorschläge aus europäischen Küchen ausgewählt und erprobt von Philips
Auteur: Onbekend
|
Philips / IRE S.p.A.
|
1985, 1. Auflage, 80pp, softcover, mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Koken met Sylvia Witteman - De beste recepten & een beginselverklaring
Auteur: Witteman, Sylvia
|
Uitgeverij De Arbeiderspers, Amsterdam / Antwerpen
|
2010, 528pp, gebonden, halfslappe omslag, leeslint, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Koken op z'n Indonesisch
Auteur: Huisman, Joyce; Lan, Kwee Siok
|
Inmerc BV, Wormer
|
2001, 2e druk, 96pp, softcover, net exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Kolderliedjes Luxe Gouden Boekje met CD en bladmuziek / luxe Gouden Boekje met bladmuziek
Auteur: Hermans, Toon; Minnaert, Floor (arrangement en uitvoering)
|
Rubinstein Publishing BV
|
2008, hardcover, gebonden, met CD en bladmuziek, nieuw in plastic maar wel lichte verkleuring voorka...
|
|
€ 7,75
|
|
Kolymsky Heights
Auteur: Davidson, Lionel
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1994, 448pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Koning David - De Herder / De Held / De Heerser - 3 DELEN COMPLEET
Auteur: Schmitt, Gladys; Hulst jr., J.G. van der (illustraties)
|
Uitgeverij Het Palet, Oegstgeest
|
(1952), 228+226+244pp, hardcover, gebonden, 3 DELEN COMPLEET
|
|
€ 18,00
|
|
Kopf hoch, Schubfel! - Unsre Jugendbibliothek met woordenlijst
Auteur: Heinrich, O.F.; Uittenbogaard, J.
|
J.B. Wolters, Groningen / Batavia
|
1947, 4e druk, 123+22pp, softcover, gebruikelijke ouderdomssporen verder goed exemplaar inclusief wo...
|
|
€ 10,00
|
|
Koraal Eiland
Auteur: Ballantyne, R.M.
|
Uitgeverij Geka b.v., Alphen a.d. Rijn
|
88pp, hardcover, gebonden, omslag wat beduimeld, datumstempels en naam voorin, verder goed. Zeldzaam
|
|
€ 7,00
|
|
Koude harten
Auteur: Staalesen, Gunnar
|
Uitgeverij Marmer B.V., Baarn
|
2024, 1e druk, 331pp, paperback, mooi exemplaar
|
|
€ 13,00
|
|
Kritische Beiträge zum Studium des Feldzuges des Jahres 1812 in Russland
Auteur: Marenzi, Franz Graf
|
L.W. Seidel Sohn, Wien
|
1895, 23pp, hardcover, kleine reparaties aan de pagina's, zeldzaam
|
|
€ 22,50
|
|
Kritische Geschichte der Operationen welche die Englisch-Combinirte Armee zur Verteidigung Hollands in den Jahren 1794 und 1795 ausgeführt hat, 2 DELEN
Auteur: Porbeck, Heinrich Philipp Reinhard von
|
I; Friedrich Bernhard Culemann, Braunschweig: II; Carl Wilhelm Hahn, Hannover
|
1802-1804,827+782 pp., gebonden.
|
|
€ 430,00
|
|
Kroniek van de Abdij van Sint-Truiden - Vertaling van de 'Gesta Abbatum Trudonensium' met annotaties van Prof. Dr. W. Jappe Alberts - DEEL 1: 628-1138
Auteur: Lavigne, Dr. E.
|
Van Gorcum, Assen/Amsterdam
|
1986, 1e druk, 272pp, paperback
|
|
€ 3,50
|
|
Kronieken van Spaansche soldaten uit het begin van den tachtigjarigen oorlog
Auteur: Brouwer, Dr. J.
|
W.J. Thieme Cie, Zutphen
|
1980, 442 pp, gebonden, Z/W illustraties, met zelfgemaakt naamregister, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Krumnagel (Engelstalig)
Auteur: Ustinov, Peter
|
Signet / The New American Library Inc., New York
|
1972, 1st printing, 280pp, pocket in gelezen staat
|
|
€ 5,00
|
|
Kunst in de Kamer
Auteur: Swaluw, Lisette van (interviews)
|
Kamer van Koophandel Brabant
|
2010, 44p, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Kunst wereldgeschiedenis / druk 1
Auteur: Diverse
|
Uitgeverij Lannoo N.V., Tielt; Bosch en Keuning, Baarn
|
2000, 704pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 7,50
|
|
Kwaliteitsmodellen in de zorgsector
Auteur: Wersch, Sandra van; Winters-van der Meer, Sjenny; Zomerplaag, Jeroen (red.)
|
Nederlandse Vereniging voor Kwaliteit en Zorg (NVKZ), Utrecht
|
2006, 2e druk, 72pp, paperback, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 8,00
|
|
Kwartels en fazanten - En andere hoenderachtigen
Auteur: Rutgers, A.
|
B.V. Uitgeverij Littera Scripta Manet, Gorssel
|
1972, 195pp+ZW en kleuren bladen, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 9,75
|
|
La Belgique sous la domination Francaise 1792-1814 - Tome I La Conquete : 1792-1795
Auteur: Verhaegen, Paul
|
Editions Culture et Civilisation, Bruxelles
|
1981, 667pp, hardcover, gebonden, stofomslag, op de snede gevlekt verder mooi
|
|
€ 14,25
|