|
Housesteads in the Days of the Romans The Stanegate - Corbridge, Vindolanda and Carvoran in the days of the Romans
Auteur: Embleton, Ronald
|
Frank Graham, Newcastle upon Tyne
|
1978 1781, 24+32pp, softcover, TWEE BOEKJES, naam voorin, goede exemplaren
|
|
€ 7,50
|
|
Houten speelgoed zelf maken
Auteur: Horwood, Roger; Hittema, Rita (vert.)
|
van Reemst uitgeverij bv, Den Bosch
|
1995, 96pp, hardcover, gebonden, gebloekonneerd ex-bibliotheek maar zeer mooi, lijkt ongelezen
|
|
€ 6,00
|
|
Houten speelgoed zelf maken
Auteur: Winderbank, Roy; Terweijden, J.C. (vert.)
|
A.J.G. Strengholt's Boeken, Naarden
|
1991, 3e druk, 160pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
How the World Thinks - A Global History of Philosophy
Auteur: Baggini, Julian
|
Granta Books, London
|
2019, 398pp, paperback, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 7,75
|
|
Hundert Gedichte
Auteur: Heine, Heinrich; Ensikat, Klaus (ill.)
|
Parkland Verlages, Stuttgart
|
1986, 175pp, hardcover, gebonden, stofomslag, geïllustreerd
|
|
€ 4,75
|
|
Hungarian Hussar 1756-1815 - Warrior Series No.81
Auteur: Hollins, David; Pavlovic (color plates)
|
Osprey Publishing Ltd., London
|
2003, 64pp met 8 kleuren pagina's, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 19,50
|
|
Hungry Ghost
Auteur: Leather, Stephen
|
Hodder Stoughton, London
|
2008, 472pp, paperback, in gelezen staat
|
|
€ 7,00
|
|
Hushoven, namen en bijnamen - Vanaf spoorlijn Eindhoven tot aan Biesterbrug
Auteur: Raemaekers, L.H.; Teunissen, Mr. H.J.H.
|
Stichting Hushover Namen en Bijnamen Weert, Weert
|
1992, 1e druk, 272pp, hardcover, gebonden, ZW illustraties, omslag licht gekrast inhoud zeer netjes
|
|
€ 7,75
|
|
I Flew for the Führer - The Story of a German Airman
Auteur: Knoke, Heinz; Ewing, John (transl.)
|
Evans Brothers Limited, London
|
1954, 187pp+ZW fotobladen, hardcover, gebonden, stofomslag, naam voorin verder goed exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
ICT-reeks-Projectmanagement volgens Prince2_Tweede editie
Auteur: Janssen, Peter
|
Pearson Education Benelux B.V., Amsterdam
|
2006, 384pp, softcover, gelezen maar in goede staat
|
|
€ 6,75
|
|
Ideeen voor kruissteek - Met uitneembare telpatronen
Auteur: Stockmann-Sauer, Ilse e.a.
|
Uitgeverij Helmond b.v., Helmond
|
1996, 80pp, softcover, alle telpatronen aanwezig, naam voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 6,75
|
|
Ideeënboek Adaptief onderwijs - Investeren in krachtig leren
Auteur: Meer, Nico van der; Koolhof, Andra
|
Algemeen Pedagogisch Studiecentrum, Utrecht
|
1998, 119pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Ik drink op de mensen
Auteur: Vliet, Paul van; Veer, Kick van der Bakker, Jaap (redactie)
|
Nijgh Van Ditmar, Amsterdam
|
2010, 312pp, hardcover, gebonden, als nieuw inclusief CD
|
|
€ 10,00
|
|
Ik kan koken - Geïllustreerd handboek voor allen, die willen leren koken en de eisen van een goede keukeninrichting willen leren kennen
Auteur: Sarels van Rijn, P.J.; Holl, H.M.S.J. de
|
A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij N.V., Leiden
|
1955, 624pp+kleuren fotobladen, 14e geheel herziene uitgave, hardcover, gebonden, naam voorin, omsla...
|
|
€ 9,50
|
|
Illustrierte Geschichte der Kavallerie
Auteur: Weck, Hervé de
|
Verlag Huber, Frauenfeld - Stuttgart
|
1982, 232pp, hardcover, gebonden, stofomslag, bovenzijde snede vlekjes verder mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
...im Preis einbegriffen
Auteur: Cannan, Joanna
|
Ullstein Taschenbücher-Verlag GmbH, Frankfurt a.M.
|
1960, 192pp, pocket, in gelezen staat
|
|
€ 5,00
|
|
Imagination des Unsichtbaren - 1200 Jahre Bildende Kunst im Bistum Münster - DEEL 1 en 2
Auteur: Brandl, Rainer (red.)
|
Landschaftsverbandes Westfalen-Lippe, Münster
|
1993, 314+799pp, softcover, rijk geïllustreerd, twee delen goede exemplaren
|
|
€ 12,50
|
|
Immigratie: 'bang dat vluchtelingen terrorisme aanwakkeren
Auteur: Freeke, Cees
|
Pumbo.nl
|
2018, 5e druk, 288pp, paperback, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 23,00
|
|
In de familie - Spraakmakend familiedrama achter de schermen van politiek Den Haag
Auteur: Spijker, Joyce
|
Meulenhoff Boekerij BV, Amsterdam
|
2016, 347pp, paperback, mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 4,50
|
|
In de schaduw van het licht - Een liefde bloeit op in gevaar en vernietiging
Auteur: Smith, Wilbur A.; Vries, Hans de (vert.)
|
AD. M.C. Stok / Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij B.V., Den Haag
|
1965, 262pp, hardcover, gebonden, stofomslag licht beschadigd, goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
In eigen hand - Een Nikki Benjamins detective
Auteur: Jansma, Linda
|
De Crime Compagnie
|
2020, 350pp, paperback, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
In het Portugese hart
Auteur: van Herk, Ellen
|
Brave New Books, Amsterdam
|
2021, 252pp, hardcover, gebonden, zeer mooi ex-bibliotheekexemplaar
|
|
€ 14,00
|
|
In slecht gezelschap
Auteur: Korolenko, Vladiemir; Graaff, Annie de (vert.); Ernst, Helen (illustratie)
|
Wereldbibliotheek-Vereeniging, Amsterdam
|
1937, 91pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 6,25
|
|
In the Service of the King: The Letters of William Thornton Keep at Home, Walcheren, and in the Peninsula, 1808-1814
Auteur: Fletcher, Ian (Ed.)
|
Spellmount, Staplehurst
|
1997, 214 pp., gebonden, met stofomslag
|
|
€ 19,00
|
|
In zeven sloten - Van Zonzeel tot Hellegat
Auteur: Brandsma, Rinze
|
Uitgeverij Verse Hoeven, Raamsdonksveer / BN/De Stem
|
2005, 144pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 4,75
|
|
Individualizing society - Value Change in Europe and North America
Auteur: Ester, Peter Halman, Loek Moor, Ruud de (editors)
|
Tilburg University Press, Tilburg
|
1993, 311pp, softcover
|
|
€ 8,00
|
|
Indonesisch koken nieuwe stijl
Auteur: Skrobanek, Detlef; Charlé, Suzanne; Gay, Gerald; Gestel, Jan van (eindredactie); Kwee Siok Lan (vert.)
|
De Lantaarn B.V.
|
1991, 2e druk, 160pp, softcover, zeer mooi onbeschreven exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 10,00
|
|
Informatie en communicatie in het handhavingsbeleid - Inzichten uit wetenschappelijk onderzoek
Auteur: Erp, Judith van
|
Boom Juridische Uitgevers, Den Haag
|
2007, 130pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Inge speelt 't klaar - Avonturen van een sportief meisje - Met 26 illustraties
Auteur: Renz, L.O.; Schubel, Heinz (illustraties)
|
Uitgeverij "Westland", Amsterdam
|
1943, 1e druk, 144pp, hardcover, gebonden, beschadigde stofomslag en de gebruikelijke ouderdomsspore...
|
|
€ 14,50
|
|
Inleiding tot de leer der oorlogvoering - INCL KAARTBLADEN COMPLEET
Auteur: Mantel, P.G.
|
Koninklijke Militaire Academie, Breda
|
1931, 304pp + 9 kaartbaden, enkele potloodaantekeningen, in mooie staat COMPLEET
|
|
€ 95,00
|
|
Inleiding tot de Logica
Auteur: Tarski, A; Beth, E.W. (Ned. bewerking)
|
N.V. Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, Amsterdam
|
1964, 2e gewijzigde druk, 259pp, halfslappe iets smoezelige omslag, verder goed exemplaar
|
|
€ 6,25
|
|
Inlijving en opstand
Auteur: Colenbrander, Prof. Dr. H.T.
|
J.M. Meulenhoff, Amsterdam
|
1941, 2e druk, 318pp, softcover, ZW illustraties
|
|
€ 3,50
|
|
Insight Cityguides - Bruges, Ghent Antwerp (with Ghent city map added)
Auteur: Tracanelli, Carine (editor)
|
APA Publications Ltd., London
|
2006, 300pp, paperback met flappen, als nieuw
|
|
€ 10,00
|
|
Insight Guides - London - Great Britain Series
Auteur: Höfer, Hans; Williams, Roger (editor)
|
APA Publications Ltd., London
|
1997, 5th updated edition, 307pp, softcover, rug iets verkleurd zonder leesvouwen
|
|
€ 5,00
|
|
Inspector Morse Country - An illustrated guide to the world of Oxford's famous detective
Auteur: Goodwin, Cliff
|
Headline Book Publishing, London
|
2002, 224pp, hardcover, gebonden, stofomslag, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Interventies bij organisatieverandering
Auteur: Gerrichhauzen, dr. J. kampermann, drs. A Kluytmans, dr. F. (red.)
|
Kluwer / Open Universiteit Nederland
|
1999, 1e druk, 4e oplage, 426pp, softcover, ongelezen, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Invasie! - D-Day in woord en beeld
Auteur: Onbekend
|
The Reader's Digest n.V.
|
1979, oblong softcover, naam voorin
|
|
€ 2,15
|
|
Invasionen 1066-1944
Auteur: Treue, Wilhelm
|
E.S. Mittler Sohn, Darmstadt
|
1955, 63 pp., paperback, Beiheft No. 1 der Wehrwissenschaftlichen Rundschau
|
|
€ 6,50
|
|
Isles of the Island
Auteur: Mais, S.P.B.
|
Putnam. London
|
1934, 354pp+fotobladen, hardcover, gebonden, stofomslag matig verder mooi
|
|
€ 20,00
|
|
Italian Neighbors - or, A Lapsed, Anglo-Saxon in Verona
Auteur: Parks, Tim
|
Grove Weidenfeld, New York
|
1992, 1st Edition, 272pp, paperback, gelezen exemplaar met enkele leesvouwen
|
|
€ 8,00
|
|
Italien - Europa - Studien zur Geschichte Italiens im 19. und 20. Jahrhundert
Auteur: Chabod, Federico
|
Vandenhoeck Ruptecht, Göttingen
|
1962, 234p, softcover
|
|
€ 7,00
|
|
Jaarboek 5 - Heemkundekring "De Willemstad" - 1995
Auteur: Mastrigt, C. van; Nispen, Const.; Exel-Wigant, B.G.D. e.a.
|
Heemkundekring De Willemstad
|
1995, 140pp, softcover, ZW illustraties
|
|
€ 7,75
|
|
Jacob is van mij
Auteur: Beckett, Simon
|
Uitgeverij Luitingh Sijthoff B.V., Amsterdam
|
2011, 368pp, paperback, zonder leesvouwen, mooi exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
Jade Tentoonstelling 1926
Auteur: Kleykamp, A.J.
|
Kon. Kunstzaal Kleykamp, Den Haag
|
1926, 67pp+20 fotopagina's van tentoongestelde jade kunstweken, softcover, randen omslag gevouwen, o...
|
|
€ 20,00
|
|
Jagdflugzeuge des 1. Welkrieges
Auteur: Kleist, Egbert von (vert.)
|
Heyne Bildpaperback
|
1977, 64pp., softcover, rijk geïllustreerd
|
|
€ 9,50
|
|
Jagers in de sneeuw
Auteur: Wolff, Tobias; Bergsma, Peter (vert.)
|
Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam
|
1987, paperback, in gelezen staat met leesvouwen, verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Jamaica Inn (Engelstalig)
Auteur: Du Maurier, Daphne
|
Victor Gollancz Ltd., London
|
1955, 24e druk, 208pp, hardcover, gebonden, stofomslag slecht, naam voorin, gebruind maar goed exemp...
|
|
€ 12,50
|
|
James and the Giant Peach
Auteur: Dahl, Roald; Blake, Quentin (illustrations)
|
Viking / Penguin Books Ltd., London
|
1995, 156pp, hardcover, gebonden, stofomslag, grote letters, als nieuw
|
|
€ 10,00
|
|
James Herriot's Favourite Dog Stories
Auteur: Herriot, James; Holmes, Lesley (illustraties)
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1995, 160pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
James Joyce and his world
Auteur: Anderson, Chester G.
|
Thames Hudson Ltd., London
|
1978, 144pp, hardcover, gebonden, stofomslag, 124 ZW illustraties, mooi exemplaar
|
|
€ 7,75
|