|
Het Liefdeslied der Markiezin
Auteur: Haluschka, Helene; Oldenburg Ermke, Frans van (vert.)
|
N.V. "De Residentiebode", 's-Gravenhage
|
1935, 1e druk, 305pp+ZW illustraties, hardcover, gebonden, achterplat iets krom door waterschade
|
|
€ 7,50
|
|
Het Margriet kruissteekboek - Met meer dan 90 patronen
Auteur: Ludolphy, Remy
|
Uitgeversmaatschappij Tirion, Baarn
|
1997, 144pp, hardcover, gebonden, naam voorin verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het meisje van Nieuwland
Auteur: Jaspers, Jo
|
Nijgh Van Ditmar's Uitgevers-Maatschappij, Rotterdam
|
1938, 204pp,hardcover, gebonden, beschadigde stofomslag verder goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het nieuwe diergaarde boek - Een sprong van 60 jaren + EXTRA 7 prentbriefkaarten van Diergaarde Blijdorp
Auteur: Kamman, Jan
|
Diergaarde Blijdorp / Nijgh v. Ditmar
|
(1941), 79pp, kartonnen kaft in kunststof spiraalband, omslag redelijk, inhoud zeer goed + EXTRA 7 Z...
|
|
€ 47,50
|
|
Het Nieuwe Speelhuis
Auteur: Schoonen, Rob
|
Stichting DELA Fonds
|
2012, 1e druk, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 4,75
|
|
Het organisatieadvies en de manager - De rol van procesconsultatie bij organisatieontwikkeling
Auteur: Schein, Edgar H.
|
Samsom Uitgeverij, Alphen aan den Rijn
|
1975, 1e druk 3e oplage, softcover, omslag met gebruikssporen, verder goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Het papieren vliegtuigjesboek - Papieren vliegtuigjes aan de hemel: bommenwerpers, straaljagers, helikopters en raketten
Auteur: Schippers, K. (inleiding)
|
Uitgeverij Bert Bakker, Den Haag
|
1973, softcover, erg mooi exemplaar
|
|
€ 19,00
|
|
Het toverkruid
Auteur: Marten Toonder Studio's
|
C.V. Stoomkoffiebranderij en Theehandel H.Smith, Groningen
|
66pp, hardcover, gebonden, alle plaatjes aanwezig, wat los in de band
|
|
€ 27,00
|
|
Het vergeten squadron - Het verhaal van de Nederlandse vliegers die tegen Japan hun vergeten strijd vochten
Auteur: Wittert, René
|
Van Holkema Warendorf, Bussum
|
1976, 1e druk, 512pp, hardcover, gebonden, ZW illustraties, licht beschadigde stofomslag, gevlekt op...
|
|
€ 5,75
|
|
Het wild in de natuur - Collectie G.J. van Heek jr.
Auteur: Hulshoff, A.L. (voorwoord)
|
Rijksmuseum Twenthe, Enschede
|
1972, 90pp, softcover, ZW en kleuren illustraties, mooi exemplaar
|
|
€ 6,75
|
|
Het Wilde Westen - Herinneringen aan de Haagse Vruchtenbuurt en Ommelanden van weleer
Auteur: Knaud, J.M.
|
J.W.H. Lemckert, 's-Gravenhage
|
1988, 6e druk, 120pp, softcover, mooi exemplaar zonder leesvouwen, naamsticker voorin, gesigneerd do...
|
|
€ 6,75
|
|
Het Zoetwater Aquarium - Inrichting en beplanting: Keuze, verzorging en kweek van vissen: Biologisch evenwicht
Auteur: Etscheidt, Dr. Jutta
|
Zuidnederlandse Uitgeverij N.V., Aartselaar - België
|
1997, 220pp., hardcover, gebonden, rijk in kleur geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 19,00
|
|
Histoire Anecdotique, Politique et Militaire de la Garde Impériale
Auteur: Saint-Hilaire, Emile Marco de
|
Meline, Cans et Compagnie, Bruxelles
|
1846, 4 delen in 2 boeken compleet, 311+297 334+290pp., hardcover, gebonden
|
|
€ 315,00
|
|
Histoire de la Nation Francaise Tome VII+VIII - Histoire Militaire et Navale - Tome I+II COMPLEET
Auteur: Hanotaux, Gabriel
|
Societé de l'Histoire Nationale / Librairie Plon, Paris
|
1936, 591+645pp., softcover, vele ZW illustraties + enkele kleuren litho's
|
|
€ 37,50
|
|
Histoire du Consulat et de l'Empire, Vol. IV: Le Consulat
Auteur: Madelin, Louis
|
Librairie Hachette
|
1939, 365 pp, gebonden
|
|
€ 8,50
|
|
Histoire du Consulat et de l'Empire, Vol. V: l'Avenement de l'Empire
Auteur: Madelin, Louis
|
Librairie Hachette
|
1945, 397 pp, paperback
|
|
€ 8,50
|
|
Histoire d'un conscrit de 1813
Auteur: Erckmann-Chatrian; Riou (gravures)
|
Librairie Hachette, Paris
|
1915, 106pp, hardcover, gebonden, 27 ZW gravures, band wat gevlekt inhoud gaaf
|
|
€ 7,00
|
|
Historia - Maandschrift voor geschiedenis en kunstgeschiedenis - JAARGANG IV (1938)
Auteur: Diverse
|
Arti et Historia N.V. / Kemink N.V., Utrecht
|
1938,hardcover, gebonden, rijk geïllusteerd
|
|
€ 5,75
|
|
Historia - Maandschrift voor geschiedenis en kunstgeschiedenis - JAARGANG III (1937)
Auteur: Diverse
|
Arti et Historia N.V. / Kemink N.V., Utrecht
|
1937,hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd
|
|
€ 7,50
|
|
Historia - Maandschrift voor geschiedenis en kunstgeschiedenis - JAARGANG II (1936)
Auteur: Diverse
|
Arti et Historia N.V. / Kemink N.V., Utrecht
|
1936,hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd
|
|
€ 5,00
|
|
Historical Description of the Clothing and Arms of the Russian Army - The Organisation of Regiments during the Reign of Tsar Paul I, 1796-1801
Auteur: Viskovatov, A.V.; Spring, Laurence (transl.)
|
Spring Offensive, Woking
|
1999, 58pp, softcover
|
|
€ 7,15
|
|
Historie der Hollandsche Staatsregering, tot aan het jaar 1795
Auteur: Kluit, A.
|
Wouter Brave, Amsterdam
|
1802-1805, eerst vier delen (vijfde deel ontbreekt). Met de originele gemarmerde platten maar met na...
|
|
€ 70,00
|
|
Historisch Bezit Koninklijke Landmacht - Verzamelingen Militaire Musea in Nederland
Auteur: Kornaat, K.
|
Europese Bibliotheek, Zaltbommel
|
1999, 1e druk, 80pp, paperback, rijk geïllustreerd in kleur
|
|
€ 2,75
|
|
Historisch Nieuwsblad - 20 jaar 20 historici 20 verhalen - Verrassingen uit de Nederlandse Geschiedenis
Auteur: Pleije, Herman; Panhuysen, Luc; Mak, Geert; Rossem, Maarten van e.a.
|
Leo Schaap, Diemen
|
juli/augustus 2011, No.6, 244pp, softcover, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Historische beschrijvinghe der seer wijt beroemde Coopstadt Amsterdam (Facsimile)
Auteur: Pontanus, Johannes Isacius
|
Facsimile Uitgaven Nederland N.V. / Het Parool
|
1968, 399 pp., gebonden, hardcover, Zw illustraties, kaarten, losse inleiding door Dr. H.H. Zwager
|
|
€ 6,00
|
|
Historische opstellen: I. Willem van Oranje - II. De Raadspensionaris van Holland - III. Het tijdvak van Colbert - IV. Politieke en economische positie der Republiek in de 18e eeuw - 4 DELEN
Auteur: Antheunissen, W.
|
W.J. Thieme Cie., Zutphen
|
1927, 56+45+36+43pp, softcover
|
|
€ 5,50
|
|
Historische Uniformen Napoleonische Zeit - DEEL 3 en 4
Auteur: Funcken, Liliane und Fred
|
Mosaik Verlag GmbH, München
|
1978-1979, 157+157pp, hardcover, gebonden, rug licht verkleurd verder netjes zie foto's
|
|
€ 32,00
|
|
History of the Expedition to Russia 1812 - Volume One
Auteur: Segur, General Count Philippe de
|
Nonsuch Publishing Limited, Stroud
|
2005, 288pp, paperback, zonder leesvouwen als nieuw
|
|
€ 9,50
|
|
History of the US Army
Auteur: Morris, James M.
|
Hamlyn Publishing Group Ltd., London/New York/Sydney/Toronto
|
1986, 224pp., hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd
|
|
€ 9,00
|
|
History of the Waterloo Campaign - Napoleonic Library no. 15
Auteur: Siborne, Captain W. (William)
|
Greenhill Books, London
|
1990, 584pp incl. maps, hardcover, gebonden, stofomslag verkleurd, bovenzijde snede gevlekt verder m...
|
|
€ 35,00
|
|
Hittegolf... - Een familieroman in het hedendaagse New York
Auteur: Soman, Florence Jan; Ohl, M.L. (vert.)
|
AD. M.C. Stok / Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij B.V., Den Haag
|
289pp, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
HMS Victory - Official guide
Auteur:
|
The Commanding Officer, HMS Victory
|
1972, 15e druk, 16pp., softcover, geniet, geïllustreerd, met Nederlandstalig inlegblad
|
|
€ 3,50
|
|
Hoe het luipaard zijn vlekken kreeg en andere verhalen
Auteur: Kipling, Rudyard; Andriessen-van de Zande, Gonne (vert.); Bijmoer, Wim (ill.)
|
Hollandia B.V., Baarn
|
1974, 160pp, paperback, leesvouwen, bovenzijde snede gevlekt, verder mooi exemplaar, redelijk zeldza...
|
|
€ 20,00
|
|
Hoe ik het huis van mijn ouders heb leeggeruimd
Auteur: Flem, Lydia; Borsboom, Floor (vert.)
|
Uitgeverij De Arbeiderspers, Amsterdam
|
2005, 88pp, softcover met flappen, als nieuw
|
|
€ 5,00
|
|
Hoe ouder, hoe beter - Een geslaagd leven volgens neurowetenschappelijke inzichten
Auteur: Levitin, Daniel J.
|
Uitgeverij Pluim, Amsterdam / Antwerpen
|
2020, 1e druk, 600pp, paperback, als nieuw
|
|
€ 16,00
|
|
Hoekenboek - Ideeënboek voor het werken in hoeken groep 1/2
Auteur: Jong, Gerrie de
|
Malmberg, Den Bosch
|
1e druk, hardcover, gebonden, leeslint. Sticker lijmresten op de rug verder mooi exemplaar
|
|
€ 24,00
|
|
Hoera 60 jaar
Auteur: Onbekend
|
De Lantaarn b.v., Ede
|
2022, 80pp, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 4,50
|
|
Hoeveel Tol hebben wij betaald? - Oorlogsbelevenissen 1940 - 1945
Auteur: Oosterhout, Huub van
|
Heemkundekring "De Vlasselt", Terheijden
|
2002, 175pp., paperback, mooi exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
Hoeven op land gebouwd - Een verhaal van boerderijen, landschappen en mensen
Auteur: Goedseels, Vic; Vanhaute, Luc
|
Lannoo, Tielt/Amsterdam Belgische Boerenbond, Leuven
|
1978, 1e druk, 237pp, hardcover, gebonden, zonder stofomslag
|
|
€ 18,00
|
|
Hohentwiel Buch - Kaiser Herzöge Ritter Raüber Revolutionäre Jazzlegenden
Auteur: Kessinger, Roland; Peter, Klaus-Michael
|
Markorplan, Singen / Bonn
|
2002, 1e druk, 312 pp., hardcover, gebonden, rijk kleur en Zw geïllustreerd
|
|
€ 19,00
|
|
Holland Days - A Collection of American and Other International Recipes Adapted fot the Dutch Kitchen
Auteur: Henne Koene, Ada (editor) e.a.
|
Eburon Publishers, Delft / American Women's Club of Amsterdam
|
1995, 274pp, softcover, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 13,00
|
|
Holland in prent -18e eeuwse prenten van steden, dorpen, kastelen en buitenplaatsen
Auteur: Jong, Dr. J.A.B.M. de (voorwoord)
|
Europese Bibliotheek, Zaltbommel
|
1964, ca. 265 ZW prenten, softcover met flappen, mooi exemplaar, FACSIMILE
|
|
€ 4,50
|
|
Hollandsch Kasteelenboek
Auteur: Emeis, M.G.; Heyting, J.W.
|
N.V. Holdert Co., Amsterdam
|
1941, 105pp., hardcover, gebonden, stofomslag slecht, ZW illustraties
|
|
€ 4,75
|
|
Hollandsch Molenboek
Auteur: Visser, C.; Pieterse, J.
|
N.V. Holdert Co., Amsterdam
|
104 pp, hardcover, gebonden, met platen van types molens, stofomslag
|
|
€ 7,75
|
|
Honden - Mobile Reeks
Auteur: Marchant, Rex
|
Uitgeverij Helmond, Helmond / Uitgeverij Heideland-Orbis N.V., Hasselt
|
1974, 48pp, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 6,75
|
|
Hoofdtrekken der kosmografie
Auteur: Houte, drs, P. van
|
Nijgh Van Ditmar N.V., Rotterdam
|
1946, 2e herziene druk, 96pp, softcover, uitklapkaart, omslag beschadigd inhoud goed
|
|
€ 10,00
|
|
Hornet Flight / Leaving Eden / Q is for Quarry / Nights in Rodanthe (Reader's Digest Select Editions No.266)
Auteur: Follet, Ken; LeClaire, Anne D.; Grafton, Sue; Sparks, Nicholas
|
The Reader's Digest Association Inc.
|
2003, 1st Edition, 576pp, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Horses and Ponies - Magpie Pocket Book
Auteur: Voss, Pauline; Baker, Carol; Caswell, L. (illustrations)
|
Lutterworth Press, Guildford / London
|
1975, 48pp, hardcover, gebonden, zeer goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Hotel Pastis
Auteur: Mayle, Peter
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
1993, 313pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 13,00
|
|
Houdbaar hart
Auteur: Maardonck, Marina van
|
Free Musketeers, Zoetermeer
|
2015, 1e druk, 220pp, paperback
|
|
€ 12,50
|