|
Handleiding ten dienste van het voorbereidend militair onderricht - Naar officiële bronnen bewerkt
Auteur: Feber, W.J.H.
|
v. Turnhout & Co., Breda
|
1902, 3e druk, 198pp en uitklapplaten, softcover, gebonden, rug ontbreekt en bladen deels los, zeldz...
|
|
€ 24,00
|
|
handleiding ten gebruike bij de opleiding tot helpster bij het Rode Kruis Korps - Deel II. Elementaire verpleegkunst
Auteur: Baesjou, J.F.J. (voorwoord)
|
Het Nederlandsche Roode Kruis
|
1948, 1e druk, 96pp + een kleurenpagina + los errata blad, softcover, de gebruikelijke ouderdomsspor...
|
|
€ 7,00
|
|
Harlot Queen
Auteur: Lewis, Hilda
|
Hutchinson Co., London
|
1972, 3e druk, 407pp, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Haunted London
Auteur: Clark, James
|
Tempus Publishing, Chalford
|
2008, 128pp, softcover, ZW foto's, mooi exemplaar
|
|
€ 10,00
|
|
Haunted London
Auteur: Matthews, Rupert
|
Pitkin Unichrome Ltd, Andover
|
1999, 21pp, softcover, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Hebreeuwsche Helden - Een Verhaal uit den tijd der Maccabeën
Auteur: A.L.O.E. ('A Lady Of England', Charlotte Maria Tucker); OSA (vert.)
|
F.W. Egeling, Amsterdam / Vereeniging "Bibliotheek voor Zondagschool en Huisgezin"
|
1895, 331pp, hardcover, gebonden. Bindingen, omslag en bladen los, zeer zeldzaam boekwerk
|
|
€ 25,00
|
|
Hedendaagse architectuur
Auteur: Cerver, Francisco Asensio
|
Könemann Verlagsgesellschaft mbH, Keulen
|
2005, 1000pp, softcover, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 5,25
|
|
Heerlijke gerechten - Heel veel recepten van nu en een paar van toen (Geschreven, verzameld en voor U geproefd door Wina Born)
Auteur: Born, Wina
|
Uitgeverij van Lindonk, Amsterdam / De Bijenkorf
|
1972, 128pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
Heeze - Een heerlijkheid in Brabant
Auteur: Oirschot, Anton van (red.); Aerts, J.H.M.; Helvoort, C.J.A. van e.a.
|
Heemkundekring "De Heerlijkheid Heeze-Leende"
|
1963, 139pp.+10 fotobladen, softcover
|
|
€ 14,00
|
|
Helden uit Napoleon's Tijd - Ney, Augerau, lannes, Masséna, Kléber
Auteur: Lobedanz, Arnold; Bakker, Gerrit P. (Vert.)
|
W.J. Thieme Cie., Zutphen
|
1897, 304 pp., gebonden, hardcover, Z/W illustraties, mooi exemplaar
|
|
€ 24,00
|
|
Hell by Daylight - THE 20th Century Skirmish Rules!
Auteur: Webster, Jim
|
Anschluss Publishing
|
28pp., softcover
|
|
€ 6,00
|
|
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) - De Schetsen - Oeuvrecatalogus (with english summaries)
Auteur: Poort, Johan
|
Mesdag Documentatie Stichting, Wassenaar
|
1994, 576pp, hardcover, gebonden, stofomslag beschadigd verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 12,50
|
|
Henri Hess
Auteur: Thoben, Peter
|
Museum Kempenland, Eindhoven
|
2000, 48pp, paperback, kleuren afbeeldingen, mooi exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
Henry VIII
Auteur: Garde Peach, L. du; Humphris, Frank (illustrations)
|
Ladybird Books Ltd., Loughborough
|
1973, 52pp, hardcover, zeer mooi
|
|
€ 5,00
|
|
Henry VIII - A Biography
Auteur: Bowle, John
|
George Allen Unwin Ltd., London
|
1964, 316pp+ZW fotopagina's, kleurenafbeelding voorin. hardcover, gebonden, stofomslag
|
|
€ 6,00
|
|
Henry VIII and his Queens
Auteur: Loades, David
|
Sutton Publishing Ltd, Stroud
|
1997, 179pp, softcover, ZW illustraties, goed exemplaar
|
|
€ 6,00
|
|
Henry VIII's Interesting Bits
Auteur: Gregory, Fay
|
Barker Books, Ashtead
|
1993, 52pp, softcover, ongelezen
|
|
€ 5,00
|
|
Heraldry of the World
Auteur: Volborth, Carl Alexander von; Chesshyre, D.H.B. (editor)
|
Blandford Press Ltd., London
|
1973, 1st edition, 251pp, hardcover, gebonden, stofomslag, vele ZW en kleurenillustraties, bruine vl...
|
|
€ 6,75
|
|
Herinneringen aan mijn onvergetelijke vader
Auteur: Marcelissen - van Hoof, Francis
|
Boekenplan, Maastricht
|
2008, 202pp, softcover, ongelezen als nieuw
|
|
€ 8,00
|
|
Heroes and Warriors - Barbarossa, Scourge of Europe
Auteur: Steward, Bob; Field James (plates)
|
Firebird Books, Poole
|
1988, 48pp, softcover, ZW illustraties, 4 kleurenillustraties, rug verkleurd
|
|
€ 7,50
|
|
Heroes and Warriors - El Cid, Champion of Spain
Auteur: Matthews, John; Field, James (plates)
|
Firebird Books, Poole
|
1988, 48pp, softcover, ZW illustraties, 4 kleurenillustraties, rug verkleurd
|
|
€ 7,50
|
|
Heroes and Warriors - Nebuchadnezzar, Scourge of Zion
Auteur: Healy, Mark; Hook, Richard (plates)
|
Firebird Books, Poole
|
1989, 48pp, softcover, ZW illustraties, 4 kleurenillustraties, rug verkleurd
|
|
€ 6,00
|
|
Het aandeel der Nederlandsche troepen in den veldtocht van 1815
Auteur: Dam van Isselt, W.E. van
|
S.L. van Looy, Amsterdam
|
1915, 69pp + uitklapkaart (zie foto), softcover (dun papieren kaftje), zeldzaam
|
|
€ 40,00
|
|
Het aanmatigende brein - Psychosomatische afwijkingen in het licht van de evolutie
Auteur: Simeons, A.T.W.
|
Wetenschappelijke Uitgeverij N.V. / Pantoskoop, Amsterdam
|
1969, 2e druk, 352pp, paperback met leesvouwen verder goed exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Het Antwoordenboek der Geografie
Auteur: Elting, Mary; Folsom, Franklin; Amlick, Barabara (illustraties); Hubert-De Niet, A. (vertaling)
|
Zuid-Nederlandse Uitgeverij N.V., Mortsel-Antwerpen
|
1967, 125pp, hardcover, gebonden, bovenzijde snede gevlekt verder mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Het appelmeisje
Auteur: Martin, Tina; Graaff, Nannie de
|
A.W. Bruna Uitgevers, Amsterdam
|
2025, 432pp, paperback, in gelezen staat, mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Het avontuur van de Liebaards 1297 - 1302 - 1304 - Geschiedenis van een Vlaamse opstand 'omne die defense van den lande'
Auteur: Delfos, Dr. Leo
|
Uitgeverij Lannoo, Tielt
|
1970, 361pp, hardcover, gebonden, rug boven iets ingescheurd
|
|
€ 9,00
|
|
Het Badreisje van Cor Slung
Auteur: Kieviet, C. Joh.; Rünckel, A. (illustraties)
|
Gebr. Kluitman, Alkmaar
|
3e druk, 203pp, hardcover, gebonden, naam voorin verder goed
|
|
€ 6,00
|
|
Het begin van den strijd - De regeeringsjaren van Prins Willem IV, 1747-1751
Auteur: Andriessen, P.J.
|
A.W. Sijthoff, Leiden
|
3e druk, 182pp, hardcover, gebonden, iets gebruind, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
Het bestrijden van kindermishandeling - Een aanpak die werkt
Auteur: Hermanns, Jo
|
Nederlands Jeugdinstituut, Utrecht
|
2008, 150pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 15,00
|
|
Het bevrijdende beleg (Het beleg van Gorinchem 1813)
Auteur: Merwe, H. te; Menno (Illustraties)
|
N.V. W.D. Meinema, Delft
|
(1949), 182pp, hardcover, gebonden, naam voorin en rug lijkt gerepareerd, verder mooi exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Het Brabants straatboek
Auteur: Oirschot, Anton van; Vos, Carole; Reijs, drs. jan; Keizer, K; Heurn, mr. J.H. van
|
Stichting Brabantse Dag, Heeze
|
1981, 104pp, softcover, boodschap voorin, goed exemplaar
|
|
€ 4,50
|
|
Het brood des levens - Twaalf schriftoverdenkingen bij platen van William Hole
Auteur: Callenbach, Dr. J.R.; Hole, William (illustraties)
|
G.F. Callenbach, Nijkerk
|
1917, hardcover, gebonden, kleuren illustraties, naam voorin en vlekjes op de snede verder mooi exem...
|
|
€ 5,50
|
|
Het Congres van Wenen - De samenwerking der geallieerden in de jaren 1812-1822
Auteur: Nicolson, Harold; Lopes Cardozo, drs. E. (vert.)
|
N.V. EM. Querido's Uitgevers-Maatschappij, Amsterdam
|
1949, 344pp, hardcover, gebonden, stofomslag licht beschadigd, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het cultureel tekort van de Europese Unie - Opstellen over cultuurpolitiek en culturele rechten
Auteur: Beugels, Paul; Groof, Jan de (red.)
|
Uitgeverij Damon bv / Comité Buitenlands Cultureel Beleid, Amersfoort
|
2003, 192pp, softcover, als nieuw
|
|
€ 7,00
|
|
Het dierenprentenboek
Auteur: Brett, Molly
|
B.V. W.J. Thieme Cie., Zutphen
|
1980, 24pp, softcover, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 6,50
|
|
Het donkere woud / Hoe kan de waarheid zo lang verborgen blijven?
Auteur: Mo, Johanna; Cornelissen, Bianca (vert.)
|
HarperCollins Holland, Amsterdam
|
2023, 384pp, paperback met flappen, in gelezen staat met leesvouwen
|
|
€ 12,00
|
|
Het Dossier
Auteur: Niewierra, Anya
|
B for Books B.V.
|
2017, 400pp, paperback met flappen, mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
"Het edelhert" - Orgaan van de Vereniging tot behoud van het Veluws Hert - zomer 1975
Auteur: Brink, M.R. van den; Pols, A.; Huygen, W.J.; Beekhuis, J. (allen redactie)
|
Vereniging tot behoud van het Veluws Hert
|
1975, 40pp, softcover, geniet, ZW illustraties, mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het fokken van honden - Woef handboek
Auteur: Fitch Daglish, E.; Beerda, Evert (vert.); Haak, Ruud (bewerking); Cumbers, Anne (kleurenfoto's)
|
Uitgeverj Intercanis N.V., Brussel
|
92pp+kleurenfoto pagina, hardcover, bovenzijde snede gevlekt verder mooi exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het FUJICA single-8 boek
Auteur: Boon, Leen; Twigt, Jaap
|
Elsevier, Amsterdam/Brussel
|
1976, 146pp, softcover, 16 kleurenfoto's, 85 ZW foto's en tekeningen, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het geheim van Stalingrad - Waarheid over de achtergronden van de slag om Stalingrad
Auteur: Kerr, Walter
|
B.V. Boekhandel Tijl, Enschede
|
399pp, hardcover, gebonden, stofomslag gevlekt, ZW kaartjes, gevlekt op de snede
|
|
€ 4,75
|
|
Het Grote 40-45 Boek
Auteur: Kok, Rene; Somers, Erik
|
Uitgeverij Waanders b.v., Zwolle
|
2011, 2e druk, 368pp, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 8,25
|
|
Het huis van de buren - 23 Slootdorpers over de naderende herstructurering van hun dorp
Auteur: Tabak, L.
|
Wooncompagnie, Schagen
|
2003, 92pp, hardcover, gebonden, goed exemplaar
|
|
€ 5,50
|
|
Het Internationaal Geophysisch Jaar 1957-1958 - Verspreide opstellen 4
Auteur: Vening Meinesz, Prof. dr. ir. F.A.; Bleeker, Prof. dr. W.; Groen, Prof. dr. P.; Veldkamp, Prof. dr. J. e.a.
|
Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut / Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf, 's-Gravenhage
|
1957, 79pp, softcover, ZW foto's, goed exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Het kan niet altijd kaviaar zijn...
Auteur: Simmel, J.M.
|
Uitgeverij A.J. Luitingh, Amsterdam
|
599pp, hardcover, gebonden, zonder stofomslag, ouderdomsvlekken verder goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
Het krediet- en banksysteem van de USSR
Auteur: Kuschpeta, Dr. O.
|
H.E. Stenfert Kroese B.V., Leiden
|
1974, 272pp, softcover, aanstrepingen, ex-libris voorin geplakt
|
|
€ 8,00
|
|
Het laatste eiland van de keizer - Een reis naar Sint Helena
Auteur: Blackburn, Julia
|
Uitgeverij G.A. van Oorschot, Amsterdam
|
1992, 1e druk, paperback, als nieuw zonder leesvouwen
|
|
€ 8,75
|
|
Het leven der dieren - Deel 1 De zoogdieren - Deel 2 De vogels - Deel 3 Kruipende dieren, visschen, insecten, lagere dieren - 3 DELEN COMPLEET
Auteur: Brehm, A.E.; Huizinga, S.P. (vert.)
|
Schillemans Van Belkum, Zutphen
|
823 + 892 + 1086pp, banden slecht, inhoud goed, ca. 1200 prachtige afbeeldingen
|
|
€ 25,00
|
|
Het Leven van Willem den Tweede - Koning der Nederlanden en Groothertog van Luxemburg
Auteur: Bosscha, Johannes
|
K.H. Schadd, Amsterdam
|
1871, 3e druk, nieuwe uitgave, 510 pp., gebonden, hardcover, rug verkleurd
|
|
€ 24,00
|