|
A Concise Dictionary of New Words (Teach Yourself)
Auteur: Phythian, B.A.; completed by Cox, Richard
|
Hodder Stoughton, London
|
1999, 264pp, paperback, leesvouwen verder goed exemplaar
|
|
€ 7,50
|
|
A Dictionary of Geology
Auteur: Himus, Godfrey W.
|
Penguin Books Ltd.
|
1954, 154pp, softcover, ZW foto's en tekeningen, net exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
A Festival of Jewish Cooking - Delicious holiday recipes treasured by generations of Jewish families
Auteur: Lowenstein, Carole (collected and designed)
|
Herder and Herder Inc., New York
|
1971, 54pp, hardcover, gebonden, beschadigde stofomslag verder mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
A Flower Fairies Treasury
Auteur: Barker, Cicely Mary
|
Penguin Group, London
|
1997, 254pp, hardcover, gebonden, stofomslag, net exemplaar
|
|
€ 9,50
|
|
A Geography of World Economy
Auteur: Boesch, Hans
|
D. van Nostrand Company Inc., Princeton / New York / Toronto / London
|
1964, 280pp, hardcover, gebonden, ZW foto's en illustraties, omslag en bovenzijde snede smoezelig ve...
|
|
€ 20,00
|
|
A Guide to the Battlefields of Europe
Auteur: Chandler, David
|
Wordsworth Editions Limited, Ware
|
1998, 388pp, softcover, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 14,75
|
|
A History of Esthetics - Revised and Enlarged
Auteur: Gilbert, Katharine Everett; Kuhn, Helmut
|
Greenwood Press, Publishers, Westport
|
1972, xxi+613pp, hardcover, gebonden, snede gevlekt verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 50,00
|
|
A History of Marksmanship
Auteur: Trench, Charles Chenevix
|
Follett Publishing Company, Chicago
|
1972, 319pp, hardcover, gebonden, beschadigde stofomslag verder goed
|
|
€ 9,00
|
|
A History of the World in 100 Objects
Auteur: MacGregor, Neil
|
Allen Lane / Penguin Books Ltd., London
|
2010, xxvi+707pp, hardcover, gebonden, stofomslag, geïllustreerd, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 12,00
|
|
A Little Revenge- Benjamin Franklin at War with his Son
Auteur: Randall, Willard Sterne
|
Quill / William Morrow, New York
|
1984, 558pp, softcover, rug verkleurd, gevlekt op de snede
|
|
€ 7,00
|
|
A Manual of Practical Mathematics
Auteur: Castle, Frank
|
MacMillan Co. Ltd., London
|
1954, 624pp, hardcover, gebonden, gebruikelijke ouderdomssporen verder mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
A Mirror of Chaucer's World
Auteur: Loomis, Roger Sherman
|
Princeton University Press, Princeton
|
1965, 179 ZW afbeeldingen met toelichting, index, hardcover, gebonden, stofomslag, mooi exemplaar
|
|
€ 6,00
|
|
A Miscellany of Garden Wisdom
Auteur: Schofield, Bernard
|
HarperCollins Publishers, London
|
1996, 96pp, hardcover, gebonden, verkleurde stofomslag verder mooi exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
A Preface To Chaucer - Studies In Medieval Perspectives
Auteur: Robertson jr., D.W.
|
Princeton University Press, Princeton
|
1973, 3e druk, 519pp+katern met 118 ZW foto's, softcover, goed exemplaar
|
|
€ 7,00
|
|
A Primrose Path - Being an easy introduction to English poetry - English literature for schools
Auteur: Doorn, W. van
|
Kemink en Zoon, Over den Dom te Utrecht
|
1929, 2nd edition, hardcover, gebonden, naam voorin en naam uitgescheurd, gebruikelijke ouderdomsspo...
|
|
€ 14,50
|
|
A Short History of English Literature
Auteur: Blamires, Harry
|
Methuen Co. Ltd., London
|
1974, 1e druk, 536pp, hardcover, gebonden, stofomslag, de gebruikelijke ouderdomssporen verder mooi ...
|
|
€ 8,00
|
|
A Sports Watch is not a Piece of Jewellery
Auteur: Villoutreys, Ghislain de
|
TAG Heuer
|
1992, 22pp, softcover, rijk geïllustreerd, drie woorden voorin geschreven ('see page 10!') verder al...
|
|
€ 5,00
|
|
A Tale for the Time Being - A Novel
Auteur: Ozeki, Ruth
|
Penguin Group, New York
|
2013, 422pp, paperback, net exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 10,00
|
|
A Text Book of Physics - For the use of students of science and engineering - Part I Dynamics
Auteur: Duncan, J.; Starling, S.G.
|
MacMillan Co. Ltd., London
|
1948, 332pp, hardcover, gebonden, gebruikelijke ouderdomssporen verder mooi exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
A Walk to the Western Isles - After Boswell and Johnson
Auteur: Delaney, Frank
|
HarperCollins Publishers, London
|
1993, 308pp+kleuren foto katernen, hardcover, gebonden, stofomslag, als nieuw
|
|
€ 15,00
|
|
A Word a Day - A Romp through Some of the Most Unusual and Intriguing Words in English
Auteur: Garg, Anu; Garg, Stuti
|
BCA, London / New York / Sydney / Toronto
|
2003, 202pp, paperback, omslag wat verkleuring verder heel mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
Aachen
Auteur: Weisweiler, Hermann
|
Greven Verlag, Köln
|
1974, 3e druk, hardcover, gebonden, stofomslag wat verkleurd, ZW fotoboek
|
|
€ 9,00
|
|
Aachener Impressionen
Auteur: Mänhardt, Hanns
|
Helmut Falter
|
103pp, hardcover, gebonden, rijk geïllustreerd, als nieuw
|
|
€ 9,00
|
|
Aan het hof van Lodewijk XIV
Auteur: Geerke, H.P.
|
J.M. Meulenhoff, Amsterdam
|
1937(?), 2e druk, 244pp, hardcover, gebonden, ZW foto's, stofomslag slecht, naam voorin
|
|
€ 4,00
|
|
Aan het Volk van Nederland - Het patriottisch program uit 1781
Auteur: Capellen, Joan Derk van der; Zwitzer, drs. H.L. (inleiding en annotaties)
|
De Bataafsche Leeuw, Amsterdam
|
1987, paperback, zeer mooi exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 8,00
|
|
Aan tafel met Yvonne Keuls
Auteur: Keuls, Yvonne; Collette, Robert (foto's)
|
Uitgeverij de Fontein, Baarn
|
2000, 200pp, hardcover, gebonden, stofomslag, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Aan weerszijden van de Pieter Lodewijk Takstraat ontrollen zich de gevels van het complex De Dageraad
Auteur: Huisman, Jaap (red.)
|
Woningcorporatie de Alliantie, Amsterdam
|
2009, 2e druk, 53pp, Engels- en Nederlandstalig, hardcover, gebonden, als nieuw
|
|
€ 8,00
|
|
Aardrijkskundige Platen-Atlas - voor Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Handelsscholen, Kweek- en Normaalscholen en MULO-scholen
Auteur: Deursen, A. van
|
Gebr. Zomer Keuning, Wageningen
|
1923, 1e druk, 156pp, talloze ZW foto's, in goede staat
|
|
€ 5,00
|
|
Achtervolgd door de dood
Auteur: Staalesen, Gunnar
|
Uitgeverij Marmer B.V., Baarn
|
2025, 346pp, paperback, een net gelezen exemplaar
|
|
€ 15,00
|
|
Acquired Tastes
Auteur: Mayle, Peter
|
Bantam Books, New York
|
1992, 231pp, hardcover, gebonden, iets verkleurde stofomslag verder zeer mooi exemplaar
|
|
€ 20,00
|
|
Across the Rhine - 1944 - 1945 armored combat in Western Europe
Auteur: Onbekend
|
Microprose Software inc., Hunt Valley, MD
|
1995, 184pp, softcover, ZW foto's, afbeeldingen, kaartjes etc.
|
|
€ 9,50
|
|
Adventure in Jersey - Adventure Readers
Auteur: Webster, James; Aller-Engels, L.D. (annotaties); Petts, Kenneth (illustraties)
|
Educatieve Uitgeverij J.M. Meulenhoff bv, Amsterdam
|
1973, 64pp, softcover, naam en datumstempels voorin, verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Adventure in Scotland - Adventure Readers
Auteur: Webster, James; Aller-Engels, L.D. (annotaties); Heslop, Michael (illustraties)
|
Educatieve Uitgeverij J.M. Meulenhoff bv, Amsterdam
|
1973, 64pp, softcover, naam en datumstempels voorin, verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Adventure in Space - Adventure Readers
Auteur: Webster, James; Aller-Engels, L.D. (annotaties); Stubley, Trevor (illustraties)
|
Educatieve Uitgeverij J.M. Meulenhoff bv, Amsterdam
|
1973, 64pp, softcover, naam en datumstempels voorin en lichte beschadiging voorplat, verder goed exe...
|
|
€ 8,00
|
|
Adventure on the road - Adventure Readers
Auteur: Webster, James; Aller-Engels, L.D. (annotaties); Heslop, Michael (illustraties)
|
Educatieve Uitgeverij J.M. Meulenhoff bv, Amsterdam
|
1973, 64pp, softcover, naam en datumstempels voorin, verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
Adventure Underground - Adventure Readers
Auteur: Webster, James; Aller-Engels, L.D. (annotaties); Jawdokimow, Alex (illustraties)
|
Educatieve Uitgeverij J.M. Meulenhoff bv, Amsterdam
|
1973, 64pp, softcover, naam en datumstempels voorin, verder goed exemplaar
|
|
€ 8,00
|
|
AFV Profile - No.24. M48-M60 series of MBT's; No.34. Scorpion Reconnaissance Tank; No.44 Ferrets and Fox; Pocket Rama Armoured Vehicles Today - 4 BOEKWERKJES
Auteur: Icks, Robert J.; Ogorkiewicz, R.M.
|
Profile Publications Ltd., Windsor; Interconair Mediagroup
|
1971-1972, 1977, softcover, geniet, No.34 achterzijde ontbreekt
|
|
€ 6,00
|
|
Afwijkende kinderen - Grepen uit de psychologie van het normale kind
Auteur: Herderschee, Dr. D.; Bemmelen, Prof. Mr. J.M. van Casimir, Prof. R. e.a. (redactie)
|
Uitgevers Maatschappij Haga, 's-Gravenhage
|
1941, 2e druk (uitgebreid), 117pp, hardcover, gebonden, mooi exemplaar
|
|
€ 5,75
|
|
Ahnherren der holländischen Kultur - Vierzehn Lebensbilder Mit 13 Porträts
Auteur: Romein, Jan; Romein-Verschoor, Annie
|
A. Francke AG. Verlag, Bern
|
1946, 496pp + 13 portretten, hardcover, gebonden, stofomslag
|
|
€ 4,75
|
|
Aircraft of the United States - Vol. 1
Auteur: Saville-Sneath, R.A.
|
Penguin Books Ltd., Harmondsworth
|
1945, 1e edition, hardcover, gebonden, ZW illustraties
|
|
€ 7,50
|
|
Airfix Annual for Military Modellers No. 1
Auteur: Quarrie, Bruce (Ed.)
|
Patrick Stephens Ltd., Cambridge
|
1978, 100pp., paperback, ZW fotos en illustraties + kleurenpagina
|
|
€ 12,35
|
|
Air-guns and air-pistols
Auteur: Wesley, L.
|
Cassel Co Ltd, London
|
1955, 1st edition, 178pp+16 ZW foto pagina's, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 40,00
|
|
Airpower - The decisive force in Korea
Auteur: Stewart, James T.
|
D. van Nostrand Company, Inc., Princeton
|
1957, 310pp, hardcover, gebonden, ZW geïllustreerd
|
|
€ 17,50
|
|
Akkoord? akkoord! Onderhandelingstechnieken
Auteur: Winkler, John; Nieuwenhuys, Willem (vert.)
|
De Management Bibliotheek, Amsterdam / Brussel
|
1986, 272pp, hardcover, gebonden, gevlekt op de snede verder goed exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Alaska and its wildlife
Auteur: Sage, Bryan L.
|
The Hamlyn Publishing Group Limited, London / New York / Sydney / Toronto
|
1973, 128pp, hardcover, gebonden, stofomslag, rijk geïllustreerd, mooi exemplaar
|
|
€ 9,00
|
|
Albion - the Origins of the English Imagination
Auteur: Ackroyd, Peter
|
Chatto & Windus Ltd., London
|
2002, 516pp, softcover, vrijwel nieuw exemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Aleksandr Blok
Auteur: Mochulsky, Konstantin; Johnson, Doris V. (transl.)
|
Wayne State University Press, Detroit
|
1983, 1e druk, 452pp, hardcover, gebonden, stofomslag verkleurd en licht beschadigd verder mooi exem...
|
|
€ 6,00
|
|
Alexander - Een impressie van de kroonprins bij zijn achttiende verjaardag
Auteur: Rubinstein, Renate
|
Staatsuitgeverij, 's-Gravenhage
|
1985, 88pp, ZW en kleuren illustraties, paperback, stofomslag, goed exemplaar zonder leesvouwen
|
|
€ 5,75
|
|
Algemene Nederlandse spraakkunst ANS
Auteur: Geerts, G.; Haeseryn, W.; Rooij, J. de en Toorn, M.C. van den (redactie)
|
Wolters-Noordhoff bv, Groningen / Wolters, Leuven
|
1984, 1309pp, hardcover, gebonden, stofomslag, zeer mooi exemplaar
|
|
€ 7,25
|
|
All dusend Johr - Episoden aus der Kirchengeschichte Mecklenburgs
Auteur: Stüber, Karl Heinz
|
Evangelische Verlagsanstalt GmbH, Berlin
|
1986, 1. Auflage, 211pp+katern met ZW foto's, hardcover, gebonden, stofomslag, goed exemplaar
|
|
€ 10,00
|